Saç Rengi ve Saç Boyama açık sarı saça dip boyam bakırımsı yansıma oldu!!!!? Ne yapmalı?

TAUL

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Ağustos 2016
145
24
Merhaba kızlar. Benim ana rengim kumral, saçımı 3 yıl kızıl kullandım. Geçen sene ani bir kararla sarıya döndüm. Önce açıcı malum çiğ oldu. Sonra Palette açık küllü sarı, garnier gümüş sarı ya da elmas sarısı boyadım. Dip boyamı da garnier elmas sarısı ile yaptım. Ünv. gidiyorum. Dipler çok kötü bir bakırımsı karamel sarı gibi duruyor. Ne yapmalıyım. Böyle çıkmaya utanıyorum :110::110: yıkadıkça akar mı bakırlıklar. ana rengi Kumrala (tamamı platin gibi değil tam ama açık sarı)hangi marka ve hangi nu. dip boyası önerirsiniz ?

Bakirlik gitmesi için küllü renkler kullan yada boyanın içine çeyrek tüpten daha az NEVACOLOR gümüs rengi ekle ama sadece dip boyasi yaparken biraz rengini kirar ve kizillik azalir

Yada saçlarının diplerine cila yap ben saçlarımı açık sarıya boyadigimda diplerden bakirlik olmuştu 8.1 ile cila yap düzelir.bunun tarifi 8.1 herhangi marka boya çok az 2 3 çay kaşığı kadar 1 bardak su biraz 2 yemek kaşığı sac kremi iyice karistir karışım sulu olsun sac diplerine yani kizillik olan kisim kisimlara sür 5 ile 10 dk bekle 10 dk geçirme sonra yika saçlarını kremle durula farki görünce sasiracaksin kizillik kalmaz

Yada saçlarının diplerine cila yap ben saçlarımı açık sarıya boyadigimda diplerden bakirlik olmuştu 8.1 ile cila yap düzelir.bunun tarifi 8.1 herhangi marka boya çok az 2 3 çay kaşığı kadar 1 bardak su biraz 2 yemek kaşığı sac kremi iyice karistir karışım sulu olsun sac diplerine yani kizillik olan kisim kisimlara sür 5 ile 10 dk bekle 10 dk geçirme sonra yika saçlarını kremle durula farki görünce sasiracaksin kizillik kalmaz
Çok teşekkür ederim canım

X