Popüler Konu 90 Kilo Üzerindekiler Birlikte Zayıflıyor!

Nursena küçük fıstığına geçmiş olsun neyseki Allah korumuş
Yenacım ben de bugün artıdayım halbuki çok da yürüdüm ama düzensiz yedim tabii
Son çaylarımızı da içelim çıkarız biz de yürüyüşe hiç yerimden kalkasım da yok ama :)

Eşim rahatsız pek keyifsiz iki günden beri...halı saha maçın da sanırım çok terledi ve üşüttü..

Kahvaltıdan sonra ilaç içirdim uyuyor şimdi..

Geçen hafta gittiğimiz yeşil alana istiyor yine çocuklar..bakalım eşim uyandığın da kendini iyi hissederse yemeğimizi alıp yine oraya gideriz...

Ben cumadan beri antibiyotik kullanmaya başladım. bu hafta pek verimli olamayacağım sanırım..Antibiyotik beni acaip şişiriyor çünkü...
artı olmak istemiyorum artık..sırf o yüzden kullanmamayı düşündüm ama sonra dr.gerekli görmese vermezdi kullanmalısın diyerek ikna ettim kendimi...

Nursena küçük fıstığına geçmiş olsun neyseki Allah korumuş
Yenacım ben de bugün artıdayım halbuki çok da yürüdüm ama düzensiz yedim tabii
Son çaylarımızı da içelim çıkarız biz de yürüyüşe hiç yerimden kalkasım da yok ama :)

sıcak değilmi bu saatte:?
ben sıcakta yürüyemiyorum,fenalık geçiriyorum :KK66:

Geçmiş olsun eşine de sana da yenacım
İlacı kullanmakla doğru karar vermişsin bu hafta dikkat edersen verirsin yine de bence ilaç bitince atarsın ödemlerini ne de olsa

Geçmiş olsun eşine de sana da yenacım
İlacı kullanmakla doğru karar vermişsin bu hafta dikkat edersen verirsin yine de bence ilaç bitince atarsın ödemlerini ne de olsa

sağol canım....

Bu yıl puanlar yine 500 tam puan üzerindenmi hesaplanılıyor...
Yoksa 700 mü.?

Benim de bir ton ütüm var onları yapayım bari..

Kulakları çınlasın egedeniz çok severdi ütüyü gelse keşke yeniden...

Bugün hava serin ve kapanıp açılıyor sürekli ama sıcakta olsa çıkıyoruz bi bazen :)
Yana yana yürüyoruz :))) tabii sizin sıcaklar gibi değildir buralar

Burda nem oranı çok yüksek.. o yüzden bayılacak gibi oluyo insan...Güneyden farkı kalmadı İzmir'in..Adana, mersin tadın da buranın sıcakları artık...
Çocukluğum da hem kışı hem yazı çok rahat geçer di..Maalesef tabiatın dengesini bozduk biz insanlar...

Son düzenleme:
Ham puan 700 üzerinden alınacak sonra okul puanı eklenip ikiye bölünecek yerleştirme puanı o olacak o da 500 üzerinden olacak yine

Ne düşünüyorsunuz peki...Sağlık meslek lisesi istiyormu.?
ben hala sıcak bakıyorum iler de erken ve garanti iş açısından..KPSS de bile 50-60 puanla atanıyorlar...

Son düzenleme:
Ne düşünüyorsunuz peki...Sağlık meslek lisesi istiyormu.?
ben hala sıcak bakıyorum..İler de erken ve garanti iş açısından..KPSS de bile 50-60 puanla atanıyorlar...

Haklısın sağlık meslek avantajlı epey arkadaşımın kızı geçen sene girdi memnunlar ama kızım istemiyor
Aslında biz imam hatip düşünüyoruz bakalım

Ben ütüme başlayayım..Kaçış yok maalesef..

Görüşürüz canım...:KK16:

canım çok geçmiş olsun yaaa......
annem hep der; ille bi telaşın arasında çocuk hasta olur der.....
hayırlısı herşeyin....

