Tüp Bebek Merkezleri Acıbadem Prof.Bülent Tıraşa Gidenler

selam bız gecen sene mayıs ayında gıttıgımızde sormustuk bıze yakın bıyerde mısafırhane oldugunu soylemıslerdı o zaman fıyat 1 kısı 70 tl ıdı yemek kahvaltı yok ayrıca banyo tuvalet ortaktı 1 tane ımıs herkes orayı kullanıyormus bız bakmadık akrabamızda kaldık.

selam bız gecen sene mayıs ayında gıttıgımızde sormustuk bıze yakın bıyerde mısafırhane oldugunu soylemıslerdı o zaman fıyat 1 kısı 70 tl ıdı yemek kahvaltı yok ayrıca banyo tuvalet ortaktı 1 tane ımıs herkes orayı kullanıyormus bız bakmadık akrabamızda kaldık.

tmm sağolun hoca iyi demi başarılı

arkadaşlar neolur bülent hoca nasıl yardım edermisniz nekadar zor karar vermek ya

merhaba Bende Bülent Beye gitmiştim ama görüşme çok kısa sürdü bizi hemen mali işlere yolladı para konusu anlattılar. Bu benim hiç hoşuma gitmedi.Doktoru soğuk buldum. Ama hata etmiş te olabilirim. Benimkisi bir ön yargı oldu. Bende aynı hastaneye yeni gelen başka bir arkadaşımın başarılı sonuç aldığı Halit beye gittim. Çok samimi çok pozitif biri ama maalesef sonuç olumsuz oldu. yeni denememi yine onda yapacağım. İnşallah bu sefer olur. Ön görüşmeye gidip yüzyüze görüşmekte fayda var.

bir anatolia mağduru olarak(olay çıktı diye değil ben daha tedavideyken anlıydoum herşeyi ama mecburdum yarıda kesemedim daha ozaman anlıyordum mağdur olduğumu zoruma gidedn bukadar reklam yapılması tavsiye ed
ilmesiydi...ve son haber tuzu biberi oldu ben zaten dondurulmuşalrımı alıcaktım ve bomba haber beni haftalardır mahvetti...)keşke bende sizin kadar güvenseydim yeniden anatoliaya yada acıbademde bülent hocaya..
şuan okadar umutsuzumki asla yapamaz diye hiçbiryere diyemiyorum...
anatolia adı altında koca 2 prof .ne işlere karıştı karieyrleride geçmişleride ne hale geldi...
acıbadem tabi eski bri kurum ama yinede başına gelmeyen bilemez...
her hamile kalanda memnun değil yani...
ben martta tüpteyken 2 arkdaşım hamile kaldı ben kalmadım ama 2side asla kimseye tavsiye edemem diyordu...
ve son çıkan haberlerde nekadar haklı olduğumuzu gördük..
düşünün ben ve arkdaşım transferimzi oldu merdivenden inerken buraya bidaha gelmek nasip olamsın dedik...
çünkü yoğunluktan kalabalıktan bize paramızla psikolojimizle oynadılar,sırada hasta var diye kaldırdılar benim transferim zor geçti okdar kasılmama beni biraz bekletebilirlerdi değilmi?
belki bu değil sebep tutmamasında ama neden içim rahat olmasınki...
bizde biliyoruz kimse hayrına yapmaz para herkesin canı olmuş ama yineden büyük vebale girdiler..
allah seninde benimde tüm bebek isteyenlerin yardımcısı olsun..:KK16:

neolduki acaba hiç bilmiyorum ben

Merhaba arkadaşlar;
Bende Bülent beyi düşünüyorum.3.denemem olacak.ve çok kararsızım.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

bülent hocaya bir arkadas tavsiyesiyle gecen sene gitmiştim. ankarada protokol uygulandı, yumurta toplama transfer acıbademde yapıldı.gecen sene ağustos ayında 10 yumurta toplandı, 5. güne 5 tanesi geldi. 2 tranfer edildi 3ü donduruldu. ve 1 tanesi tuttu. 9 haftalıkken kalbi durdu. kürtaj oldum. ben 1 yıl ara verdim. çünkü öncesinde de ankarada 2 aşılama 1 tüp denediğimiz için ben çok yorulmuştum artık. bu arada da düşük olmasının sebebini araştırdık. kan pıhtılaşması çıktı. ağustos ayında ben dondurulmuşlar için tekrar istanbula gittim. 3 tane çözülürken 1 i bozulmuş. 2 tane transfer edildi. veee ikisi de tuttu. şu an 33 haftalık hamileyim. inanın başka bir yerde tedavi zor olabilir ama değdi. maslakta bir misafirhanede kaldık. bize tatil gibi geldi. orman bakanlığının ağaçlar içerisinde şirin bir yer. kesinlikle tavsiye ederim. hiç stres yapmadım. çünkü insan 1 düşük de yaşasa hamile kalabildiğine seviniyor...

Merhba arkadaslar bnde bulent beyin hastasiyim , ilk denememde hamile kaldim ikizdi , falat biri gelismedi suan bitane 4,5aylik hamileyim cok sukur herkeze tavsiye ediyorm :) ama bizim ozel sigortamiz olmadgi icin baya maaliyetli oluyo benm icin tek sorun o hersy mukemmel hastane tertemiz butun kadro cok ilgili , rabbm herkezi evlat sahbi yapsn insallh

Merhba arkadaslar bnde bulent beyin hastasiyim , ilk denememde hamile kaldim ikizdi , falat biri gelismedi suan bitane 4,5aylik hamileyim cok sukur herkeze tavsiye ediyorm :) ama bizim ozel sigortamiz olmadgi icin baya maaliyetli oluyo benm icin tek sorun o hersy mukemmel hastane tertemiz butun kadro cok ilgili , rabbm herkezi evlat sahbi yapsn insallh

tüp bebek tedavisinde özel sigorta geçiyor mu ?

bende bülent hocaya gitmeyi düşünüyorum.
Fiyat aldım 5250 tl. Tedaviye başlarsak ilk muayene ücretsiz,
benmi yanlış anladım ama ilk kan tahlilleri+spermiogram bu fiyat içindeymiş.
Takip boyunca verilecek kan tahlilleri fiyat içindemi.
tedavi olanlar yardımcı olursa sevinirim.

X