abla olmak... kardeş olmak...

arkadaşlar yazılarınızı okurken çok hislendim... kardeşlerimi okadar çok seviyorum ki! onlara bir zarar gelecek diye ödüm kopuyor,hatta bu yüzden onları incittiğim zaman bile oluyor..ben sevgimi çok ta fazla gösteremeyen biriyim daha dogrusu göstermeyi her zaman tercih etmeyen bir tipim,her kim olursa olsun,despod,kuralcı,disipline düşkünüm sanırım bunların etkisi var ama onlar benim canlarım,saclarının teline zarar gelse tozunu attırırım, burnundan getirip zarar verenin, aslan kesilirim... bazen bu huyuma çok kızıyorum! kızıma karşı bile yapıyorum bunu eşime de..nadir sevgimi gösteririm ama tam gösteririm...iyi ki bu linki paylaşmışım sizinle... :)

canım bnm senin kardeşin olmak dünyanın 8.harikası olmak demek peki sen bunu biliomuydun şekerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.....canım ablam canım benim seni çok seviyorum herşeyimmmmmmmmmmmm...

canım bnm senin kardeşin olmak dünyanın 8.harikası olmak demek peki sen bunu biliomuydun şekerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.....canım ablam canım benim seni çok seviyorum herşeyimmmmmmmmmmmm...
burçinimmm,canım kardeşimmm....senağlama sizi çok seviyorum ablacımmm..bu hislerimi burdan bu şekilde bilmeni anlamanı istemezdim...:eek:itiraf ediyorum işte....ben buyum...ama o çatık kaşlı suratsız ablanın size canı feda...her zaman her koşulda elini hiç bırakmayacağım ... seni çok seviyorum diğer yanım .... :1hug::nazar:

çok güzel bir yazı teşekkürler anla olmak bambaşka birşey kardeşimi çok seviyorum iyiki var o benim herşeyim:)

Evet abla olmak güzel bi duygu....
Kardeslerin sana emanet, onunla oynarsin, ona bakarsin ki annen is görsün...her bisey oldugunda sen ablasin ya büyüksün ya azar isitirsin!!!
Büyüdügünde sana karsi olan güven sevgi....ablasinya sana sirlarini acar, herseyini paylasmak ister hatta ayni giysilerden de isterkaydirigubbakcemile5 ve bir gün gelir sen gidersin, evlenirsin tipki benim gibi....uzaklara gidersin, ayri bi ülkeye, kardeslerin seni cok özlerler, ve sen hala ablasin...onlar herseyini yine seninle paylasir...Abla olmak cok güzel....:nazar::1hug:

bu topigi okuyunca öyle duygulandım ki anlatamam.sizlerin yorumlarını da okuyunca...
gerçekten abla olmak sorumluk istiyor öncelikle. Benimde iki tane kardeşim var ikisi de erkk onların yanında olmaya çalıştım inşallah her zaman da yanlarında olucam.
sizleri çok seviyorum CANLARIMMM

benim 2 erkek,2 kızkardeşim ve 1 abim var.hepsini çok seviyorum.içimizden birimize birşey olsa hepimizin canı yanar.bana hiç yalnızlık çektirmediler.zor günlerimde hep yanımda oldular.allah onların acısını göstermesin.:teselli:

Kesinlikle abla olmak mükemmel bir duygu,:teselli:ablanızın sıcaklığını hissederek kardeş olmakta çok güzel her ikisinide yaşıyorum,ne mutlu bana:1hug:

hihoyyyt benim de dünya tatlısı 2 meleğim var aramızda 1 -2 yaş var ve çok iyi anlaşıyoruz kaydirigubbakcemile2 abla olmak çok harika birşey

ben küçükken ablam beni hiç sevmezdi.
hakaretlerin ve dayakların haddi hesabı yoktu.
çok canımı yaktı.
tam ben ondan vazgeçmişken o bana sıkıca tutundu.
şimdi bensiz yapamaz oldu.
niye yaptığını bende bilmiyorum ama beni çok sevdiğini biliyorum artık.

bende ablayım ikiz kız kardeşlerim var çok seviyorum onları:)

bende kardeslerımı cok sevıyorum onları cok ozledım canlarım benım

öyle cok isterdimki bir ablam olsun:çok üzgünüm:
anneminde kiz kardesi yokmus hep iki kizim olsun dermis ama bebekleri hep karninda ölmüs,ben zar zor tedaviyle olmusum :çok üzgünüm:
annemle abla kardes gibi olmaya calisiyoruz cünkü onunda ne annesi ne ablasi ne kardesi var benimde annemden baska sirdasim yok :çok üzgünüm:
ama allahim güc saglik verirse bu yüzden cok cocuk istiyorum,hepsi birbirine destek olsun,agladiklarinda omuzlarina yaslanabilecekleri bir ablalari bir kardesleri olsun...:teselli:

benimde iki tane kardeşim var,kız kardeşim kıbrısta,erkek kardeşim avustralyada,her ne kadar uzaktada olsak birbirimizden yinede herşeyimizi paylaşırız,konuşuruz,dertleşiriz hiç bir zaman sırtını dönüp gitmeyecek dost onlar benim için...

selam
biz 4 kız kardeşiz.1 ablam 2 tane kız kardeşim var.abla olmak çok zor.onların bir kılına zarar gelecek diye çok korkarım.hep gözümün önünde olsunlar isterim.halbuki yaşlarıda var.hepsi genç kız ama ablalık böyle birşey işte.rabbim ailelerimize uzun ömürler versin.hep bir arada mutlu olalım inşallah.

benim bir ablam var benden 9 yaş büyük.beni o büyüttü

kontrolcü,mükemmelliyetçi. hep onun gölgesinde yaşadım,onun nefesi hep ensemde idi.

o ne derse hayatımda hep öyle olmak zorunda idi.

bir şey yapsam hala "ablam ne der" diye ilk onu düşünürüm.

benimde hem zihinsel hem bedensel özürlü bi kardeşim var dünyaları verseler değişmem o kadar tatlı ki bi o kadar da huysuz ama kardeş işte çok seviyorum kardeşimiiii..

580.jpg

sanırım kardeş olmak ..kardeşliği hissetmek böyle bişi....:KK43:

Benim 1 erkek 3 kiz kardesim var. Abla olmak bazen zor olsada yinede cok güzel bur duygu :1hug:

X