Rabbim yar ve yardımcınız olsun inşaallah canım.....
bol bol ayetelkürsi ve salavaat oku canım; mutlaka bi faydası olur telaşınıza inşaallah......

tamam canım:)
ben bu hafta için start bayrağını çektim dün:)En Büyük TÜRKİYE
haydi sende çek bayrağını:)
birlikte bu hafta dağları denizleri aşalım varmısın?:)
ortican olalım:)

hadi güle güle git gel inşaallah canım benim.....
iyi yolculuklaaaaaar.......
:KK54::KK54:

hamilelik konusu açıldı yine:))))

hamilelik konusu açılınca ben zevkten 5köşe oluyorum hep:))))))):KK53::KK53:

hay Allahım yaaaa.....
çok geçmiş olsun canım benim........

çok güzel bi şiir yaaa..........

çok geçmiş olsun canım.......

cok gecmıs olsun acıl sıfalar dılerım aılecek hasta olmussunuz cok zor valla

YENAM ASUM biraz geç olsada ellerinize sağlık benim günler çok yoğun geçiyor anca fırsat buldum vınnnn okuyup yazamıyorum:KK17: sporcularımızı ve dereceye giren hatunları kutlarımm

Zehram kuzum seni ayrıca tebrik ederim maşallah tatile fıstık gibi gidiceksin :KK16:

yani boy uzun olsa da ben armut modeliyim millet boyun uzun v.s dese de bana göre hoş durmuyorum:KK19:

geçmiş olsun Allah şifalar versin:nazar:

kuzum güle güle git güle güle gel gelince sen halledersin bir kaç günde artıları düğünün tadını çıkarmaya bak Esram.:KK54:

İlknurum geçmiş olsun kuzum boğaz enfeksiyonu geçmiş gibi yaparak antibiyotiği bıraktığın an hortluyor dr git ihmale gelmez kuzum:KK50:

Yenam bende bugün kendimin kulağını çekicem uzun zamandan sonra sapıttım.evde döner yaptım silor v.s bahsedildi banada o kolay geldi ah ben ahhhh ama tabiki kulaklar çekilecek:KK22::KK45::KK57:

hoşgldin aramıza azmin daim olsun:KK71::KK71:

hoşgeldin tekrardan sorunlar bitmez kafayı dağıtmak için kk gerekli En Büyük KK

Selamün aleyküm kızlar :KK3:

İki gündür yine çok yoğunum ve ne zaman gelsem kimsecikler olmuyor :44:
Kendi kendime konuşmuş gibi olmakta istemedim acıkcası :KK1:
Neyse şimdide kimse yok ama dayanamadım bu sefer :KK1:

Canım çok çok geçmiş olsun :KK71:
Umarım toparlayabiltir kendini oğluşunda sende :KK34:
RAbbim acil şifalar versin ....Aminnnnnn

Canım senin küçük cimcimenede çok çok geçmiş olsun :KK71:
Rabbim acil şifalar versin ....Aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

Bende geri sayım başladı :KK1: Yapılacak bir sürü işim var ve yarından sonra su gibi akıp gidecek zaman ben biliyoruM :KK1:
Neyse artık hallederim nasılsa :KK34:
Sizlere bol hareketli az kalorili bir pazar diliyorum :KK3:

İlknurcum geçmiş olsun hepinize Allah şifa versin yakın zamanda iyileşin inşallah :KK16:

Hepinize ayri ayri coooook tesekkür ediyorum canlarimmmm :KK16::KK16::KK16:
Oglusum cok sükür daha iyi cok nadir kulagim agriyo diyo damla fayda etti sanirim :KK34::KK34::KK34:
Ama benim bogazlar dahada kötüye gidiyor minik minik beyaz yaralar vardi daha dogrusu iltihap sanirim :KK53::KK53::KK53: iyice yayilmaya basladi dis etlerimdede gördüm bu sabah :KK52::KK52::KK52: su icsem iskence cekiyorum resmen :KK50::KK50::KK50:
gideyimde biraz uzanayim islerimde var ama bugün hicbisey yapmak istemiyor canim :KK43::KK43::KK43:
.........................................
Kizlar bu arada Allah nasib ederse 8. ayin 3ünde Türkiyemde olucam :KK16::KK16::KK16: Dairemiz var ama pek esyamiz yok :KK50::KK50::KK50: Beyaz esyalari hallettik ama oturma odasi icin yemek takimi ve oturma grubu almak istiyorum bu sene :KK16::KK16::KK16:
Bana ne önerirsiniz canlar ??? Biraz arastirayi dedim kilimdede gayet hos seyler var yoksa istikbal filanmi alayim??? Bilgisi olanlar benide aydinlatsin lütfennn :KK16::KK16::KK16: Öpüldünüzzz :KK54::KK54::KK54:

