Tüp Bebek Merkezleri Acıbadem Prof.Bülent Tıraşa Gidenler

ben pazartesi istanbulda olucam sanırım bugun yumurtalar 13 mm olmuştu konaklama yerii yakın yerde var mı bide yer bulamazsak malamat olmayalım =)):KK1:

ben pazartesi istanbulda olucam sanırım bugun yumurtalar 13 mm olmuştu konaklama yerii yakın yerde var mı bide yer bulamazsak malamat olmayalım =)):KK1:

yakın yerlerdeki oteller biraz tuzluymuş galiba istersen merkezi ara sor canım bende yumurta toplama ve transfere gideceğim maşallah yumoşlar 13 bcm oldu ha ne güzel hadi hayırlısı olsun güzel sonuçlar bekliyoruz....

elcin hadii bakalım müjdeyle hayırlısıyla katlansın kalp atışlarını duyasın inş bebeğinin ve sonrasında kucağına alasın inş.. yürekten istitorum özlem duyan herkezin bebeğine kavuşmasını.. bende tefaviye yaşadığım şehirde başladım son aşaamda istanbula acımademe gidicez toplama ve transver istanbulda olucak tahmini 1 hafta istanbulda olucaz sanırım... yolculuk bu hafta sonu olabilir,konaklama yeri yakın mı merkeze bilen varmı.. bide elcin tranver işlmeinde anestezi aldın mı , ben eski vajinusmusum ve muayene bile olamıyrum anestezi isticem

sislicam canım aminnn inşallah güzel dileklerin için teşekkürler inşallah sizlerde bu duyguları yaşarsınız :KK34:

ben anestezi almdım canım zaten çok kısa süren bi işlem ve bence o anları yaşamak çok güzel çünkü bebeleri gösteriyolar ultrasonda o an yaşanılmaya değer ama tabi vaji çok zor dert rabbim kolaylık versin tatlım eğer yapamam diyosan anestezi al tabiki ama girmeden önce bebelerin ultrason resmini isteyin dr dan ben istedim vbana verdiler onlara bakıp oturuyorum çok sevimliler:KK53:

bu arada arkadaşlar benim ikinci tahlil sonucum 43 çıktı yarın tekrarlanacak aslında dr iyi gidişat dedi ama benim içim rahat etmedi bi kez daha bakılsın istedim :KK53:

bu arada arkadaşlar benim ikinci tahlil sonucum 43 çıktı yarın tekrarlanacak aslında dr iyi gidişat dedi ama benim içim rahat etmedi bi kez daha bakılsın istedim :KK53:

çok güzell hadii bakalım umut oldunn yaa elchın darısı başımıza... bu arada yakın ve uygun bı konaklama uyerı buılan varsa lütfen haberdear edelim b irbirimizi... elchın bu arada senın kaç yumurtan döllendı toplama işlemınden sonra ne zaman transver oldu bıde istanbuldamı yaşıyosun yanı yolculuk falan yaptın mı başarıyı etkileyen etmenler vs.... ?

amasyada yaşıyorum canım ben 3.günü yola çıktım 21 yumurta oldu 19u döllendi 2si koyuldu

l

amasyada yaşıyorum canım ben 3.günü yola çıktım 21 yumurta oldu 19u döllendi 2si koyuldu

l
konaklama işi ne ne yaptın? bu arada üşütmüş olabilrmiyim ben sürekli vajinamdan beyaz ara ara su şeklinde akıntı geliyor bı de ayaklarım üşüyor ben gunde 3 ayrı iğne yapıyorum halim kalmadı yaa kafam dönuyor oruç oruç,,, saçma olucak belki ama bu kadar iğne oruç bozuyor mu acaba ??

Son düzenleme:

l

bende Tokattayımm =) yakınmışız yolculuğun ucaklamı oldu o kadar yol felan... senın maşşallah yumurtan çokmuş benım 6-7 tane kendımızce yeterli gördük ama demekkı az... :KK25: bu arada sana acımademde masraf ne kadar oldu bızde kendımızı ona göre hazırlayalımm senın 2. demen mı 2tane koymuşlar ??

