Tüp Bebek Merkezleri Acıbadem Prof.Bülent Tıraşa Gidenler

arkadaşım ben de 2.denemem de bülent beye gittim. salı test günüm. ben çok memnun kaldım. inş. sonucum da hayırlısıyla pozitif olur. gidenler çok memnun arkadaş tavsiyesi üzerine gittim. onun da bu aralar ikiz olacaktı. evet çok masraflı oluyor sgk ile anlaşması olmadığı için. yine sonuçtan haberdar ederim seni.

arkadaşlar ben 2. denememde pozitif sonuç aldım çok şükür. Bülent Tıraş doktorum. 1. denemeyi de ankara medicanada denemiştik. kesinlikle tavsiye ederim doktorum ve ekibi çok iyiydi.Allah herkese bu duyguyu yaşatsın.

selam :)

ben de acıbademde tüp bebek tedavisine başlamayı düşünüyorum acaba bülent tıraş nasıl bir doktor? hastalarıyla ilgilenişi nasıl?
fiyatlar nasıl yardımcı olabilir misiniz bana?
izmirde oturuyorum her an istanbula gelme ihtimalim yok şehir dışından gelenlere yardımcı olabiliyorlar mı?

cevaplarınızı bekliyorum tşk:)

ben de acıbademde tüp bebek tedavisine başlamayı düşünüyorum acaba bülent tıraş nasıl bir doktor? hastalarıyla ilgilenişi nasıl?
izmirde oturuyorum her an istanbula gelme ihtimalim yok şehir dışından gelenlere yardımcı olabiliyorlar mı?

bülent hoca tek kelime ile harika adam gibi adam babacan hasta doktor ilişkisi çok ii müthiş moral verici sakinleştirici çokk prof a çıktım ama bülent hoca gibisine denk gelmedim sonucum negatif te olsaydı yine onunla sonuna kadar giderdim şehir dışına şöyle söylim sana ya izmir de takiplerini yaptırıp toplama ve transfer için gelirsin yada yanlış bilmiyorsam konaklama hizmetleri vardı hastane nin acıbadem maslak tüp bebeği ara derya hanım la görüş hasta ilişkilerinden gerekli bilgiyi sana verir.

ianşallah canım çikolata kisti canım... 1 tüp tıkalı bende...adanada acıbadem başladı mı tüp bebeğe bu arada? 3750 tüp bebek için verdik 2000tl de ilaç tutmuştur canım...istanbulda tanıdık vardı onda kaldım..misafirhanesi yok ama bazı otelleri öneriyorlar...ayrıca eşin memursa öğretmenevini öneririm...haberlerde çıkanları bende duydum ama bülent beyle konuşup merkezi görünce pek olumsuz bakmıyorsun...hakkkımızda hayırlısı canım sana geçmiş olsun bu arada...inşallah en yakın zamanda yavrularımıza kavuşuruz

başlamadım tedaviye canım.Allah hepimiz için hayırlısını nasip etsin.o güzel duyguyu hepimize yaşatsın inşallah:))

Umarım yarın pozitif sonuç alırsın:)

Bir kaç test istenmişti onlarıda devlet hastanesınde yaptırmıstım ucretsiz, İlk muayenede sadece eşimden sperm tahlili istendi onu orada yaptırdım 200tl.
ilaçlar, dondurma işlemi hepsi dahil 4250 tl ye yaptırmıştım geçen sene ama su an fiyatlar 5250 tl olmuş.
Ben 1.denemede kısa, 2. denememde uzun protokol yaptırdım. fiyat aynıydı. uzun protokol ve embiryoskop ile embiryolarım iyi gelişmişti. 5. gun transferi yapıldı ama negatifti sonuç.
Şimdi histeroskopi yaptırmayı düşünüyorum.Doktorum son görüşmemde bana akapuknktur ve diyetisyen önerdi kendi bünyelerinde bir dr Murat berksoy 2 aylık yeme- içme konusunda diyet veriyormuş birsürü de tahlil istiyormuş dr berksoy, ne yapacağım bilmiyorum henüz karar veremedim diyetin, akupunktur un ne kadar etkisi olabilir ki zaten zar zor tup bebek parasını denkleştiriyoruz :KK43: diyetisyen sadece muayene ucreti 250tl miş bunun tahlilleri vs var daha :KK43:
akupunkturun seansı 150tl miş paket program 4 seans mış galiba..
diyetin akupunkturun ne kadar faydası olur şüpheliyim :KK43:

Birde umutta raporun yoksa ssk vs hiçbir işe yaramıyor transfer sonrası ilaçları receteli olsa bile ssk gecersiz :KK43: acıbadem de sosyal güvence ssk vs nin faydası varmı ?

