Saç Rengi ve Saç Boyama Açıcı kullandım saçım yandı demeden önce okuyun !

ben burdaki bilgilere göre saçımı palette ile açmayı düşünüyorum kumralım . açık khve göz rengim . Acaba açtıktn sonra hangi renk yapsam/:

başak sarısı öneririm kumral bayanlara kahverengi gözlülere heleki en güzel giden en yumuşak en tatlı sarı bence... doğru boyanırsa doğal gibi bile olabilir.

benim saçlarım boyasız ama bende açmak istiyorum turuncuya dönmesse iyidir :KK70:

Arkadaslar bırazdan acacagım sacımı nasıpse 100 mılyonuncu kere :KK9: su yumurta sarısı kafama yattı ancak bukrem, yumurta vs.. ek katkılar acıcının etkısını azaltmıyor degılmı?? sımdı katarım ıstedıgım gıbı acmaz :26: nolur acıl cevap...:KK16: :KK16:

Arkadaslar bırazdan acacagım sacımı nasıpse 100 mılyonuncu kere :KK9: su yumurta sarısı kafama yattı ancak bukrem, yumurta vs.. ek katkılar acıcının etkısını azaltmıyor degılmı?? sımdı katarım ıstedıgım gıbı acmaz :26: nolur acıl cevap...:KK16: :KK16:

hiç bimiyorum bn de tam bunu düşünüyordm ama yapıldığına göre bu katma işlemi bişey olmuyo demek ki:KK34:

Benim saçlarımın rengi sarı ve hiç boya kullanmadım acaba açıcı kullansam farklı bir renk mi olur yoksa daha açık sarı mı olur. Farklı renk olursa ben daha açık sarı istiyorum bunun için ne yapabilirim yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler

Saçların sarıymış zaten açıpta yıpratma direk istediğin renge boya çok güzel tutacaktır canım
Benim saçlarımın rengi sarı ve hiç boya kullanmadım acaba açıcı kullansam farklı bir renk mi olur yoksa daha açık sarı mı olur. Farklı renk olursa ben daha açık sarı istiyorum bunun için ne yapabilirim yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler

istediğin

X