Popüler Konu 90 Kilo Üzerindekiler Birlikte Zayıflıyor!

ilknurrr kilimde hakkaten güzel modeller var çok pahalı istikbal ve bellona bana kaba geliyoo kilimde daha spor modeller bulabiliyosun

cecoo annen nin yaşadığı şoku merak ediyom yazmayı unutma bizeee merak ederiz valla

İyi akşamlar eşimle 2 saat civarı yürüdük çok tempolu değildi ama işe yarar yine de:)

waaawww çok sert:))))

2saat ablacım az değil, iyi olmuş yürümeniz:21::21:

slm kızlar ben geldimmmm çoottt yorgun ve diyet miyet mahfoldu bugünnn aslında akşama kadar yüzdüm ettim dikkat ettim ammaa yolccuuu ve yena zede oldumm sabahtan denize gitmeden pişirdimm silor ları gelincede duş alana kadar çocuklarla tavuklar haşlandı karpuzlaa yedimm çoottt yediimmm ççooottt pişmannıımmmm nidicem ben yaaw bu dur durak bilmeyen boğazımla aceba
pazartessii devam inşallah

bende yedim az önce etliekmekleri curk curk:KK43:((
kelin ilacı olsa kendi başına sürermiş:KK5::KK5:
pişmanlığımdan yemek sonrası hemen yeşilçayımı demledim koşa koşa..........

benden günün sözü;
"akıllı olup dünyanın kahrını çekeceğine, deli ol dünya senin kahrını çeksin........."
:128::128:
arada böyle yapabilmek lazıııım bence................

siloru ekledim sık kullanılanlara:)
güzele benziyo hakkaten, mantıya benzer gibi biraz, yaparım belki bi ara, sağol yenacım.....:KK54::KK54:

geçmiş olsun canım.....

m:KK43:
ahanda o söz bana göreeeee:))
arada deli olcenn yoksa çakilmezz hayat
silor yapma sakınn çokk yiyosunn yawww yapıncaa

az morluk kaldı belinde şimdi geçti kuma da yaırdım bugün sıcak sıcak

ahanda o söz bana göreeeee:))
arada deli olcenn yoksa çakilmezz hayat
silor yapma sakınn çokk yiyosunn yawww yapıncaa

az morluk kaldı belinde şimdi geçti kuma da yaırdım bugün sıcak sıcak

aynen öyle......

iyi olmuş canım kumada yatırdığın, öpüyorum kızçeni....:KK54:

Nursena sen de hazır yufkadan mı yaptın merak ettim ben de misafir felan gelirse yapayım diyorum benim kızlar sarımsaklı yoğurt yemezler malesef
Aslında yufkaları fırınlayıphazır bulundursak ihtiyaç halinde pratik olur hemen kullanırız

Nursena sen de hazır yufkadan mı yaptın merak ettim ben de misafir felan gelirse yapayım diyorum benim kızlar sarımsaklı yoğurt yemezler malesef
Aslında yufkaları fırınlayıphazır bulundursak ihtiyaç halinde pratik olur hemen kullanırız

bende hazır yufkadan yaptımm asu sabahtan pişirdim gelince haır olduuu

yokk annamm ben önceden pişirmem lazım oluncenek yaparımm yoksa dürter beni onlarrrr yii beni yi benii diyyee

bana sarımsaklı yoğurt olsun her türlü yiringgg

Beni de alır mısınız aranıza?
Dün sabah tartıldım 96.5 kiloyum :KK50: 23 yaşındayım, yeni mezun oldum üniversiteden. Artık değişim istiyorum, destek istiyorum, motivasyon istiyorum...

Selamün aleyküm kızlar :KK3:

İki gündür yine çok yoğunum ve ne zaman gelsem kimsecikler olmuyor :44:
Kendi kendime konuşmuş gibi olmakta istemedim acıkcası :KK1:
Neyse şimdide kimse yok ama dayanamadım bu sefer :KK1:

Canım çok çok geçmiş olsun :KK71:
Umarım toparlayabiltir kendini oğluşunda sende :KK34:
RAbbim acil şifalar versin ....Aminnnnnn

Canım senin küçük cimcimenede çok çok geçmiş olsun :KK71:
Rabbim acil şifalar versin ....Aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

Bende geri sayım başladı :KK1: Yapılacak bir sürü işim var ve yarından sonra su gibi akıp gidecek zaman ben biliyoruM :KK1:
Neyse artık hallederim nasılsa :KK34:
Sizlere bol hareketli az kalorili bir pazar diliyorum :KK3:
benım topıgımde ozellıkle haftasonları ben de aynı seyı hıssedıyorum kendı kendıme menu yazarım , gunumu anlatırım :KK1: ılk defa bu hafta ben de fazla gırmemıs oldum

gerı sayım basladı demıssınız seyahat hazırlıgı mı var ?

