ACİL BAKIN SİLİK ÇİZGİ

Amh testini doktor mu istedi bana yapmadılar da
Aynen canım 1 yıldır bebek olmadı daha doğrusu eşim yoğun çalışıyor çok az birlikteliğim oluyordu ayda 4 kere falan kaynanamla oturuyordum hergun streslj geçti bende doktora gitmek istedim nolmal kontrol sonra bebek oluşmadı dedim hormon testi yaptı bazı değer yüksek düşük çıktı ailende erken menopoza giren varmı dedi bende yok dedim sonra amh testini verdirdi 15 gün bekledim daha foktor görmemiş doktor hastanede cegil bugun aklıma geldi sonuca bakmak keşke bakmasaydin zaten çocuk olmammaya sebep yumurta rezervi çok düşük mutlaka yaptır

Aynen canım 1 yıldır bebek olmadı daha doğrusu eşim yoğun çalışıyor çok az birlikteliğim oluyordu ayda 4 kere falan kaynanamla oturuyordum hergun streslj geçti bende doktora gitmek istedim nolmal kontrol sonra bebek oluşmadı dedim hormon testi yaptı bazı değer yüksek düşük çıktı ailende erken menopoza giren varmı dedi bende yok dedim sonra amh testini verdirdi 15 gün bekledim daha foktor görmemiş doktor hastanede cegil bugun aklıma geldi sonuca bakmak keşke bakmasaydin zaten çocuk olmammaya sebep yumurta rezervi çok düşük mutlaka yaptır
Canım ben hormon testi yaptırdım ama doktor onu istememişti benim hormonlarda bi tek tsh yüksek çıktı ama 2 ağdır ilaç kullandım düzeldi ama bir dahaki kontrole gittiğimde bi sorayım bakalım bende merak ettim doğrusu benimde ayın 25 inde randevum var, sonuç mu 15 günde çıktı anlamadım orasını

Canım ben hormon testi yaptırdım ama doktor onu istememişti benim hormonlarda bi tek tsh yüksek çıktı ama 2 ağdır ilaç kullandım düzeldi ama bir dahaki kontrole gittiğimde bi sorayım bakalım bende merak ettim doğrusu benimde ayın 25 inde randevum var, sonuç mu 15 günde çıktı anlamadım orasını
Aynen 15 günde çıkıyor sonuç amh önemli yumurtaların çalıştigini gösteriyor benimki çok düşük eşime diyemedim bide Ankara'da bildiğin doktor varmı iyi olabilen

Merhabalar hanımlar bizde 2 yıldan beri bebek istediğimiz için tedavi görüyoruz hiç bisey yok demesine rağmen doktorum 4 defa letu +ovitrelle kullandım hsg çektirdim ikimizde de bi sorun yok dendi ama bebekte olmadı bu ay 6 günüm geçmesine rağmen hiç umutlanmadım bile ama dayanamadım dün kaset testim vardı evde onu yaptırdım ben daha önce hiç pozitif görmediğim için bakarmısiniz testime

Eklentiler

• 20231004_161959.jpg
    20231004_161959.jpg
    42,7 KB · Görüntüleme: 34
  • 20231004_154045.jpg
    20231004_154045.jpg
    27,1 KB · Görüntüleme: 35
  • 20231004_154019.jpg
    20231004_154019.jpg
    39,3 KB · Görüntüleme: 32
KIZLARRR YARDIM EDİN LÜTFEN💗🙈adetim 2 gün gecti yogun beyaz akintim var bel kasik agrisi adet oldum diye lavaboya gidiyorum beyaz akinti adete 4 gun varken kan verdim gebelik yok 05.02 beyaz akinti neden olabilir enfeksiyon da yok

X