90 kilo ve üzeri hamile kalanlar

yaa birde ben ne zaman kilo vermeye çalışsam sonuçta kilo alıyorum..hiç birşey yapmadığımda sabit kilodayım..anamadım gitti.acaba stres bana kilo mu yapıyorkafamçokkarıştıkafamçokkarıştıkafamçokkarıştı

kızlar tsh baktırdınızmı hiç
yavaş çalışması kilo aldırıyo ve verdirmiyo
ben yaşıyorum da ondan soruyorum evlendiğimden beri 20 kilo aldım 1 sne içinde yemediğim halde meğer tiroid hormonum bozulmuş
şimdi tedavi sürecindeyim
90 kilo değilim ama bende o yoldayım bu gidişle kaydirigubbakcemile3

pembe patik ahh bu doktorlar benimde vermem gerek biliyorum kendimi zamanla yarışır gibi hissediyorum mafoldumbençıkmazdayım fisfisfiskilo vermem gerekiyo veremiyorum stress yapıyorum laelaelaelaelaeilaçlarıda bıraktım midem almıyo ALLAH yardımcımız olsun inşaallah bebişin gelir biran öncede:ecrin_bebek: sende doğumdan kalan kiloları vermeye uğraşırsınkaydirigubbakcemile3

hayatım stressten verilmıyo aynı şey bendede varrrrrrrrrrrrrrrr inşş cnmm isteyen herkesi güldürsün rabbim ne diyimm inş hastalanmam ama hastalanıcam gibi bi his var içimde ii dilerkler için çok sağol kuşum

hoşgeldin canım..ben de hamile kalmayı bekliyorum..ama bu ay olmadı hastalandım..öncesinde iki kayıbım var..herşey gönlünce olsun..kaç kilosun bu arada?

allh seninde gönlüne göre versin hayatım inş ikizin olurrr ay insan çok sıkılıyo yaa ben bunaldım aama böle kilolu hamile kalanları görünce sevındimde

kızlar tsh baktırdınızmı hiç
yavaş çalışması kilo aldırıyo ve verdirmiyo
ben yaşıyorum da ondan soruyorum evlendiğimden beri 20 kilo aldım 1 sne içinde yemediğim halde meğer tiroid hormonum bozulmuş
şimdi tedavi sürecindeyim
90 kilo değilim ama bende o yoldayım bu gidişle kaydirigubbakcemile3

ben baktırmıştım bişi çıkmamıştı pcodan dolayı ve düzenli adet olamamdan da kaynaklanıyo benimki ya yemek yememdee çok değil görümcemi bi görseniz nasıl yemek yiyo yinede çöp gibi bana şaşıyorlar sen nasıl bu kadr yemenle kilolusun die

merhaba herkese iyi akşamlar..herkes iyidir umarım..
başak 35 canım sen normal doğum mu yaptın ,sezeryanmı..bu arada güle güle büyüt bebeğini..

selam canım ilk dogumumu 7 yıl önce normal yaptım ikinciyi sezeryzan oldum ama ilkide sezeryan olsa daha iyi olurdu çünki açılma olmayınca zorla dogurturdular buda biraz tahribat yaptı vajinada ve rahimde ama sezeryanla süper bir dogum yaşadım yine dogursam sezeryan derim biraz uzun oldu ama artısını eksisini anlatayım dedim.
malum bebişten fazla giremiyorum :emir_bebek:

Günaydın kızlar. Aramıza yeni arkadaşlar katılmış hepiniz hoş geldiniz. Ben cumadan beri şehir dışındaydım dün akşam geldim ama site yoğundu bağlanamadım bir türlü. Çoğaldığımızı görmek çok güzel oldu bu sabah benim için. ıyi haftalar diliyorum herkese.

ben seni unutmamıştım ama neyse......

sağol canım inş sizler sağlıcakla alırsınız bebişlerinizi kucağınıza.....

Valla ne desenn haklısın , o süreçte o kadar çok kişiyle o kladar çok değişik yerde bi şeyler paylaştımki beynim sulanmış benimmm.

Amin inşallahh herkesi sağlıcakla kavuştursun bebişlerine, sanada tekrar büyük geçmişler olsunnn :nazar:

Günaydın kızlar. Aramıza yeni arkadaşlar katılmış hepiniz hoş geldiniz. Ben cumadan beri şehir dışındaydım dün akşam geldim ama site yoğundu bağlanamadım bir türlü. Çoğaldığımızı görmek çok güzel oldu bu sabah benim için. İyi haftalar diliyorum herkese.

tünaydınn evet ben yeni girdim bu başlığaa kilo problemi olan ve anne olmak isteyen bi kişiyim çünkü bundan sonra beraberiz hoşbuldummm

her kese gunaydin ben evlendikten sonra tam 20 kilo aldim 60dim 80 oldum simdide hamis olamiyorum adetlerim hep gecikiyor.

her kese gunaydin ben evlendikten sonra tam 20 kilo aldim 60dim 80 oldum simdide hamis olamiyorum adetlerim hep gecikiyor.

sanada günaydın evlendikten sonra kilo olmak bendede oldu çoğu kişidede aynısı oluyor dr ye göründnmü adet olamaman için benimde düzenli değil adetlerim ama pcoluyum ben

merhaba arkadaşlar, bende 83 kiloyum. 17 Mart ve 9 Kasım'da 2 kürtajım var. Kalp durması ve boş kese.
Yani bende yüksek kilo ile hamile kalmaya uğraşıyorum. Şu anda kürtajdan dolayı bekleme süremdeyim. Ocak'ta kısmetse tüp bebek olacak. Ancak ne kendi doktorum ne de tüp bebek doktoru kilo ver demedi. Demek bu kilolarlada gebelik elde edilebiliyor diye düşünüyorum.