Hayırlı pazarlar
Yarım saat oldu uyanalıı dah açılamadım tekrar uyuyamam şimdi zaten
Eşim uyuyor hala kızlar da yoklar
Her yerim acıyor yorgunluktan ortada yapılan bişey yok ama oraya git buraya git derken
Nursena gez bacım gez yediklerin de erir zaten gezerken
Biz de kahvaltıdan sonra bol bol yürürürüz herhalde

ortada bırsey yok ama cok yorgunum demıssınız ya. aynısını bugun ben de hıssedıyorum saat 3te muftaga bır gırdım daha yenı cıktım haftalık yemeklerımı yapayım dıye. guya spor yapmadım ama spordan beter yorgunum, ozellıkle tabanlarım nasıl agrıyor

diimi yaaa iki lokma bişey yiyoruz anında + olarak dönüyo zalim bünyeye :KK66:

eşin antrenman falan diyosun,profesyonel spporcumu.?

KEsinlikle sosyla hayatta bulununca yememek olmuyor..O yüzden evli,çocuklu olunca çok zorlanıyorum ben kendi adıma...
gelen oluyor sen gidiyosun..Çocukların istekleri bitmiyor vb.

nursenacım geçmiş olsun..En korktuğum şeydir kaydıraktan düşmeleri..
Oğlum da pek artistik kayıyor tepede cambazlık yapıyor. her seferin de yüreğim ağzım geliyor..

Kızıma sarımsaklı yoğurt de başka bişey deme..bayılıyor onunla buluşan yemeklere...
dediğin mamayı yemekteyiz programın da görmüştüm :KK66: Olur denerim onu da senimi kıracağım.:KK9::KK9:

Ne heyecanlısındır şimdi...Senin adına çok seviniyorum...
Sağlıcakla gidip gelin...Oraya gidince bildirim yapacakmısın yoksa komple tatilmi.??
yine de dikkat edeceğine inanıyorum ben..Bayağı benimsedin dikkatli beslenmeyi sen..:nazar:

Ohhh afiyet olsun...Biz de kahvaltıdan yeni kalktık sayılır...

benım burda cevrem yok ama yapmaya da calısmıyorum sırf bu sebepten kendımı nerdeyse yazdan berı uzak tutamıyorum akrabalarım var ama gıtmıyorum ılcedeler teyzelerım falan, cok da severım ama dayanamam dıye gıtmıyorum bu bır avantaj benım ıcın. esımın bogazına duskun olmaması da avantaj. cocuk ıcın yapma durumu da olmuyor cocuk olmayınca.

Beni de alır mısınız aranıza?
Dün sabah tartıldım 96.5 kiloyum :KK50: 23 yaşındayım, yeni mezun oldum üniversiteden. Artık değişim istiyorum, destek istiyorum, motivasyon istiyorum...
Hoşgeldin destek ve motivasyon burdamevcut:KK34:
balkonda kahvaltıyı ben de cok severım her pazar yaparım hava azıcık guzel olsun yeter bana. bugun ben de balkondaydım sızın gıbı:KK16: cok guzel oluyor ınsanın ıcı acılıyor
Benim de hiç kalkasım gelmedi ama yürüyüşe çıkmak için kalktım
ortada bırsey yok ama cok yorgunum demıssınız ya. aynısını bugun ben de hıssedıyorum saat 3te muftaga bır gırdım daha yenı cıktım haftalık yemeklerımı yapayım dıye. guya spor yapmadım ama spordan beter yorgunum, ozellıkle tabanlarım nasıl agrıyor

Ben cuma ve Cumartesi çok koşturdum sağa sola ondan yorgundum sen yine yemeklerini hazır etmişsin ne güzel benim elimde sadece yorgunluk kaldı bugüniyiyim ama şükür en azından uykusuz değilim yürüyüş dışında da iş güç yapmadım dinlendim
Yarın yine yorulacağım ama sabahtan kayınvalidemi dişçiye götüreceğiz sonra da onun alışveriş işi var onu halledeceğiz

selam millet....
eşim evde yokken bi girip bakıyım dedim size yaklaşık 1saat önce kadar, etliekmek yaptırıp gelcekti eşim,
ben kkyı okuyup, alıntılara cevap yazana kadar eşim geldi:KK70:
oyüzden pc öylece açık kaldı, alıntılara yazdığım cevaplarda öylece kaldı pcde yollayamadım.
neyse açıklamamı yaptım şimdi yolluyom artık hepsini bir:KK70:
herkesi öpüyorum, görüşürüz:KK54::KK54:

benden günün sözü;
"akıllı olup dünyanın kahrını çekeceğine, deli ol dünya senin kahrını çeksin........."
:128::128:
arada böyle yapabilmek lazıııım bence................

