acil kizlar.yakaladim:(

Allah belalarını versin!
Ölsün de boşanma ile uğraşma, tez zamanda en temizinden kurtul pislikten!
Öyle koca da lazım değil baba da.
Namuslu karısı dururken, kimin altına yatıp kalktığı belli olmayan sürtüğü tercih eden bir midesiz o!
Hiç ağlama gözyaşına değmez.
Eden bulur. Sen de elbet haberini alırsın.
Allah sana güç versin. Şimdi plan yapma zamanı.
Mahvet onları!

Bir de çok merak ediyorum.
Burda açılan konulara dayanarak soruyorum.
Aramızda da vardır böyle o... biliyorum!
Allah aşkına biriniz çıkıp aydınlatıverin bizi!

Evli adamların şeyi daha mı tatlı oluyor?:s

Bu oros.ular sadece evlileri cekemeyip erkeklerin kanina giriyolar . Gunahsiz cocuklarimizin ahhlarini alacaklar. Buyuk suc erkeklerde nefsine yenilip yuvalarina leke suruyolar

Allah belalarını versin!
Ölsün de boşanma ile uğraşma, tez zamanda en temizinden kurtul pislikten!
Öyle koca da lazım değil baba da.
Namuslu karısı dururken, kimin altına yatıp kalktığı belli olmayan sürtüğü tercih eden bir midesiz o!
Hiç ağlama gözyaşına değmez.
Eden bulur. Sen de elbet haberini alırsın.
Allah sana güç versin. Şimdi plan yapma zamanı.
Mahvet onları!

Bir de çok merak ediyorum.
Burda açılan konulara dayanarak soruyorum.
Aramızda da vardır böyle o... biliyorum!
Allah aşkına biriniz çıkıp aydınlatıverin bizi!

Evli adamların şeyi daha mı tatlı oluyor?:KK14:

Ayy faatcım, hep yorumlarına denk geliyorum, hep de hoşuma gidiyor yazdıkların, ama buna ayrı bir bayıldım, ağzına sağlık, ben de hakikaten bunu çok merak ediyorum, biri açıklayıversin bu meraklarını..:KK9:

çok zor bir durum biliyorum canım ama öncelikle soğukkanlı olmaya çalış sakince düşün kararını ver ve ona göre hareket et.boşanmayı düşünüyorsan delil toplamaya çalış.ne denir ki artık erkek milleti iyice bozuldu:KK23:Allah yardımcın olsun

kac yasindasin canim sen ?

26yasindayim ilk askimla sevgilimle evlendim. Izine geldigimde tanismisdim cocuklukdan ciktik buyuduk ciddiyete bindi iliskimiz ve 5sene once evlendik. Benim acimdan gercekden cok guzeldi evliligim. Tartismalar oluyodu Tabi herkezdeki gibi. Inanin birgun biseyden eksik birakmadim. Ama yaranamamisim iste

erkekte bitiyor herşey adam bakıyoki evde hizmetçisi var karnını doyuranı var her işine koşturanı var bi tanede dışarda olsun diye düşünüyorlar anlamıyorum sakın geri adım atma derim

bana eşinizle ilişkisi olan kadın bilerek sürmüşde olabilir uzun süreli bi ilişki galiba telfon kayıtları 2 yıl saklanıyor biliyormuydunuz bilmiyorum gidin alın dökümanını
bide bişey sormak istiyorum eşiniizn dükkanı var galiba iş yerinde çalıştırdığı bayanda olabilir cevremizde çok duyuyoruz böle

allah ıslah etsin böyle insanları... bence kocanızın işyerindeki çocuğa gidip sorun ablacım hayat meselesı senden öğrendiğimi söylemem bence öyle bişey varsa kesin çalıştırdığı eleman görmüş yada o da şüpheli şeyler farketmiştir özellikle dışarda tel konuşuyo mu buraya gelince neler yapıyo internette takılıyo mu gibi şeyler sorun bence faydalı olucaktır kesinlikle büyük geçmiş olsun bu arada bunu öğrenmeniz iyi bir yandan da benim annem 4 çocuğu olduğu için boşandığı halde bir arada yaşamak zorunda dua edin bence daha fazla çocuğnz yokmş kız zaten yarn öbür gün evlencek allah ş.refzze düşürmesin!!!!

