Açık parfümler hakkındaki düşünceleriniz neler ?

vazgecemiyeceğin parfüm bulmak ne güzel,,seni o kokuyla tanırlar bi kaç tane de şişesi guzel bulundurursun..ee görsellik te şart :))

bazı market parfümleri mtühiş kalıcı dün cecile yeni kokular cıkarmıs..4 çeşit daha şişe renkleri süper kurdela sarmıslar ama kokular asırı sekerliydi biri de jadore tıpkısı idi jadore l absoluı aynısı resmen..azmetmiş cecile :))

yurtdısaında zaten parfümler çok ucuz diye ben bazen rossman tarzı yerlerden aldıklarıma güveniyorum..reklamsız kazanc onlarınki de değişen cok bırsey yok...

orgınal vazgecemiyeceğim koku addict herkes agır dıyor gızlı gızlı sıkıyorum kendım ıcın..onun dısında udv begendım şimdilik..
son olarak farklı hoş bir çikolata ya da karamel kokusu arıyorum..
dun bir kozmetıkten nasıl olsa daimi kullanmıcam diye açık parfüm aldım..güzel şişeleri vardı dolum değil de kırmızı özenli şişeler..
fark etmedim hiç meğer son kullanma tarihi 2010 muş..bas agrısından mıde bulantısından ölüyordum..bunu da aman dıkkat edin dıye yazıyorum..sevgiler :)
Evet The Beat'imle akıllara yer ettim :) Gittiğim yerde kokumu alan hmmm Nuray gelmiş diyolar :) Buda benim hoşuma gidiyo tabii. Evet şişesi çok güzel çok seviyorum cidden görsel olarakta hoş duruyo. Eşimin 212 vip men şişeyile yan yana süs olarak kouyorum masaya gayet güzel duruyor :))
Jadore'un taklidini yapmak cok basit demekki hemen herşeyde bu kokuyu duyuyorum :) Emotion romance de tıpkısının aynısı pek kaliteli şık bir koku gibi gelmiyor bana basit sıradan geliyor eşim bu koku için çok itici bir koku demişti :)
Açık parfümün de aslında iyiside var kötüsüde ama dikkat etmek gerekiyo demekki D&P ve BARGELLO gibi yerlerde tarihi geçmiş bir parfüm pek bulunmuyor yada ben hiç denk gelmedim bilmiyorum. Yinede açık parfüm taraftarı değilim artık en kötü adidas alırım diyorum adidasın mor olanıda aynı DKNY BE DELİCİOUS kokuyor :) Çok sevdim kokuyu en kötü gider bundan alırım diyorum :))

evet ıyı takıpcısın sen de :)) ama tek kokuda kalmak guzel olmus ))) doğru adidas tropical olan bıle hafıf andırıyor delicious kokusunu..
ya acıktan ıyı tabı en azından temız koku..öksürtmüyor..dün o kadar cecile sıktım sırf hangı kokuları taklit etmıs 2015 ıcın dıye ama ceketımde hala duruyor ve alerjık bırsey yapmadı..
bargello ve dp de tarıhı gecmıs olmuyor evet cok satılıyor yenılenıyor :)
the beat bu arada çok güzel bir koku ama ben ne oldugunu anlayamadıgım ıcın bırakmıstım..genelde degısken kokular sevsem de kalp notasına önem veriyorum..:)) yasemin ve gül sıkarım ama geceleri vanılya ya da seker diye nitelendirmek için..
sen de cogunu bılıyor gıbısın bu forumda okumuştum övgü almıs dıye dun ben cecile gold aldım deo olarak kulanmalık..
hıcbır kokuya benzetemedım ne olabılır kesın o da taklittir dıye aklımda kaldı ))

Kızlar bargellodan güzel kışlık farkedilir bir parfüm alacağım iki adet. Baharat kokularını da şeker kokularını da seviyourum ve kalıcı istiyorum varmı tavsiyeniz:KK49: Lady million mesela sevdiğim tarzda bir koku .

iyi marka olan ve güzel kokan parfümler ne yazıkki fiyat olarak oldukça tuzlular..

bazı insanlar açık parfümün orijinal kokulardan hiçbir farkı olmadığını ve fiyatının ucuz olması dolayısıyla oldukça ekonomik olduğunu söylerken

bazıları ise açık parfümdeki kokunun orijinal kokuyla alakası olmadığını veya adi koktuğunu söylüyorlar...

sizin açık parfümlerle ilgili görüşleriniz neler ?
bence guzel kokanları var fakat acaba zararlımı öle dıyorlar ya gercı dığerlerıde zararlı fakat bunlar daha cokmu ama kullanma acısından kullanıylıyor ben kullanıyorum bazen

ama yınede tabı orjınal alabılıyosak kullanmalıyız daha ıyı kokuyorlarr

slm arkadaslar bende kullanıyorum memnunum cok degısık kokular oluyor ve arkadaslarımda merak edıp soruyorrr tavsıye ederım

fıyatlarıda uygun kokusuda hemen gıtmıyor ve kalıcı oldugundan kullanılıyor guzelll

bence guzel kokanları var fakat acaba zararlımı öle dıyorlar ya gercı dığerlerıde zararlı fakat bunlar daha cokmu ama kullanma acısından kullanıylıyor ben kullanıyorum bazen
bencede guselll tavsıye ederımmm

sağlıklı olduğunu düşnmüyorum zaten benim cildim hassas zararlı olan bişeyde hemen tepki veriyor parfmlerdede alerji yapıyor orjinal kullanıyorum

