90 kilo ve üzeri hamile kalanlar

selam kızlar. bende kilolu hamilelerdenim.. bu nasip olursa 3. hamileliğim 90 kilonun üzerindeyim sanırım son zamanlarda tartılmadım..korkuyorum çok kilo alıcam diye..Rabbim cümlemize hayırlı doğumlar nasip etsin inşallah.. :)

selam kızlar. bende kilolu hamilelerdenim.. bu nasip olursa 3. hamileliğim 90 kilonun üzerindeyim sanırım son zamanlarda tartılmadım..korkuyorum çok kilo alıcam diye..Rabbim cümlemize hayırlı doğumlar nasip etsin inşallah.. :)

allah yardımcın olsun bende 22. haftadayım 88 kiloyum aslında 90 buçuğa çıktım baktım fenalaşıyorum hasta olacam 1 hafta sıkı yürüdüm boğazıma biraz sahip çıktım çok su içtim 88 e düştüm 2 gündür koruyrum 88 tam :KK43: hala yürüyorm.kaldı 4 ay 10 gün ne kadar az alsak kardır hem bize hem bebeğe zarar :KK43:((

Selamlar.Bende 104 kilo ile hamile kaldım.şuan 3 buçuk aylık hamileyim ve tam 94 kiloya düştüm.mide bulantısı yüzünden yemek yiyemıyorum herşeyden tiksinmiş durumdayım.gün geçtikcede kilo vermeye devam ediyorum ama bebeğim gayet sağlıklıymış kiloyu alan bebek yani ben almıyorum çok şükür.doktorum şekerli yiyeceklerden uzak durmamı söyledi.bebek fazla kılo almasın ki normal doğum yapabilesin dedi.
doğuma kadar 80 kıloya düş dedi.daha kolay olurmuş.zaten herşeyden tiksinmiş durumdayım.hergün açım ama kusmak korkusuna yemek yiyemıyorum anca çorba fln içebiliyorum.Rabbim yardımcımız olsun

allahın sevgili kuluymuşsun ben 88 kiloyum bu sıcaklarda fenalaşıyorum . eğer 104 ün üzerine eklenerek geçseydi zaman mahvolurdun valla allah sana acımış . bende hiç mide bulantısı filan olmadı 81 le hamile kalıp 90 buçuğa çıktım ve tekrar 88e indim yürüyüşle.evet 3 aya kadar hiç bişey yemesende çocuğa bişey olmuyo ama yinede doktora çok bakma meyve sebze çeşit çeşit abartmadan azar azar ye bebeğin beyni gelişmeye başlıyor bu ayda.sabah akşam 1 er bardak iç süt mutlaka cevizde ye günde 5 6 tane bebeğin beyin gelişimi için omega 3 varya içinde. şekerli yiyecekler zehir zaten bende uzak durmaya çalşıyorum geçen bir tadelle yedim ::) fenalaştım uykuya daldım sonrada meyve de ye kavun karpuz üzüm her çeşit al onlar mide bulandırmaz . peki 80 e nasıl düşecekmişsn varsa doktorun tiyoları söyle bende yapayım bende yoksa normal doğuramayacğm :KK43::KK43:

ekmek makarna pilav kuru bakla tarzı tüketmiyorum daha çok meyve ve sebze onlarıda yıyorum bır saat olmadan kusuyorum :s midem çok fena bu arada 90 kilo olmuşum 4 kilo daha vermişim..:-)

off çokmuş şeker testin yapıldımı bende 88 kiloyum korkuyrm şeker çıkacak diye yakında yapılacak kaç kiloyla hamile kaldın. çok çok yürü dışarı çıkamıyorsan evde salonda yürü bıkmadan :KK43:

çalışıyorum o yüzden yürüyemiyorum..akşamları yürüyorum oda az 20 dk kadar :KK43:. şeker testim yapıldı sonuç iyi :) çıkmaz inşallah

arkadaşlar bende 103 kilo ile hamile kaldım. benim tiroidlerim neredeyse hiç çalışmıyor ve doğuştan hipertansiyon hastasıyım. tam ilaçlarım geldi kilom düzene girecek bende hamile kalacağım derken ilaca başladığım gün hamile olduğumu öğrendim. çok korktum kiloluyken sıkıntı çıkacak diye ama 28 haftama geldim ve çok şükür sadece 3 kilo aldım oda çocuk ve suyu zaten. tiroidler çalışmadığı için hamileyken kilo veremiyorum ama çok şükür almıyorumda. kilolu hamile kalanlar çok almazmış zaten ve inanın hiç bir zaman iştahı açık olan biri olmadım ama hamileyken korkunç iştahım açıldı ona rağmen kilo almıyorum. kiloları lütfen kafaya takmayın bebeklerimiz sağlıklı olsun o kilolar her türlü verilir :)

