acil kizlar.yakaladim:(

genelde öyle olmuyor mu ve de kadın iz bırakmak istese önceden de bırakırdı?

sana aklı sıra mesaj vermek istemiş gözünü aç kocan neler yapıyor diye ya da artık sahneye cıkıp gizli kapaklı 2. kadın rolünden sıyrılmak istiyor.

ama ne eşinin ne de onun iki yakası bir araya gelmez.Allah büyük evladının ve senin hakkının hesabını sorar.

Kim oldugunu ogrenirsem yemin ederimki pisman etcem bunlari . Bizimki zaten omru billah cocugunu goremicek. Obur serefsizede gununu gosteririm elbet .

.

Yazini okudugumdan beri akrabalari arkadaslarini konu komsuyla iletisimlerimizi dusunuyorum inanki .
Vala ben diger sayfalarda bahsettigm arkadasm vardiya hani su mesajlari maile ynlendiren karsi komsularinin kizindan supeleniyodu ama kizlada cok samimiydi biseylerden supelendigi halde ayni samimiyeti surdurdu cnku biseyler ogrenmesi gerekiyodu ve tahmin edin ne oldu ewet kizlar o kiz cikti kocasiyla birlikte olan baska bi arkadasimin kocasida is arkadasiyla aldatiymus kizi ve onlarda kari koca grusuyolardi ikinci olayda kadinda ewliydi vede kadin hic kabul etmedi tabi zeytinyag gib su yuzune cikti ztn erkekler karilari supelenmesn diye iki kadini yakin arkadas yapmaya ozellikle dikkat ediyolarmis

bana eşinizle ilişkisi olan kadın bilerek sürmüşde olabilir uzun süreli bi ilişki galiba telfon kayıtları 2 yıl saklanıyor biliyormuydunuz bilmiyorum gidin alın dökümanını
bide bişey sormak istiyorum eşiniizn dükkanı var galiba iş yerinde çalıştırdığı bayanda olabilir cevremizde çok duyuyoruz böle

Dukkaninda bitane erkek eleman duruyor. Zaten bu ikinci isiydi. Aslinda Kendi Kamu gorevlisi . Savcilarin YaninA pek cok oro.bular gelip gidiyo,ya onlardan biri yada is arkadaslarindan biri diye dusunuyorum ben nedense suan

Dukkaninda bitane erkek eleman duruyor. Zaten bu ikinci isiydi. Aslinda Kendi Kamu gorevlisi . Savcilarin YaninA pek cok oro.bular gelip gidiyo,ya onlardan biri yada is arkadaslarindan biri diye dusunuyorum ben nedense suan

Cnm ama asla ve asla o dokumanlari yasal yollardan alamassin cinayetleri ve aile ici siddeti onlemekcicin bi yasa varsadece olay cinayetse dokumanlari veriolar.

allah bunları bildiği gibi yapsın inşallahhhhhh bu nedir ya evdeki cepde dursun çocuk doğursun ben kendi keyfimi onunla bununla yaşayayım yakalanınca normalde yapmadıkları seyler sarılmalar seviyorum demeler normalde bi güzel söz için ağızlarına bakarız ama kirliler ortaya çıkınca romantizim erkeği kesiliyolar sen gerçeksin başkası yalan ayakları ser....zzzzlerrrrr

bu yoruma sonuna kadar katılıyorum yha. aşk diye birşey yok bu devirde.bekarlar kapın zengin kocayı oturun nasılsa hepsi aynı b.k

bu yoruma sonuna kadar katılıyorum yha. aşk diye birşey yok bu devirde.bekarlar kapın zengin kocayı oturun nasılsa hepsi aynı b.k

Bende Sana katiliyorum. Yapmaz Dedigim Adam yapdi hepsi ayni b.k getcekdende.
Hele bizimkini sulalesi ve cevresi oyle efendi durust biliyoki beni o...bu cikarirlar onun yaninda. Diliyle kandiriyo herkezi

bazen bu söylediğinize hak vermiyor değilim kafam esince yani okuyanıda aynı okumayanıda (iyilere lafım yok ama ben bulamadım )yeterki para olsun demi

eminim yılışır size inkar eder.Ben affetmişgibi yapar her seferinde suratına vurudum yaptığını ve soğuk durudum alaya alırdım ruj falan ne iş bunlar

Onda yilisma huyu yokdur. Domuz gibi asar suratini karsisindaki konusmadikca konusmaz hatta gider. yatar direk. Birde bosanacaz dedimya hiic konusmaz . Kendi kaybetti .beklicem bi laf soz edene kadar. Dur bakalim.

