Saç Rengi ve Saç Boyama Açık küllü kumral saç rengi elde etmek istiyorum evde :)(resimli)

cadiiii37

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Ocak 2011
53
2
saç rengim normalde koyu ama güneşte sararıyordu bir anlık bir gafletle balköpüğü boyası aldım arkadaşıma uyup akşam boyadım tabi tutmaz die hiç tereddüt etmedim sabah :KK70: manzara çok fenaydı tupturuncu sarılaşmış o kdr açılcağına tahmin etmemiştim sonra şapkayı kafaya geçirip palette koyu kumrala boya alıp marketten tekrar boyadım saçım bambaşka bir renk oldu renk oturdukça bakır lı turunculu kahveli bişiler çıktı ortaya :KK70: ben simdi bu saça ne yapsamda küllü açık sarı tonunu yakalasam yardımcı olabilirseniz sevinirim istedim renk küllü açık kumral gözlerimde yeşil görüldüğü gibi koyu tenli biride değilim :) $aviary_1394192954246-1.jpg bu kendi doğal saçımdı :) $CIMG0406-1.jpg buda balköpüğünden oluşan turunculuğun üstüne attıgım koyu kumral boyadıktan sonra çektirdiğim foto FLAŞLI :) $123.jpg BUDA FLAŞSIZ HALİ Eki Görüntüle 1017332 İSTEDİĞİM RENKLERDE BU TONLARDA YARDIM KIZLAR LÜTFEN :) KÜLLÜ KUMRALLA KÜLLÜ AÇIK SARIYI KARIŞTIRSAM YAKLAŞIRMIYIM BU TONLARA ? kOLESTON11.1 KÜLLÜ AÇIK SARI 8.1 KÜLLÜ KUMRAL %9LUK OKSİDASYON 1 KASIK SU VE SAÇ KREMİYLE KARIŞTIRSAM BU SAÇA TUTARMI ?

Son düzenleme:
X