Tüp Bebek Merkezleri Acıbadem Prof.Bülent Tıraşa Gidenler

kızlar ya folik ve coraspin mide bulantısı yaparmı midem çok bulanıyo kanında pıhtılaşma olanlar ve bunları kullananlar cvp yazsın lütfennnnnnnnn:KK5::KK5:

kızlar merhaba bende bülent hocanın hastasıyım bu ikinci denemem ilkinide bülent hoca yapmıştı ankarada ikinciyide ona yaptırdım istanbulda şuan transferin 7.günü bu sefer beklemek çok zor geliyor günler geçmiyor, hersabah bugün test günü geldimi acaba deyip saymaya başlıyorum çok kötü bir durum heyecan yapmıyım diyorum ama dayanamıyorum acaba şunu doğrumu yapıyorum yoksa böylemi yapsaydım acaba zarar vermişmiyimdir sürekli böyle düşünüyorum 3 gün yattım sonrasında yatmadım işe gitmiyorum izinliyim ama aklım çok karışık ve hiçbir belirti yok ilkindede böyle olmuştu ama erken hastalanmıştım şimdide acaba hastalanacakmıyım diye süreki düşünüyorum umarım bu sefer böyle olmaz aslında busefer çok umutluyum ama bilmiyorum işte bazen umutsuzluğa kapılıyorum işte daha 5 günüm daha var bakalım nasıl geçicek sürekli kadınlar kulübünü okuyorum bazen çok umutlanıyorum bazen bir anda umutsuzluğa sürükleniyorum şuan bunları yazarken bile kalbim çarpıyor bu arada bende kanımda pıhtılaşmada var ilkinden sonra test yapınca o zaman öğrendim onun için şimdi hergün iğne oluyorum 2 tane 8 hücreli bir tane 7 hücreli embiriyom vardı doktor hepsini koydu bakalım umarım bana tutunurlar yada tutunmuşlardır. Sizlere sonucuda yazarım duygularımı sizlerle paylaşmak istedim.

canım inşallah tutunmuşlardır bebişler...benimde kanımda pıhtılaşma var (umutluyum1 de söylemiş) stres yapma mutlu olacağın şeyler yap.. mutlu olacagın kişilerle görüş.. kafana hiç bişey takma..bebeğini kucağına alacağın ilk anaı düşün ..güzel düşün güzel olsun inşallah...

Son düzenleme:
Umutluyum1 ve Happwomen güzel dilekleriniz için gerçekten teşekkür ederim umarım hayırlısıyla güzel sonuçlanır Allah sizinde yardımcınız olsun ikinci tedevinizi hayırlı sonuçlandırırsınız çünkü bu dertleri sadece çeken bilir gerçekten uzaktan herşey okadar kolay duruyorki içine girince anlıyorsun nekadar zor olduğunu Allah hepimizin yardımcısı olsun:)) kendinize iyi bakın umarım güzel haberlerle dönerim buraya

kızlar bende pko hastasıyım aynı zamanda birazda kilom var tüp bebek yapmayı düşünüyorum burada hamile kalan arkadaşlarda benim durumum da olup hamile kalan var mı tüp bebek yöntemiyle:KK5:

Canım ben pkolu değilim ama benim negatifi aldığım gün orada 40 yaşında yumurta rezervi azalmış kilolu bi kadın vardı tek embriyosu oluşmuş ve hamişti allahım ol desin bence sen spor yap kilodan daha çok sağlık önemli vucudun çalışsın hiçte araştırma kilolusu pkolusu allahım ol desin yeterki benim akrabam kilosu çoktu hemen hamile kaldı sende vucuduna iyi bak inş.kendiliğinden gelir

merhaba ben de ilk denememi acıbademde yaptırdım çok ta memnun kaldım sonuçta pozitif... benimde kanımda pıhtılaşma var bu nedenle günlük iğne vuruluyorum ve hap kullanıyorum şuan herşey yolunda ilk gebeliğimde pıhtılaşma problemini fark etmediğimiz için kayıp yaşadık ama şuan çok şükür şuan iyi sende dert etme transverden hemen sonra iğnelerine başlıyorsun doktoruna söyle durumunu rapor çıkarılıyor iğneler karşılanıyor zaten, iğne de öle iğne gibi değil tedavi sırasında kullanılan iğne gibi,hayırlısı olsun inşallah...

umutluyum :KK3: nbr nasıl gidiyor evet topiğin eski tadı yok arada bakıyorum bende ne var ne yok die... ben çok şükür iyiyim rahim ağrısı devam ediyor ama minniş sağlıklı olsun die razıyız. :emir_bebek: sen neler yaptın yazışmayalı :KK54: nasıl gidiyor ?