Son düzenleme:
Ne heyecanlısındır şimdi...Senin adına çok seviniyorum...
Sağlıcakla gidip gelin...Oraya gidince bildirim yapacakmısın yoksa komple tatilmi.??
yine de dikkat edeceğine inanıyorum ben..Bayağı benimsedin dikkatli beslenmeyi sen..:nazar:

Canım annemde net yok maalesef :KK50: dışarda ancak bir cafede falan net bulursam arada yazmaya calışırım :KK34:

slm kızlar ben geldimmmm çoottt yorgun ve diyet miyet mahfoldu bugünnn aslında akşama kadar yüzdüm ettim dikkat ettim ammaa yolccuuu ve yena zede oldumm sabahtan denize gitmeden pişirdimm silor ları gelincede duş alana kadar çocuklarla tavuklar haşlandı karpuzlaa yedimm çoottt yediimmm ççooottt pişmannıımmmm nidicem ben yaaw bu dur durak bilmeyen boğazımla aceba
pazartessii devam inşallah

selam millet....
eşim evde yokken bi girip bakıyım dedim size yaklaşık 1saat önce kadar, etliekmek yaptırıp gelcekti eşim,
ben kkyı okuyup, alıntılara cevap yazana kadar eşim geldi:KK70:
oyüzden pc öylece açık kaldı, alıntılara yazdığım cevaplarda öylece kaldı pcde yollayamadım.
neyse açıklamamı yaptım şimdi yolluyom artık hepsini bir:KK70:
herkesi öpüyorum, görüşürüz:KK54::KK54:

benden günün sözü;
"akıllı olup dünyanın kahrını çekeceğine, deli ol dünya senin kahrını çeksin........."
:128::128:
arada böyle yapabilmek lazıııım bence................

İyi akşamlar canlarım
Hepiniz çok iyisiniz güzel Dilek ve dualarınız için Allah razı olsun
Sınav pek iyi geçmedi malesef zaten çok büyük umutlarımız yoktu ama umduğundan da kötü oldu sonuç malesef ama canı sağolsun ne diyelim çok üzüldü ağladı ben de azcık dolaştırdım sonra annemlere götürdüm bekar kızkardeşim var iyi anlaşıyorlar kafası dağılsın ortamdn uzaklaşsın dedim Pazartesi'ye kadar kalacaklar

üzüldüm yaaa:KK43:
ama herşeyin hayırlısı olsun inşaallah kızının hakkında asuman ablacım.....
belki böylesi hayırlıydı.....
öpüyorum:KK54:

HAZIR YUFKADAN TAVUKLU SİLOR - sihirlifirin - Blogcu.com

Ben yukarıda verdiğim linkten yararlandım...Zeynep arkadaşımızın yöre yemeğiymiş..Bir gün mönüsünü paylaştığın da gördüm ve denedim...LEziz ve doyurucu bir yemek,fakat ayda yılda bir yenilesi yemek :KK66:

Meyracım alışamadın henüz anne hasretine ondadır can sıkıntın...
bir de hava kötü olunca insan ister istemez çok etkileniyor...

Demek pes oynuyorsun ben de onu bilmiyorum :KK66:
Sonra futbol deyince anladım :KK66:

gulmacım,ben seni çok merak ediyorum ama...Aniden yok olma lütfen...

Hoşgeldin tekrar...

Canım çok geçmiş olsun....
Kızına söyle bu yıl sorular acaip zormuş...yakın çevrem de 3 kişi girdi sınava üçünün de çok ama çok zor geçmiş..Özellikle matematikleri fiyaskoymuş...

siloru ekledim sık kullanılanlara:)
güzele benziyo hakkaten, mantıya benzer gibi biraz, yaparım belki bi ara, sağol yenacım.....:KK54::KK54:

ıhracat sorumlusuyum ozel bır sırkette.

tamam canım.