Son düzenleme:
yakın yerlerdeki oteller biraz tuzluymuş galiba istersen merkezi ara sor canım bende yumurta toplama ve transfere gideceğim maşallah yumoşlar 13 bcm oldu ha ne güzel hadi hayırlısı olsun güzel sonuçlar bekliyoruz....

sen ne zaman gidiceksin ,istanbul dışındasın sanırım sende? aynı zamanda mı yoksaaa bizimki =)) evet ya netten bakıyorum hep 4 yıldız 5 yıldızz oteller zaten bi sürü masrafımız olucak ilaçtı dr falan derken =(( konaklama konusunda bii bilgisi olan varmı ?????????

:

sen ne zaman gidiceksin ,istanbul dışındasın sanırım sende? aynı zamanda mı yoksaaa bizimki =)) evet ya netten bakıyorum hep 4 yıldız 5 yıldızz oteller zaten bi sürü masrafımız olucak ilaçtı dr falan derken =(( konaklama konusunda bii bilgisi olan varmı ????????? :KK37:

:

sen ne zaman gidiceksin ,istanbul dışındasın sanırım sende? aynı zamanda mı yoksaaa bizimki =)) evet ya netten bakıyorum hep 4 yıldız 5 yıldızz oteller zaten bi sürü masrafımız olucak ilaçtı dr falan derken =(( konaklama konusunda bii bilgisi olan varmı ????????? :KK37:

bu ay adetle başlanacak ilaçlara ilaç takibi burda olacak eylülü bulur sanırım.yakın oteller pahalı.beyazıt sultanahmet tarafında uygun oteller var.ayrıca öğretmenevini düşün derim eğer devlet memuruysan...eminönünde sultanahmette bile 100tl istiyorlar var ya !!!!!!!!!!! ilacıda raporla alacağım ben...bakalım hayırlısı olsun...inşallah çektiğimiz sıkıntılara değer....

şimdi arkadaşlar benim 2. denememdi bu o yüzden iki koymuş olabilirler evet bilmiyorum yani :nazar: sonra bizim akrabamız vardı avr.yakasında şansımızdan orda kaldık iyi oldu ilk tedavimide bülent hoca yaptığı ikinci denememizde bizden 3500tl aldı sonra transferin 3.günü arabamızla geldik eşim çok yavaş sürdü arabayı ve ben arkada hep yatarak geldim :KK34:

Tedavi için il dışından Maslak Acıbadem'e gelecek olanlar Sanayi Mahallesi, Levent, Gültepe civarında daha uygun fiyatlı oteller bulabilirler. Benim de annemler o tarafta oturuyor, oradan biliyorum.

şimdi arkadaşlar benim 2. denememdi bu o yüzden iki koymuş olabilirler evet bilmiyorum yani :nazar: sonra bizim akrabamız vardı avr.yakasında şansımızdan orda kaldık iyi oldu ilk tedavimide bülent hoca yaptığı ikinci denememizde bizden 3500tl aldı sonra transferin 3.günü arabamızla geldik eşim çok yavaş sürdü arabayı ve ben arkada hep yatarak geldim :KK34:

mrb elchin nasıl gidiyor hamilelik kuzum inşallah bir sorun yoktur değerlerin artmıştır...

slm :KK3: ben istanbuldayım nihayet :KK1: salı günü yumurta toplama işlemim yapıldı 8 yumurta toplanmış.... az önce tlfla aradım durum ne die 4 dü döllenme aşamasındymış kalitesi falan belli değil..... bakalım benı tekrar durumdan bıldırler yarın eğer geriye sağlam yumurta kalırsa transver olucak sizce şansım var mı sankii bana düşük gibi geldii ne bilim 8 yumurta toplanıp 4nun anca döllenme aşamasında olmasıı ki bunların kalitelisini seçmektee yine iş.... ufff bana da dua edin, görüşmek üzere..... hm bu arada leventte hastanenin havsiyesiyle bi otel bulduk iyii yaniiii memnunuz tekrardan görüşmek ,üzere :KK3:

X