elchın kaç haftalık oldu bebiş nasıl gidiyor :KK49:

sislimmm bugün 14 hafta olduk canım ultrasona göre ileri gidiyormuş bebem :nazar: haftaya cuma kontrolum var tam 15 hafta oluyor nasip olursa cinsiyet öğrencez sen nasılsın nasıl gidiyor ne kadar oldunuz:nazar:

kızlar merhaba ben 10.gün test yaptırdım 16 çıktı bugün 12.gün bidaha yaptırıcam ama benim kanamam var dün onun için iğne oldum
ama hala devam ediyor umarım geçer sizlerdende kanaması olan varmıydı

hehehhee bizim yıldızımız düşük ondan nazara geliyozzzz hehehe :KK37: Bende hamş kalsam kocam eline ne gelirse onu çalacakkk:KK52::KK52::KK52: Sennde otursun hamişlik dersin kuzummmm acuk kaldı zaten tehlikeli dönemi atlatmanın :KK19::KK19::KK19:

:nazar: :KK35: evet çok haklısın walla millete bişi olmuyor ilk aydan hamile kalanlara hele :nazar: bi atlatsaydık hala adet olucak gibiyim hala wcye gittiğpimde çamaşırıma bakıyorum bu paranoya da sanırım bizim gibi vakalrda hamişlik boyunca devam edicek ama sağlıklısı bu değil tabii dadını çıkarmak ama ben hala o moda giremedim :KK59: sonuçların ne zaman belli oluyor ne zaman start veriyonuz kuzum :KK3:
sislimmm bugün 14 hafta olduk canım ultrasona göre ileri gidiyormuş bebem :nazar: haftaya cuma kontrolum var tam 15 hafta oluyor nasip olursa cinsiyet öğrencez sen nasılsın nasıl gidiyor ne kadar oldunuz:nazar:
:nazar: maşşallah hadii bakalım kız mı oğlan mı acaba sana kız mı dediydim ben :86: hayırlısı yaaa wallaa şaka falan bende de 1 gr fazladan şu olsun dediğim yok sağlıklı olsun da, bu arada bu o tarama testlerini falan ne yaptınız ? benim hala rahim ağrısı devam ediyor doktorsuz kaldım doktorum gitti şimdşi baştan doktor arayışındayım 2gün sonra başka bi doktordan randevu aldım :KK59: o doktor da biraz aksi ama mecbur başka seçenek yok :KK59:
kızlar merhaba ben 10.gün test yaptırdım 16 çıktı bugün 12.gün bidaha yaptırıcam ama benim kanamam var dün onun için iğne oldum
ama hala devam ediyor umarım geçer sizlerdende kanaması olan varmıydı

benim de 10.günü kanamam olmuştu hemen kan tahlili verdim progestan iğne vurdular kanama durdu çok şükür kan tahlilinde de hamile olduğumu öğrenmiştim,ayrıca bende de pıhtılaşma problemi var fraxiparine iğne vuruyorum bende, doktorum bu iğnenin kanama yapabileceğini söylemişti endişe etme 12.gün değerin inşallah katlanır :KK3:

Kuzu benim sonuç 1 kasımda çıkacak ona göre 1-2 ya dinlenicez yada tedaviye başlıycaz kısmet inşallah iyi olur sonumuz

hehehe delüüü artık bakmaktan vazgeç hamişsin işteee unutuyosan hamişliği arada idrar testi yap kih kihhh :KK33::KK33::KK33: Ben adet olayım her ay 1 tane yapıcam :KK60::KK60::KK60:

kızlar ben bugün tekrar test yaptırdım 12.gün 59 çıktı ama hala kanamam devam ediyor umarım geçer.

Kuzu benim sonuç 1 kasımda çıkacak ona göre 1-2 ya dinlenicez yada tedaviye başlıycaz kısmet inşallah iyi olur sonumuz

hehehe delüüü artık bakmaktan vazgeç hamişsin işteee unutuyosan hamişliği arada idrar testi yap kih kihhh :KK33::KK33::KK33: Ben adet olayım her ay 1 tane yapıcam :KK60::KK60::KK60:
walla :KK52: paranoyak oldum darısı başına ama benim kadar kafayı yeme :KK35: çünkü ben hala inanıpta o moda :KK49: giremedim Allahım kucağımıza almayıda nasip etsin (amin)
kızlar ben bugün tekrar test yaptırdım 12.gün 59 çıktı ama hala kanamam devam ediyor umarım geçer.
kanama öle şak die kesilmiyor zaten azalıyor adet bitmesi gibi lekelenmeye dönüyor sonra da kansulandırıcı kulllanıyoruz yaa ondan endişenme bide iğne ve crinol kullanman gerekiyor sanırım doktoruna bi sor değerin katlanmış hamilesin ama dikkat et şuan tutunmaya çalışıyor....