26yasindayim ilk askimla sevgilimle evlendim. Izine geldigimde tanismisdim cocuklukdan ciktik buyuduk ciddiyete bindi iliskimiz ve 5sene once evlendik. Benim acimdan gercekden cok guzeldi evliligim. Tartismalar oluyodu Tabi herkezdeki gibi. Inanin birgun biseyden eksik birakmadim. Ama yaranamamisim iste

al telefonunu madem yok de bu bende kalcak de ara tüm numaraları fatura ayrıntısı çıkart ve arabasını ara canım umarım seniniçin en iyisi olur

Bence canım ben yanlış anlamışım diyip geri adım at, sonra da delil toplamaya çaliş, çok fevri davranma. Öyle kolay olmasın, hem elinde adam gibi kanıtlar olursa rezil edersin cümle aleme.

Ayy faatcım, hep yorumlarına denk geliyorum, hep de hoşuma gidiyor yazdıkların, ama buna ayrı bir bayıldım, ağzına sağlık, ben de hakikaten bunu çok merak ediyorum, biri açıklayıversin bu meraklarını..:KK9:

Valla şekerim teşekkür ederim ama cidden çok merak ediyorum yaa..
Yani daha tatlıysa bilelim. Nedir bu evli herif merakı:KK14:

Icimden konusmak felan gelmioki yanlis anlamisim diyeyim. Daha gelmedi zaten. 5de cikiodu isten. Ölüsü gelsin. Obur serefsizle planlar yapiyodur simdi

Icimden konusmak felan gelmioki yanlis anlamisim diyeyim. Daha gelmedi zaten. 5de cikiodu isten. Ölüsü gelsin. Obur serefsizle planlar yapiyodur simdi

Allah belasını versın onun ya hıcbısey olamamıs gıbı gelıcek yemek hazırmı dıcek yada bı kac gun kafa dınlıcek obur şıllıkla

Son düzenleme:

bence biraz süründür pisman olsun yaptigina kizini al ailene git arasin seni gözüne korku girsin biraz

bence biraz süründür pisman olsun yaptigina kizini al ailene git arasin seni gözüne korku girsin biraz

Ailem yurtdisinda haftaya ucak var bizim oraya. Gidersem bidaha gelmem. Oyuzden Ne olacaksa olsun oyle gidecem bidaha ayak basmicam buraya. Cocugun velayeti bende olur Onu gostermeye gelmemmi lazim. Kendi gelmesi gerekir demi. Gelemicenede gore omru billah goremez

Ailem yurtdisinda haftaya ucak var bizim oraya. Gidersem bidaha gelmem. Oyuzden Ne olacaksa olsun oyle gidecem bidaha ayak basmicam buraya. Cocugun velayeti bende olur Onu gostermeye gelmemmi lazim. Kendi gelmesi gerekir demi. Gelemicenede gore omru billah goremez

almanyadami aileniz

evet kendısının gelmesı gerekır ayrıca bosanma davası ıcınde yurtdısına gelmesı gerekır

Zor oldumu cocukla Baba evi. Calisiyomusun mutlumusun canim

yok canım zor olamdı aksıne huzur oldu bnm ıcın evet clsyrm . eve gıttım aklıma onun aılesıne ettıgım hurmet hızmet yedıgım laflar geldıkce delıye dondum dedım elaleme hızmet edıyorum annememe mı edemıcem kı annem yemegımı bıle onume getırır bı bardak almak ıcın bıle kıyamıyordum onlara ben severek yapıyordum bı yandan aılenın kıymetınıde daha ıyı anlamaıs oluyorsun

X