Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Açıcılarla yanmış saçlara bakım?

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri
Nedir bu saçlardan çektiğimiz mi desem onlar mı bizden biz mi onlardan bilemedim ama yanan saç her kadının korkulu rüyası resmen bide benimki yanmakla kalmadı koptu belli bir kısmı kuaför çözüm de bulamadı para almam dedi geçti şğkür ki patentli keratin diye bir ürün buldum düzelttim saçları hatta şuan da uzatıyorum ürünlerle :)

Canım saçını bence kestirme ve benim çok yakınımın kuaför abisi var, çok tecrübelı isim yapmış biri. Kuaförlere eğitim veren biri. Ondan duydum, olaplex çok reklamla satan ve davines keratin ise kımyasalla saçı yumuşatan ürünler. Bir kaç defa yaptırırsan saçı bozuyor, ama ilkinde iyi gibi his verıyorlar dedi. Ben de yaptırmadım. Ama eğer bulabilirseniz katkısız keratin kesin sonuç verıyor ve üstelık doğal bir bakım. kımyasal içermıyor, dedi. Bu yüzden tereddüt etmeden yapabilirsin dedi. Ben de aldım kendım evde uyguladım şu an çok çok memnunum.
Canım birkaç yerdede okudum doğal keratini nerden bulcaz peki?? İnternetten bakıyorum hep markalar çıkıyo davines lukuid kerastes vs vs

Bende siyahtan platin sarıya dönen ve tekrar siyaha dönen biri olarak önerim saç uçların şekil almıyorsa ilk olarak kestir. barcelino saç bakım yağı al.Fiyatıda uygun hem hızlı uzatıyor hemde saçını nemlendirir.Onun haricinde hindistan cevizi yağı turp suyu bal maskesi herşeyleri denedim.Düzenlii kullanamadiığımdan mı bilmem ama benim saçıma en iyi barcelina saç bakım yağı geldi.Birde morfose keratin serumu var banyodan sonra sürüyorsun saçın kuruluğunu alıyor.

3 sene önce benim de yandı acicidan hamur gibi her banyoda kopan bi sac ve iğrenç bir renk :KK61:Resmen psikolojim bozulmustu. Araştırdım bayağı g.. ile başlayan keratinli bi sampuan önerdiler ,birde keratin bakım yağı aldım hala da onu kullanırım haftada 1 zeytinyagi uyguluyordum ve ayda bir uclardan aldırıyordum tabi 1 sene kısa bakımsız saçlarla dolaştım.Sonra düzeldi yine ombre yaptım şuan saçlarım harika😍

valla aynı durumdan muzdariptim arkadaşlar benimde platin uzun ama şu an koptuğu için kısa anca toparladım

mayonez maskesi kesinlikle tavsiye ederim. sürün bekletin yarım saat hem uzatıyor hem toparlıyor. elma sirkeli su ile durulama suyuna ekleyin oda toparlıyor. birde ben revoks biotinli at kuyruğu şamuanı kullanıyorum oda iyi geldi. şükür

Kızlar benim saçlarıma 2 kez ombre yapıldı aşırı yanıktı. Keratin bakımı + nook şampuanla şuan çok sağlıklı. Şampuanı saçta bekletiyorum. Keratini kuaför yaptı ama internetten alacağınız keratinde işe yarar bence

X