evet ıyı takıpcısın sen de :)) ama tek kokuda kalmak guzel olmus ))) doğru adidas tropical olan bıle hafıf andırıyor delicious kokusunu..
ya acıktan ıyı tabı en azından temız koku..öksürtmüyor..dün o kadar cecile sıktım sırf hangı kokuları taklit etmıs 2015 ıcın dıye ama ceketımde hala duruyor ve alerjık bırsey yapmadı..
bargello ve dp de tarıhı gecmıs olmuyor evet cok satılıyor yenılenıyor :)
the beat bu arada çok güzel bir koku ama ben ne oldugunu anlayamadıgım ıcın bırakmıstım..genelde degısken kokular sevsem de kalp notasına önem veriyorum..:)) yasemin ve gül sıkarım ama geceleri vanılya ya da seker diye nitelendirmek için..
sen de cogunu bılıyor gıbısın bu forumda okumuştum övgü almıs dıye dun ben cecile gold aldım deo olarak kulanmalık..
hıcbır kokuya benzetemedım ne olabılır kesın o da taklittir dıye aklımda kaldı ))
ne kullanıyosun canım sen the beat nasıl

the beat burda nuray ısımlı bır arkadasımıza yazdıgım mesajdı bu,,sanırım o daha ıyı tarif eder,,ben de kullandım bı sure ama bıraktım..nasıl dersen cok kalıcı cici bir koku...
benım suan kullandıklarım armani si,organza,addict ve guccı envy me :)
ama karamelli koku hala arıyorum

ben acık parfum kullanıyorum vede hatta bayılıyorum cok guzelll

Canımm yeni gördümm :KK48:
The Beat benimle bütünleşebilen tek parfümm canımm :KK66:
Kokusu tatlımsı kremsi yumuşacık sıcacıkk hafif ama kalıcı aynı zamanda etkileyici bir koku :KK68:
Her parfüm kerkeste aynı etkiyi yaratmıyorr bunu en iyi The Beatimde anladım ben..
Bende beğenip aayy çok güzell bir kokuu buu deyipte alan ama sende koktuğu gibi bizde etkileyici kokmuyor diyerek bırakanıda çook oldu canım :KK53: Meselaa en son halamlara gitmiştim orda montumu vestiyere astım kuzen markete gitmiş geldiğimde yoktu tabi kapıdan içeri girince kokumu almışşş hiiiiii Nuray gelmiş diyee bi bağırdıı :KK70:Dedim noluyyooo kuzenimde dedi kii kokunn sinmiş yinee evee miss gibi kokuttun ortalığıı hemen anladım senin geldiğini dedi :KK45: Bu parfüm bende böyle bir etki yaratıyoo canım genellikle gittiğim çoğu yerde kokumu alan beni tanıyanlar özellikle hemen geldiğimi anlıyorlar :KK37:

Son düzenleme:
Kokusu tatlımsı kremsi yumuşacık sıcacıkk hafif ama kalıcı aynı zamanda etkileyici bir koku :KK68:
Her parfüm kerkeste aynı etkiyi yaratmıyorr bunu en iyi The Beatimde anladım ben..
Bende beğenip aayy çok güzell bir kokuu buu deyipte alan ama sende koktuğu gibi bizde etkileyici kokmuyor diyerek bırakanıda çook oldu canım :KK53: Meselaa en son halamlara gitmiştim orda montumu vestiyere astım kuzen markete gitmiş geldiğimde yoktu tabi kapıdan içeri girince kokumu almışşş hiiiiii Nuray gelmiş diyee bi bağırdıı :KK70:Dedim noluyyooo kuzenimde dedi kii kokunn sinmiş yinee evee miss gibi kokuttun ortalığıı hemen anladım senin geldiğini dedi :KK45: Bu parfüm bende böyle bir etki yaratıyoo canım genellikle gittiğim çoğu yerde kokumu alan beni tanıyanlar özellikle hemen geldiğimi anlıyorlar :KK37:

ben de bellı bı sure sonra cam ağacı gıbı kokmasa london kullanıcam ama hanımelınden cam agacına gecıverıyo :KK43: bır de soguk bır koku sankı lıght blue gıbı ben sıcak koku sevıyorum

ben de bellı bı sure sonra cam ağacı gıbı kokmasa london kullanıcam ama hanımelınden cam agacına gecıverıyo :KK43: bır de soguk bır koku sankı lıght blue gıbı ben sıcak koku sevıyorum
Canımm işte bir fark daha london bende tamamen hanımeli kokuyoo :)
Çok beğeniyorum londonu çok asil bir koku:KK36:
Light blue da bende bildiğin limon kolonyası kokuyo acımsı bi kokuya dönüştü hiçç sevemedim hiiçç:KK12:

Light blue da bende bildiğin limon kolonyası kokuyo acımsı bi kokuya dönüştü hiçç sevemedim hiiçç:KK12:

belkı de saf cıcek kokunca oyle gelmıstır..cunku ıcınde vanılya yoktu sıcaklık yoktu..
ben wish addict gıbı kokuların bıraz hafif hallerını sevıyorum..
hanı mesela elie saab leau couture harıka durdu bende sankı :))

:) anladım canım oh oh mıs gıbı kokunla gıdıyosun gıttıgın yere ben de lakos klasıkcıyım bakalım denıcem bu kokuyu :KK70: merak ettım lakos tarzı ıse severım sanırım
bu arada change mı lakos mu alsam kı :KK43:

lımon kolonyası dıyor herkes ona ama bende guzel durdu o kolonyo gıbı falan kokmadı ama annem kullanıyor onu :KK70:

X