=asumanzeynep; sınav zormuş benim face de kankilerim var arkadaşlarımın kızları onlrda öle yazmış canocanlar ne çektiler be sınavlardann
kısmet inde ne varsa olur hayırlısı olsun

yennaaa

istersen bide tülbentte mantıyı dene senin kıza severek yerler eminim netten bakk
topiğe yeni bi yemek daha getirdimm :))))))))
araştır bakalım:))

hasta arkadaşlarım geçmiş olsunn

ben bugünn görümce bahane geamak şahane bana dedik gezdik tozduk biraz kaçırdım ekmeği sanırım dışarda yedik ama sonrasında köyceğiz sahilde eşimle kardeşi tavla oynarken yarımsaat fitiri fititiri yürürdüm mısısr yediler yemedim 1 satt öncede bisküvili pasta çay faslı vardı 1 çatal aldım o kadar aferim kendime eksi olamasamda erimiştir sanırım diye umuyorumm
işte öleee
cadı kızım küçük olan kaydırıaktan düştü belimde belim az morardı ağladı dr a götürdük şükür bişeyi yok ağrı kesici sprey verdi dr daha halada uyumadı yeşil çay yapıcam geç oldu ama olsun uyku problemim yok çok yorgunum sızarım zati az sonra:))

iyi geceelerr hepinize

geçmiş olsun canım.....

Balkonda kahvaltımızı yaptık şimdi de sıra çay keyfinde:))

oh oh maşaallah:):nazar::nazar::nazar:
:KK68::KK68::KK68:

Eşim rahatsız pek keyifsiz iki günden beri...halı saha maçın da sanırım çok terledi ve üşüttü..

Kahvaltıdan sonra ilaç içirdim uyuyor şimdi..

Geçen hafta gittiğimiz yeşil alana istiyor yine çocuklar..bakalım eşim uyandığın da kendini iyi hissederse yemeğimizi alıp yine oraya gideriz...

Ben cumadan beri antibiyotik kullanmaya başladım. bu hafta pek verimli olamayacağım sanırım..Antibiyotik beni acaip şişiriyor çünkü...
artı olmak istemiyorum artık..sırf o yüzden kullanmamayı düşündüm ama sonra dr.gerekli görmese vermezdi kullanmalısın diyerek ikna ettim kendimi...

eşinede sanada çok geçmiş olsun nilüfer ablacım:KK43:
kendinize iyi bakın lütfen......

Kulakları çınlasın egedeniz çok severdi ütüyü gelse keşke yeniden...

keşkeeeee.........
gözlerim arıyor onu......

Hepinize ayri ayri coooook tesekkür ediyorum canlarimmmm :KK16::KK16::KK16:
Oglusum cok sükür daha iyi cok nadir kulagim agriyo diyo damla fayda etti sanirim :KK34::KK34::KK34:
Ama benim bogazlar dahada kötüye gidiyor minik minik beyaz yaralar vardi daha dogrusu iltihap sanirim :KK53::KK53::KK53: iyice yayilmaya basladi dis etlerimdede gördüm bu sabah :KK52::KK52::KK52: su icsem iskence cekiyorum resmen :KK50::KK50::KK50:
gideyimde biraz uzanayim islerimde var ama bugün hicbisey yapmak istemiyor canim :KK43::KK43::KK43:
.........................................
Kizlar bu arada Allah nasib ederse 8. ayin 3ünde Türkiyemde olucam :KK16::KK16::KK16: Dairemiz var ama pek esyamiz yok :KK50::KK50::KK50: Beyaz esyalari hallettik ama oturma odasi icin yemek takimi ve oturma grubu almak istiyorum bu sene :KK16::KK16::KK16:
Bana ne önerirsiniz canlar ??? Biraz arastirayi dedim kilimdede gayet hos seyler var yoksa istikbal filanmi alayim??? Bilgisi olanlar benide aydinlatsin lütfennn :KK16::KK16::KK16: Öpüldünüzzz :KK54::KK54::KK54:

canım temellimi geliyorsunuz türkiyeye artık?
birde benim favori markam-istikball, bu markayı öneririm.

Canım annemde net yok maalesef :KK50: dışarda ancak bir cafede falan net bulursam arada yazmaya calışırım :KK34:

tabi yaz canım yaaa, merak ederiz biz seni ama yazmazsannnnnn:KK43:
birde ne zaman gidiyon?
ne kadar kalcan?
özlicem seni gerçekten canım:KK43:

X