..................

arkadaşlar bende bülent tıraşla başlıcam.ramazan bitiminde.doktor önemli ama embriyologda çok önemliymiş.genel olarak nasıl sizce.

Mrb kızlar.bende yeni katıldım buraya kendimle iygili bilgileri siizinle paylaşmak istedim.26 yaşındayım.(4 yıldı evlıyım)24 yaşında laparoskopi amalıyyatla tüplerimin her ikisi alındı.25 yaşımda il tüp bebeki denedim sonuç pozitif cıktı ama düşük oldu.2 ci tüp bebeki yine aynı yerde Prof. dr yptırdım dondurulmuş transfer yine sonuç pozitif 7 hafta sürdü kanama oldu ve kurtajla alındı.3cü denemede doktor deyişdim Acıbadem Maslak Prof.Dr Bülent Tıraşa geldim doktordan cok memnunum ilgili hisperoskopi aamalıyyat yaptı 1 ay sonra tüp bebek işlemi başladı 30 yumurta toplandı 16 sı döllendi her şey yolunda giiyordu transfer günü sadece 2 tane marula embrio transfer edildi geri kalan hepsi öldü.sonuç dün acıklandı Negatif.hic bir problem yok diyorlar ama niye böylede oluyor bilmiş değilim...yani herkesde durum aynı olmuyo.herkesin problemleri farklı farklı o yüzden kimiside tutar kimiside tutmaz.tüm yorğunluğuma rağmen sizinle paylaşmak istedim.inşallah bi gün bizimde yüzümüz gülür:KK43:

canım doktor olarak pozitif ekibide oldukça iyi hastane kalabalık bazen beklemek oldukça sıkıcı oluyor.. ilk muayene ücretli sanırım 350 tl... 4000 tl ücreti sgk geçerli değil ilaç hariç... konaklama yerleri yok ama otel öneriyorlar uygun fiyattan ben kalmadım ...bulunduğun yerden ilaç takiplerini yaptırabilirsin bazı doktorlarla anlaşmalı oluyorlar istanbula sadece opu ve tarnsferde gidersin...ilaç konusunda derya hanımla konuşursan uygun fiyattan ayarlama yapabiliyor...başka yardımcı olacağım ya da aklına takılan varsa sorabilirsin canım...

canım doktor olarak pozitif ekibide oldukça iyi hastane kalabalık bazen beklemek oldukça sıkıcı oluyor.. ilk muayene ücretli sanırım 350 tl... 4000 tl ücreti sgk geçerli değil ilaç hariç... konaklama yerleri yok ama otel öneriyorlar uygun fiyattan ben kalmadım ...bulunduğun yerden ilaç takiplerini yaptırabilirsin bazı doktorlarla anlaşmalı oluyorlar istanbula sadece opu ve tarnsferde gidersin...ilaç konusunda derya hanımla konuşursan uygun fiyattan ayarlama yapabiliyor...başka yardımcı olacağım ya da aklına takılan varsa sorabilirsin canım...

muayne ücret-300 tl...tüp bebek 4250tl...2012 agustos ayı icin budur fiyatlar.ilacda 1800 tl tuttdu benimki

yalnız canım çidere üyelik parayla 150 tl alıyorlar sanırım internet sitelerinde var. pazarlık yaparsan acıbademde belli oranda düşüyorlar....ha bi de ilaçları raporla yazdırabilirsin acıbadem dışında tabi...ama devlet belli oranda yine para alıyor...haberin olsun 1000 doz karşılıyor o da senin puregonlara gidiyor...yine de haberin olsun dedim...

