Palette deluxe vs Loreal excellence cream 9.1 farkı

Remiel09

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Nisan 2023
5
4
28
Palette Deluxe (Palette Deluxe Set Saç Boyası 9.1 Elmas Sarısı) vs Loreal Excellence Cream (L'Oreal Paris Excellence Creme Saç Boyası 9.1 Sarı Küllü) farkları nedir?

Koyuluk, açıklık, rengin dayanması, küllülük oranı fln. Lütfen deneyip farkını bilenler yazsın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Canlarım neden kozmetikciden almıyorsunuz boyaları? Hem daha kalıcı hemde oranları karıştırıp öyle kullanırsınız , dipler olacaksa sadece ona göre tüplerden kullanırsınız , Kuaförlerden boya numaralarını alıp kozmetikcilerden boya satın alabilirsiniz kuaför malzemeleri satan yerlerde

Canlarım neden kozmetikciden almıyorsunuz boyaları? Hem daha kalıcı hemde oranları karıştırıp öyle kullanırsınız , dipler olacaksa sadece ona göre tüplerden kullanırsınız , Kuaförlerden boya numaralarını alıp kozmetikcilerden boya satın alabilirsiniz kuaför malzemeleri satan yerlerde
Kıbrısta yaşıyorum. Ne yazıkki burada yasak profosyonel boyaların satılması ki çok saçma.

Kıbrısta yaşıyorum. Ne yazıkki burada yasak profosyonel boyaların satılması ki çok saçma.

Ya öylemi ilk defa duydum , eğer İstanbul gibi yerlere uğrarsanız izinlerde vs alıp getirirsiniz ordan , çok saçmaymış gerçekten internetten bulamazmısın acaba🤔

Ya öylemi ilk defa duydum , eğer İstanbul gibi yerlere uğrarsanız izinlerde vs alıp getirirsiniz ordan , çok saçmaymış gerçekten internetten bulamazmısın acaba🤔
Sordum yasal değil dediler kargoda takılır geri yollanırmış. Boyayı almak için Türkiyeye gitmem lazım bittiğinde. Buda çok pahalıya gelir. Yani bu resmen kuaföre gitmemiz için baskı resmen.

Saçlarım sarı röfleli beyazlarım var.Evde kuaför tavsiyesiyle loreal 7.11Küllü kumral dip yaptım.sonuç boyanmamış beyazlar,diğer saçlar koyu kumral oldu.gidip kuaförde boyattım

Palette Deluxe (Palette Deluxe Set Saç Boyası 9.1 Elmas Sarısı) vs Loreal Excellence Cream (L'Oreal Paris Excellence Creme Saç Boyası 9.1 Sarı Küllü) farkları nedir?

Koyuluk, açıklık, rengin dayanması, küllülük oranı fln. Lütfen deneyip farkını bilenler yazsın.
Bir fark yok isimlere takılma önemli olan numaralar. ikisi de market boyası çok kaliteli değiller, iki markayi da denedim zamaninda loreal daha yumuşak yapiyordu saçımı. ikisi de akıyor yıkadıkça, küllülük olarak paletteyi daha çok beğeniyordum loreal bana biraz daha sarimsi geliyordu.

Palette rengi daha koyu Loreal 7.1 hep kullandığım marka Şimdi gebelik nedeni ile inoa kullanmaya başladım Onu da öneririm diyeceğim ama oksidanı ayrı satılıyor trendyoldan alıyorum Kıbrısa gelmeyebilir Loreal excellence alın o zaman

palette rengini her zaman daha iyi verir dolayısıyla yıpranma da yapar, loreal yıpranma yapmadığı için renk verme konusunda zayıf kalır ve küllü boyası bile turuncumsu sonuç verir, yıpranma olsun sorun değil derim ben ve hep palette alırım, bir kere loreal 8.11 aldım şu ekstra küllü olan seri ama malesef saçım turuncu oldu :KK43:(

8ler 9lar köyü olur açık küllü platin veya buzul sarısı var palettenin üzerinde ekstra küllü diye yazar.ayrica mor şampuanla kullanmalisiniz

Loreal markasını tavsiye ederim

X