Ancak şu ara bekleme süresinde biraz dikkat edeyim diyorum. Benim adetlerim normal, pkom yok.
Ve duyduğum yüksek kilo ile hamileliğe başlayanlar genelde az kilo alıyorlarmış.

Selam canım kilo tek başına hamile kalmaya engel bir durum teşkil etmiyor. Muhakkak başka bir nedeni vardır. Doktora gidip detaylı kontrol oldun mu hiç ?? Ayrıca adet düzensizliğide kiloyla alakalı bir sorun değil. 95 kilo hamile kaldım son 7 senedir kilolu bir insanım ve hayatımdabir kere adetim gecikti onunda sebebi hamile olmam :)

merhabalar,

kaç gündür yazıcam aranıza katılmak için ama her seferinde bir sorun oluştu. Yazmak istememin sebebi hem mutluluğumu paylaşmak istemem hem de kilolu bayanlara biraz moral verebilmek.

4 yıllık evliyim, evlenirken 80 kiloydum (boyum 1.77), 1 sene içinde hipotiroidi nedeniyle 35 kilo aldım ama çok hızlı bir şekilde. Tedaviye başladım ve diyet yapmadan sadece ilacımı düzenli kullanarak 104 kiloya düştüm bu yaz :) ve ağustosta da hamile kaldığımı öğrendim. Daha önce hamile kalmamamın nedeni korunmuş olmamız (işlerimizle ilgili planlarımız nedeniyle korunduk). 3 ay korunmasız ilişki yaşadık ve 3. ayın sonunda hamile olduğumu öğrendik. Bugün itibariyle 18 haftalığız ve herşey yolunda gidiyor. Hatta ilk aylarda bulantı ve kusmalarım nedeniyle pek yiyemedim 4 kilo verdim, hala 99-100 ile devam ediyorum. En fazla 9 kilo alabileceğimi doktorum söyledi, kendimden kısmıyorum ama aşırıya da kaçmıyorum. Bakalım 9 ayı kaç kilo ile tamamlayacağım ve doğuma nasıl gideceğim (muhtemelen yuvarlanarak :roflol:) ama dikkatli olduğum sürece fazla kilonun hamilelik ya da doğum için bir sorun teşkil etmeyeceğini biliyorum. Yalnız altta yatan başka hastalıklar varsa (PKO, diyabet, tansiyon, tiroid sorunları gibi) mutlaka tedavi olmak gerekiyor. Ben tiroid sorunum nedeniyle hala ve dozu arttırarak ilacımı düzenli kullanıyorum örneğin.

Bugünden sonra da sık sık buraya uğramaya çalışıcam, işyerinde zor oluyor ama.. hepinizi sevgiyle kucaklıyorum. Hamilelere Allah'tan kolaylık ve sorunsuz bir hamilelik, hamile kalmaya uğraşanlara da hayırlı haberler diliyorum..

uzun oldu ama.. kusura bakmayın artık :)

merhabalar,

kaç gündür yazıcam aranıza katılmak için ama her seferinde bir sorun oluştu. Yazmak istememin sebebi hem mutluluğumu paylaşmak istemem hem de kilolu bayanlara biraz moral verebilmek.

4 yıllık evliyim, evlenirken 80 kiloydum (boyum 1.77), 1 sene içinde hipotiroidi nedeniyle 35 kilo aldım ama çok hızlı bir şekilde. Tedaviye başladım ve diyet yapmadan sadece ilacımı düzenli kullanarak 104 kiloya düştüm bu yaz :) ve ağustosta da hamile kaldığımı öğrendim. Daha önce hamile kalmamamın nedeni korunmuş olmamız (işlerimizle ilgili planlarımız nedeniyle korunduk). 3 ay korunmasız ilişki yaşadık ve 3. ayın sonunda hamile olduğumu öğrendik. Bugün itibariyle 18 haftalığız ve herşey yolunda gidiyor. Hatta ilk aylarda bulantı ve kusmalarım nedeniyle pek yiyemedim 4 kilo verdim, hala 99-100 ile devam ediyorum. En fazla 9 kilo alabileceğimi doktorum söyledi, kendimden kısmıyorum ama aşırıya da kaçmıyorum. Bakalım 9 ayı kaç kilo ile tamamlayacağım ve doğuma nasıl gideceğim (muhtemelen yuvarlanarak :roflol:) ama dikkatli olduğum sürece fazla kilonun hamilelik ya da doğum için bir sorun teşkil etmeyeceğini biliyorum. Yalnız altta yatan başka hastalıklar varsa (PKO, diyabet, tansiyon, tiroid sorunları gibi) mutlaka tedavi olmak gerekiyor. Ben tiroid sorunum nedeniyle hala ve dozu arttırarak ilacımı düzenli kullanıyorum örneğin.

Bugünden sonra da sık sık buraya uğramaya çalışıcam, işyerinde zor oluyor ama.. hepinizi sevgiyle kucaklıyorum. Hamilelere Allah'tan kolaylık ve sorunsuz bir hamilelik, hamile kalmaya uğraşanlara da hayırlı haberler diliyorum..

uzun oldu ama.. kusura bakmayın artık :)

cnm paylaşımın için çok sağol bu tarz olayları okumak öğrenmek inanki moral oluyor çünkü ben kilolarım yüzünden hamile kalamıycam diye düşünüyodum hep ne güzel sen şifanı bulmuşsun bunun üzerine bide ödüllenmişin hamilelikle umarım 9 ayı tez zamanda sorunsuz halledersin ve bebeğini eline alırsın ii dileklerin içinde çok sağol darısı bana ve tüm isteyenlere

X