98-100 kilo arasındayım.... 3 ayım var ödem ve halsizlik iyice artı :KK43: kilo almak yada vermek değil. bebeğime normal doğum ile dünyaya getirmek istiyorum. onu hissetmek istiyorum. ona iyi bakmak istiyorum. kilo doğum yapanların iyileşmeside uzun sürüyormuş. sezeryanda dikiş tutmuyormuş vs. Allahım hepimizin gönlüne göre ve bizim için hayırlısı neyse onu nasip eder inşallah

bende dün hamile olduğumu öğrendim şu an 86 kiloyum doğuma kadar çok kilo almaktan korkuyorum.

bende dün hamile olduğumu öğrendim şu an 86 kiloyum doğuma kadar çok kilo almaktan korkuyorum.

hayırlısı olsun.... Allah kucağına almayı nasip etsin :) yemene dikkat et ve hareketli olmaya çalış... bazı arkadaşlar hamile kalınca kilo veriyorlar. bazılarıda benim gibi alıyorlar.... önemli olan bebeğin ve senin sağlığın....

Kızlar topiği başlatan arkadaşımızın yazılarına bakıyorum bakıyorum.... Nisan 2010'dan sonra yazmadığını gördüm. Ne oldu? Neden yazmadı? Bebeği iyimi? Kavuştular değil mi? Bir anda yazmayı kesmiş. Çok endişelendim bana umut veriyordu. Normalde Haziran 2010 'da doğum yapacaktı... Nolur haberi olan varmı?

Mrb xecillia, evt ben de merak ettim. 7 haftalık hamileyim, yaş 35, ilk tüp bebek denemem. Ben de kendisine gittiği doktor ile ilgili (Prof Dr Rıza Madazlı) ile ilgili özel mesaj göndermiştim, ama günler geçti cvp yok. Son etkinliklerini bulmaya çalıştım, ama bu msjın çıktı. Foruma girmiyor mudur acaba artık doğumdan sonra?

Kızlar topiği başlatan arkadaşımızın yazılarına bakıyorum bakıyorum.... Nisan 2010'dan sonra yazmadığını gördüm. Ne oldu? Neden yazmadı? Bebeği iyimi? Kavuştular değil mi? Bir anda yazmayı kesmiş. Çok endişelendim bana umut veriyordu. Normalde Haziran 2010 'da doğum yapacaktı... Nolur haberi olan varmı?

Mrb xecillia, evt ben de merak ettim. 7 haftalık hamileyim, yaş 35, ilk tüp bebek denemem. Ben de kendisine gittiği doktor ile ilgili (Prof Dr Rıza Madazlı) ile ilgili özel mesaj göndermiştim, ama günler geçti cvp yok. Son etkinliklerini bulmaya çalıştım, ama bu msjın çıktı. Foruma girmiyor mudur acaba artık doğumdan sonra?

Arkadaşlar ben 95 kilo hamile kaldım ve şu anda 10 hafta + 6 günlük hamileyim. benim gibi şişman hamile kalmış olan arkadaşlarla deneyimlerini paylaşmak isterim.birbirimize destek olursak daha rahat bir hamilelik geçirmiş oluruz hem.
Ayrıca bu kilolarda hamile kalmış olup da normal doğum yapmış birileri varsa deneyimlerini paylaşmalarını rica ediyorum.

Merhaba canim bende 90 kilo uzeriyim yaklasik 2 aylik hamileyim gununu tam bilemiyorum. Birdahaki aya kontrole gidecegim o zaman tam gununu ve bebegimin cinsiyetini ogrenebilirmisim. Benim hamileligim cok zor geciyor cok fazla migde bulantisi var 1 aydir bise yiyip icemiyorum. insallah bebegim saglikli olur bu gunlerde gecer cunku. Tum annelerimizin allah yardimcisi olsun insallah :) opuyorum hepinizi

Kilo veremıyorumm kıloluda hamile kalmak ıstemıyorum off ne zor işler esım artık çok ıstıyor ama ben hala belkı zayıflarım dıyerek beklıyorum ama yok :KK43:

Kizlar cok mutsuzum rejim yapıyordum spor kilo vermek icin adetim iki gun gecikti bugün test yaptım pozitif çıktı yarin bide kan testi yaptiracagim cok canım sıkıldı üzüldüm 23 aylik bir kızım var 83 kiloyla hamile kalıp 110 kiloyla dogum yapmıştım şimdi 90 kilosum ne yapacagım ben :KK43:((((((

Kilo veremıyorumm kıloluda hamile kalmak ıstemıyorum off ne zor işler esım artık çok ıstıyor ama ben hala belkı zayıflarım dıyerek beklıyorum ama yok :KK43:

sizinle aynı durumdayım bende....... iki yıllık evliyim. bende 92'lerdeyim... :KK43: evlendiğimde 78 kg dım. ilk altı ay doğum kontrol hapı ve astım ilaçları üzünden su an 90 ları gördüm. önce zayıflayıp sonra hamile kalmak istiyorum.. ama eşim çok aceleci davranıyor. kafam çok karışık ve çok kararsızım... :KK43: zayıflayamıyorumda. bazen diyorum önce bebek olsun hepsini birlikte mi versem ama dahada nereye kadar coğalacak diyede düşünüyorum. bana yardım edin.
En Büyük KK

X