Açık Öğretim Lise hep çıkan soruları varmı??

arkadaşlar bi soru sormuştum kimse buna cvp vermiyo.biz bu aldıgımız kitapları 1 senemi kullanıcaz yoksa her dönem başka kitapmı alıcaz dersleri birbirine yakın seçsek diger dönemde bu kitapları kullanabilirmiyiz yoksa yerine yenisinimi vericekler

arkadaşlar bi soru sormuştum kimse buna cvp vermiyo.biz bu aldıgımız kitapları 1 senemi kullanıcaz yoksa her dönem başka kitapmı alıcaz dersleri birbirine yakın seçsek diger dönemde bu kitapları kullanabilirmiyiz yoksa yerine yenisinimi vericekler

cnm her dönemin ayrı dersi var ama kimya biyoloji ve işletme 2.ci dönemde de aynıları olacak galiba çünki kitaplar 1 2 diye yazıyo

kızlar ocak 19 ne kaldı şurda ne alemdesiniz dersler nasıl gidiyo yazsanıza yaaaaaaaa
:26::26:

çok oluyo haatta ardarda 3 sınavda çıkmış soru bile oluyo geçmiş sınav sorularını çöz bide sitedki testler diyo ya onu çözmeni tavsiye ederim çünkü ben cog 7 i ordan çalıştım bütün sorulr aynı çıktı inan 80 aldım:KK52:

çok oluyo haatta ardarda 3 sınavda çıkmış soru bile oluyo geçmiş sınav sorularını çöz bide sitedki testler diyo ya onu çözmeni tavsiye ederim çünkü ben cog 7 i ordan çalıştım bütün sorulr aynı çıktı inan 80 aldım:KK52:

evet cnm geçmiş soruları çözmek daha ii oluyo bazen online sorulardan farklı çıkıyo onun için hepsine bakmalı
sen de mi açıktan okuyorsun liseyi cnm:26:

valla çok az kaldı ilk defa giricem sınava.valla uzun süredir sınava flnda girmiyorum ne götürücem onu bile tam bilmiyorum.sınava tam olarak ne götürücem kızlar son dk da bi aksilik çıkmasın:26:

valla çok az kaldı ilk defa giricem sınava.valla uzun süredir sınava flnda girmiyorum ne götürücem onu bile tam bilmiyorum.sınava tam olarak ne götürücem kızlar son dk da bi aksilik çıkmasın:26:

sınava girerken alınacaklar
KURŞUN KALEM
SİLGİ
NÜFUS CÜZDANI
SINAV yerinin yazılı olduğu kağıt
cep tlf yasak

sınav yerinin yazılı oldugu kagıtı nasıl alıcam.sınav giriş yeri açıklandıgında o sayfanın çıktısını mı alıcam.:KK31::KK31:bu sınav giriş belgesimi oluyor?? çnkü giriş belgeside istiyorlar.

sınav yerinin yazılı oldugu kagıtı nasıl alıcam.sınav giriş yeri açıklandıgında o sayfanın çıktısını mı alıcam.:KK31::KK31:bu sınav giriş belgesimi oluyor?? çnkü giriş belgeside istiyorlar.

evet aynen sınav yerinin açıklandığı kağıdının çıktısını alıyoruz onunla girebiliyoruz sınava:18:

hahahahhaha çok acı verici biliyorum amaaa Artık ders çalısmaıyorum :KK43:(((((

evet aynen sınav yerinin açıklandığı kağıdının çıktısını alıyoruz onunla girebiliyoruz sınava:18:
14.ünde açıklanıcakmış sınav yeri öle yazıyo.herhalde açıklandıgı zaman giriş belgesi yazıcak öyle çıktı alıcaz :KK31::KK31::KK31::KK31: of of

bu sınav yerleride hangi ildeysen o ildeki okullardan herhangi biyermi belirliyorlar bizim için yoksa yakınlardan mahallenin çevresindeki okullardan mı seçiyolar acaba.bana şimdi sınav yeri adananın ta diger ucundan bi okul vermesinlerde:KK31::KK31:

X