Açık Öğretim Lise hep çıkan soruları varmı??

selam kayıt tarihleri ne zaman kızlar biliyormusunuz
sitede 1.dönem ekim yazıyor 2.dönem kayıt yenileme mart yazıyor ama :44::44:

bana bu konuda yardımcı olsanız
mesela düz lise veya meslek lisesi mi seçiyoruz
ona göremi krediler oluyor ben ortaokul mezunuyum

Liseyi bitirmek istiyorsanız ve paranız varsa Akşam Lisesi'ne gidin :)

Son düzenleme:
selam kayıt tarihleri ne zaman kızlar biliyormusunuz
sitede 1.dönem ekim yazıyor 2.dönem kayıt yenileme mart yazıyor ama :44::44:

bana bu konuda yardımcı olsanız
mesela düz lise veya meslek lisesi mi seçiyoruz
ona göremi krediler oluyor ben ortaokul mezunuyum

bide bu ders seçme olayı nedir çok soru sordum ama :KK17::KK17:

cnm açıköğretim lise resmi sitesinde yazıyo bence orayı oku
bu linke bak M.E.B. Ak retim Lisesi Resmi Web Sitesi | Hayat Boyu renme Genel Mdrl
burda 2012 2013 sınavları ve kayıt tarihleri var burdan anlarsın :KK34:

teşekkürederim bakmıştım zaten ocak şubat gibi yeni kayıtlar başlıyor
hayırlısıyla bende kayıt olacağım

kizlar bugün kitaplarimi aldim cok sükür.
Bende basliyabilirim artik. Sizler nasil calisiyorsunuz? nerden nasil baslasam diye düsünüyorum :KK28:

kizlar bugün kitaplarimi aldim cok sükür.
Bende basliyabilirim artik. Sizler nasil calisiyorsunuz? nerden nasil baslasam diye düsünüyorum :KK28:

cnm demek aktifliğin başladı sevindim
bende artık çalışıyorum kitaplarla bu aralar çok yoğunum
ben geometri ve matematiği sona bırakıyorum
çünki kafam onları almıyo
sen nerden başlamayı düşünüyorsun

Sadece dahah 2 kitap bıtırdım ve çalısmalarım nednese durduuuuu :mad: :KK43:((((

cnm bende geometride kaldım yapamıyorum yaaaaa
tabii bide biyoloji kafam allak bullak oldu ne olacak sonum bilmem
sen neden durdun

lise terkim bende açık ögretime kayt olmuştum bu dönem. benm kaydım vardı geçen dönem ama sınavlara girmedigim için donuk hale gelmiş yeniledim bu dönem.ama çok uzun sürdü aktf hale gelmek anca dersleri seçip kitap aldım daha tam çalışamadım bile 19.20snde sınav var daha önce sınava giren arkadaşlar yardımcı olurmusunuz sınav nasıl geçiyor zormu sorular fazla çalışamadım artık nekadar yapabilirsem bu dönemi atlatıcam o şklde. liseden 76 kredim var şuanda .bide bi arkadaş sormuş ama cvp gelmemiş.bu bize verdikleri kitapları 1 snemi kullanıcaz yoksa her dönem farklı kitapmı vericekler bize.?

lise terkim bende açık ögretime kayt olmuştum bu dönem. benm kaydım vardı geçen dönem ama sınavlara girmedigim için donuk hale gelmiş yeniledim bu dönem.ama çok uzun sürdü aktf hale gelmek anca dersleri seçip kitap aldım daha tam çalışamadım bile 19.20snde sınav var daha önce sınava giren arkadaşlar yardımcı olurmusunuz sınav nasıl geçiyor zormu sorular fazla çalışamadım artık nekadar yapabilirsem bu dönemi atlatıcam o şklde. liseden 76 kredim var şuanda .bide bi arkadaş sormuş ama cvp gelmemiş.bu bize verdikleri kitapları 1 snemi kullanıcaz yoksa her dönem farklı kitapmı vericekler bize.?

X