Son düzenleme:
Zubeydecim çider e nerden üye oluyum?o neki öyle,?

tatlım netten yaz çider diye çıkıyo çocuk istiyorum derneği evet 150 tl üyelik ödüyorsun zaten muayne parası 300 tl bülent hocanın en azından yarısını ödemiş gibi oluyorsun acıbadem de muayne için para almıyor benim ilaçlarım 700 tl tuttu ilaçlar bünyeden bünye ye değişiyo tanıdık ecza deposu bulursan ordan da temin edebiliyorsun daha uygun a

tatlım netten yaz çider diye çıkıyo çocuk istiyorum derneği evet 150 tl üyelik ödüyorsun zaten muayne parası 300 tl bülent hocanın en azından yarısını ödemiş gibi oluyorsun acıbadem de muayne için para almıyor benim ilaçlarım 700 tl tuttu ilaçlar bünyeden bünye ye değişiyo tanıdık ecza deposu bulursan ordan da temin edebiliyorsun daha uygun a

tşk ederim Zübeydecim.iyi oldu bu....benim ılacları kendileri getizdirdi 1800 tl tuttu:KK43:fazla ılacda kullanmadım gonal f 5 kutu bide catlatma.peki Zübeydecim 2ci kere orda yine denerken fiyatda yardımcı oluyorlarmı?

eğer uygun kalacak yer bulabilirsem istanbulda kalmayı düşünüyorum tedavi boyunca nerede başladıysam orada bitsin ama bir yandan da istanbul şartları zorlayacak bizi bir de benim sadece tüp bebek değil IMSI ve PGT de yaptırmam gerekiyor masrafım çok yani :KK43: ne yapacağız bilemedik
önerdikleri otel yakında mı fiyatlar nasıl biliyor musun?

canım maslakta otel fiyatları uçuyor .....derya hemşire var bu konularla o ilgileniyor...günlük 70 tl diye biliyordum önerdikleri otellerde...öğretmen evini öneriririm eğer memurluk varsa...ayrıca ilaç takibini kaldığın ilde yaptırabilirsin canım zaten ilaçlarda sıkıntı yok...ama seninki biraz daha ayrıntılı...ayrıca istanbulda eşyalı aylık kiralık evler var. onuda düşünebilirsin inan otelden daha iyi oluyor....otel çok yakın değil ama istanbulda ulaşım gelişmiş canım... metro ile gelirsin...

Son düzenleme:
Bildiğim kadarıyla Türkiye'nin en iyi tüp bebek doktoru,bugün sitesini ziyaret ettim,hoca yine çok güzel bir makale yazmış DÜNDEN BUGÜNE TÜP BEBEK

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar foruma şöyle bir üstten göz gezdirdim film şeridi gibi çok şükür ben atlattım o günleri burda mesajlarını okuduğum ve ayrıca bu site dışında da ne kadar evlat hasretiyle yanan varsa rabbim hepinize nasip etsin inşallah ben de 19 temmuzda bülent beye transferimi yaptırdım öncesinde histereskopi yapıldı sonra donmuşla transfer şimdi 8 haftalık hamileyim çok şükür hemde ilk denememde ben çok rahattım hem tedavi aşamasında hemde transferde bide ilk transferdi belki opsiyonmu verdim kendime neyse uzun uzun sıkmıyım sizi
demem oki elinizden geldiğince sakin olun zaten hoca ve ekip uzman lab. gerçekten çok iyi ben çok araştırmıştım.bana 5.gün embryosu transfer edildi etrafınızdaki herkesle paylaşmayın her kafadan ses çıkıyo densizlikte cabası Allah yardımcınız olsun sevgilerimle

Arkadaşlar foruma şöyle bir üstten göz gezdirdim film şeridi gibi çok şükür ben atlattım o günleri burda mesajlarını okuduğum ve ayrıca bu site dışında da ne kadar evlat hasretiyle yanan varsa rabbim hepinize nasip etsin inşallah ben de 19 temmuzda bülent beye transferimi yaptırdım öncesinde histereskopi yapıldı sonra donmuşla transfer şimdi 8 haftalık hamileyim çok şükür hemde ilk denememde ben çok rahattım hem tedavi aşamasında hemde transferde bide ilk transferdi belki opsiyonmu verdim kendime neyse uzun uzun sıkmıyım sizi
demem oki elinizden geldiğince sakin olun zaten hoca ve ekip uzman lab. gerçekten çok iyi ben çok araştırmıştım.bana 5.gün embryosu transfer edildi etrafınızdaki herkesle paylaşmayın her kafadan ses çıkıyo densizlikte cabası Allah yardımcınız olsun sevgilerimle

tebrikler canım inşallah hamişliğin devamıda böyle sağlıklı ve güzel geçer...histereskopiyi bülent hoca mı yaptı ? ne kadara yaptırdın...onun belli bir zamanı var mı?

X