Acil bakarmisiniz??

bernaxdxdxd

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
14 Aralık 2023
24
6
19
Merhaba arkadaşlar benim 5 aylık oğlum var ve bu ayın 9 da adet olmam lazımdı ama olmadım ve 2 defa kahverengi pembemsi lekeler görüdüm içim hiç rahat değil benim gibi olan var mı acaba hamilelik olabilir mi test yapmaktansa çekiniyorum pozitif çıkar diye:KK43:

Sizi korkutmak istemiyorum fakat aynısı arkadaşımın başına geldi yıllarca çocuğu olmadı sonra birden hamile kaldı doğum yaptı bebeği 5 aylıkken tekrar 1 aylık hamile olduğunu öğrenmişti mucize gibi bişey nasılsa olmuyor diye ve de emziriyor diye korunmuyordu da .. Belkide Stress yaptınız hormonlarınız değişti felan doğumdan bu yana hiç adet gecikmeleriniz oldu mu ?

Merhaba arkadaşlar benim 5 aylık oğlum var ve bu ayın 9 da adet olmam lazımdı ama olmadım ve 2 defa kahverengi pembemsi lekeler görüdüm içim hiç rahat değil benim gibi olan var mı acaba hamilelik olabilir mi test yapmaktansa çekiniyorum pozitif çıkar diye:KK43:
Test yapmazsanız kimse bilemez. Korunmadıysanız düzgünce tabiki hamile olabilirsiniz

Sizi korkutmak istemiyorum fakat aynısı arkadaşımın başına geldi yıllarca çocuğu olmadı sonra birden hamile kaldı doğum yaptı bebeği 5 aylıkken tekrar 1 aylık hamile olduğunu öğrenmişti mucize gibi bişey nasılsa olmuyor diye ve de emziriyor diye korunmuyordu da .. Belkide Stress yaptınız hormonlarınız değişti felan doğumdan bu yana hiç adet gecikmeleriniz oldu mub

Ben zaten doğum yaptıktan 1 ay sonra felan adet oldum bu bi kaç ay düzenliydi adetim ama bu ay neden böyle oldu anlamadım ya

Ben zaten doğum yaptıktan 1 ay sonra felan adet oldum bu bi kaç ay düzenliydi adetim ama bu ay neden böyle oldu anlamadım ya
Canım bazen olabiliyor kist varsa da oluyor , yada çok hamurlu şekerli gıdalar da hormonları bozduğundan gecikmeler yaşanabiliyor ben kendimden tecrübeliyim bu konuda o yüzden ben böyle düşünüyorum ama hamileysende hayırlısı olsun allah ol der olur 🥰

X