üzüldüm yaaa:KK43:
ama herşeyin hayırlısı olsun inşaallah kızının hakkında asuman ablacım.....
belki böylesi hayırlıydı.....
öpüyorum:KK54:

siloru ekledim sık kullanılanlara:)
güzele benziyo hakkaten, mantıya benzer gibi biraz, yaparım belki bi ara, sağol yenacım.....:KK54::KK54:

tamam canım.

geçmiş olsun canım.....

oh oh maşaallah:):nazar::nazar::nazar:
:KK68::KK68::KK68:

eşinede sanada çok geçmiş olsun nilüfer ablacım:KK43:
kendinize iyi bakın lütfen......

keşkeeeee.........
gözlerim arıyor onu......

canım temellimi geliyorsunuz türkiyeye artık?
birde benim favori markam-istikball, bu markayı öneririm.

tabi yaz canım yaaa, merak ederiz biz seni ama yazmazsannnnnn:KK43:
birde ne zaman gidiyon?
ne kadar kalcan?
özlicem seni gerçekten canım:KK43:

konyalımısınız ? konyada mı yasıyorsunuz ? etlıekmek dıyınce

Teşekkür ederim :)
Peki haftalık mı yazıyoruz kilomuzu? Hangi gün?
Ve sanırım yaptığımız sporları da yazıyoruz dk olarak değil mi :)

Cuma günleri kilo ve spor bildirimlerimizi yapıyoruz öğlene kadar
Sonra listeler yapılıyor
Listelere girebilmen için 2 hafta bizlerle paylaşım şartı var kalıcı olmak adına yapıyoruz bunu

Hepinize ayri ayri coooook tesekkür ediyorum canlarimmmm :KK16::KK16::KK16:
Oglusum cok sükür daha iyi cok nadir kulagim agriyo diyo damla fayda etti sanirim :KK34::KK34::KK34:
Ama benim bogazlar dahada kötüye gidiyor minik minik beyaz yaralar vardi daha dogrusu iltihap sanirim :KK53::KK53::KK53: iyice yayilmaya basladi dis etlerimdede gördüm bu sabah :KK52::KK52::KK52: su icsem iskence cekiyorum resmen :KK50::KK50::KK50:
gideyimde biraz uzanayim islerimde var ama bugün hicbisey yapmak istemiyor canim :KK43::KK43::KK43:
.........................................
Kizlar bu arada Allah nasib ederse 8. ayin 3ünde Türkiyemde olucam :KK16::KK16::KK16: Dairemiz var ama pek esyamiz yok :KK50::KK50::KK50: Beyaz esyalari hallettik ama oturma odasi icin yemek takimi ve oturma grubu almak istiyorum bu sene :KK16::KK16::KK16:
Bana ne önerirsiniz canlar ??? Biraz arastirayi dedim kilimdede gayet hos seyler var yoksa istikbal filanmi alayim??? Bilgisi olanlar benide aydinlatsin lütfennn :KK16::KK16::KK16: Öpüldünüzzz :KK54::KK54::KK54:

oglunuz ıyılesıyormus gozunaydın

bence ıstıkbal almayın cok pahalı. ben de buaralar kılım gozume cok takıldı cok ıyı kampayaları var ustelık.

slm kızlar ben geldimmmm çoottt yorgun ve diyet miyet mahfoldu bugünnn aslında akşama kadar yüzdüm ettim dikkat ettim ammaa yolccuuu ve yena zede oldumm sabahtan denize gitmeden pişirdimm silor ları gelincede duş alana kadar çocuklarla tavuklar haşlandı karpuzlaa yedimm çoottt yediimmm ççooottt pişmannıımmmm nidicem ben yaaw bu dur durak bilmeyen boğazımla aceba
pazartessii devam inşallah

sahıl yerınde mı yasıyorsunuz ? yoksa tatılde mısınız ? yuzme super bır spor olmus hem egşlencelı hem cok kalorı yaktıran. cok sanslısınız

X