kızlar çok teşekkür ederim çok sağaolun içime su serptiniz dün kanaman adet kanaması gibi ve karnımda müthiş bir ağrı vardı sabahtan beri kanamam olmadı ama karnımda gögsüme kadar batmalar var umarım hepsi geçer ve bende bebişime kavuşurum dün çok umutsuzluğa kapıldım ama bugün azalınca rahatladım yarın tekrar test yaptırıcam umarım 100 ü geçerim. Allah hepimizin yardımcısı olsun.

dunu meraba anladıgım kadarıyla daha yenı oldu tranfserın,hastanenın mısafırhanesı var mı bızde ınsalh bu hasta sonu ıslemler ıcın orda olacagız.bız ıgnelerı fln kendı sehrımızde yaptırdık doktorum burda takıp ettı ama en son yumurta toplamma ve transfer ıcın ıstanbula gıtcez.nasıl bır doktor bulent bey cok merak edıyorummcok olumlu yorumlar okudugum ıcın onu sectım ama yınede korkuyorum ıstee,, bıde bısey sorcam bu kanda pıhtılasma varmı dıe transferden sonra mı kan alıp bakıyolar benım doktorum sımdılık oyle bıseyden bahsetmıyo da bende cok korkuyorum butun testlerı yapalım kı ne onlem varsa alalım ıstıyorummm hastane hakkında bılgı verırsen cok sevınırımmm

dunu meraba anladıgım kadarıyla daha yenı oldu tranfserın,hastanenın mısafırhanesı var mı bızde ınsalh bu hasta sonu ıslemler ıcın orda olacagız.bız ıgnelerı fln kendı sehrımızde yaptırdık doktorum burda takıp ettı ama en son yumurta toplamma ve transfer ıcın ıstanbula gıtcez.nasıl bır doktor bulent bey cok merak edıyorummcok olumlu yorumlar okudugum ıcın onu sectım ama yınede korkuyorum ıstee,, bıde bısey sorcam bu kanda pıhtılasma varmı dıe transferden sonra mı kan alıp bakıyolar benım doktorum sımdılık oyle bıseyden bahsetmıyo da bende cok korkuyorum butun testlerı yapalım kı ne onlem varsa alalım ıstıyorummm hastane hakkında bılgı verırsen cok sevınırımmm

sen her ihtimale karşı doktorlar folik falan vermiyolar folikasid mutlaka al bide ecopirin coraspin falan mutlaka iste bende orada tüp yaptırdım onları hç vermedler tutmadı da tutmayınca genetik test isteniyor kuzum ve testlerin sonucu 1 ayda çıkıyor allahım yolunu bahtını açık etsin inşallah sonucun pozitif olur kuzum

sen her ihtimale karşı doktorlar folik falan vermiyolar folikasid mutlaka al bide ecopirin coraspin falan mutlaka iste bende orada tüp yaptırdım onları hç vermedler tutmadı da tutmayınca genetik test isteniyor kuzum ve testlerin sonucu 1 ayda çıkıyor allahım yolunu bahtını açık etsin inşallah sonucun pozitif olur kuzum

merhaba canım Allah yardımcın olsun umarım herşey hayırlısı ile olur inşallah ben iki denememide Bülent Hocaca yaptırdım hiç şüpen olmasın çok sıcakkanlı ve babacan biri istediğin gibi soru sorabilirsin hiç çekinme hepsine cevap verebilir. Benim ilk denememden sonra negatif olunca genetik testler yapıldı pıhtılaşma içinde test yapıldı ondan sonra çıktı. onun içinde şuanda iğne oluyorum sonucum bu sefer pozitif ama ciddi kanamam var geçermi bilmiyorum

dunu canım bülent hocada üçüzleri oluck arkadaş var 8-9.haftalarda daha yeni durdu lekelenmeleri jelmi kullanıyosun şimdi kanama için iğneyemi döndün jeldeysen iğne iste daha etkili oluyormuş kuzumm

dunu canım bülent hocada üçüzleri oluck arkadaş var 8-9.haftalarda daha yeni durdu lekelenmeleri jelmi kullanıyosun şimdi kanama için iğneyemi döndün jeldeysen iğne iste daha etkili oluyormuş kuzumm

Ne güzel canım demek üçüzleri olucak Allah isteyen herkese versin. Jel kullanıyorum canım ama zaten bi tanede iğne oldum progestron iğnesi 3 günde bir vurulabiliyor. daha bir kere oldum ama benim kanamam gittikçe çoğaldı ve aynı adet kanaması gibi karın ağrılarımda öyle lekelenme falan değil yani normal adetli gibiyim keşke benimde öyle olsa çok düşük bir ihtimalmiş şuanda kalmaları bu kanamayla umarım bizi şaşırtırlar dedi İnşallah öyle olur ama umudum kalmadı bakalım yarınki test sonucunuda bildiririm canım

X