Hicbi fikrim yok inaninki. Siz nasil davranirdiniz

canımm yaa başından sonuna kadar okudum inan çok üzüldüm bu durumuna.Siz ne yapardınız demişsin ben yaptıklarımı anlatıyım sana.İlk ihaneti yani bnm yakaladıgım askerdeyken olmustu cok uzulmsutum gıdıp aılesıne anlattıgımda cok erken evlendınız cahıldır affet demıstı cocuktumda zaten ozaman evladımda bırkac aylıktı sineye çekip yolumuza devam etmiştik.Fakat 2 yıl sonra tkrr yakaladım. ruj izi yoktu ama zamansız telefonlar saç telleri sordugumda asker arkadasım patronum demeler , senın dedıgın gıbı pazar gunlerı işe gıdıyorum deyıp suslenmeler ve ıse gıtmemeler ve ben ne yaptım iki numaradan şüphelendim normalde tum arkadas cevresını tanıyorum herneyse bu gıttıkten sonra ılk noyu aradım ozelden erkek cıktı vazgecıcektım ıcıcmı bısey kemırdı dıgerınıde aradım ve yıkıldım.bayan cıktı yayık bı agızla aloo dedı kapattım telı.eşim geldiğinde hıcbırsey olmamaıs gıbı davrandım.sadece moralım bozuk evımı ozledım aılemı oledım dedım baska bı sehırdeydık.zaten senınde işlerin yolunda gıtmıyor bızde sen durumunu duzeltene kadar ailemın yanına gidelim dedim ve tası taragı topladım.vve çektim gittim ama hıcbısey olmamaıs gibi anladı ama bısey dıyemedı.neyse aradan gunler gectı en sonunda soyledım ben aptal degılım bosanıyoruz dedım benı tehdıt etmeler oldurucem demeler ailemın destegınıde aldım yanıma elınden gelenı ardına koyma dedım nenyse bu geldı hıc bısey olmamaıs gıbı benı kandırmaya calısıo gezmelere goturuyo flan.3 gun kaldı 4. gun baktım valızlerımızı toplamıs bılet almaya gıdıo.dedım kendıne gel bıttı yok efendım en azından onunla gıdelım ele gune karsı karısı bıraktı gıttı demesınler davayı ordan surdurelımmıs.yermıyım yemedım dedım bn avukatla konustum bırgunde anlasmalı bosanılıyor.sabah gıttık dılekce verdık cocugun velayetınıde dusunme annaeye verıolar ogleden sonra bosanmıs olduk.benim ailemin maddı durumuda hıc yk denecek kadar azdı senınkılerın durumu ıyıymıs en aznıdan babanın sahıp cıkmasınıda okudum gurur duydum.eger affedersen haklıyken haksız durumuna dusersın ve aferdersınde her b.ku yer nasıl olsa bosanamaz benden dıe al çocugunu cek gıt derım kararlıysan eger asla vazgecme

Eşiniz içki kullanıyor mu? Kullanıyorsa hangi ortamlarda kullanıyor. Pavyon ortamında içki içiyorsa o sarhoş kafayla belki yanına konsomatris oturmuştur, sırnaşmıştır. Düzenli metres hayatı olduğunu düşünmüyorum. Olsa daha dikkatli davranırdı.

Kararliyim Evet icimde bi burukluk felan var ama devam ettirirsem hergun ölecem bu dusunceyle. Zaten insanda gurur denen bisey birakmadi. Uzuluyorum Tabi hemde cok

Eşiniz içki kullanıyor mu? Kullanıyorsa hangi ortamlarda kullanıyor. Pavyon ortamında içki içiyorsa o sarhoş kafayla belki yanına konsomatris oturmuştur, sırnaşmıştır. Düzenli metres hayatı olduğunu düşünmüyorum. Olsa daha dikkatli davranırdı.

inan ilk okudugumda benımde aklıma aynı seyler gelmıstı

Icki Sigara kullanmior. pavyon ortami yok . Dogrusu Benim dusuncem soyle Biri buna herkimse kuyruk salladi yilisti felan buda seyinin sevdasina beraber o kisiyle .firsati kacirmadi

Kararliyim Evet icimde bi burukluk felan var ama devam ettirirsem hergun ölecem bu dusunceyle. Zaten insanda gurur denen bisey birakmadi. Uzuluyorum Tabi hemde cok

sen nıye uzuluyorsun canım bırakta bu guzel yuvayı yıktı dıye o vursun kafasını taşlara senın tek moralın evladın olsun ona sarıl ve bı an once aılene anlat

Allah belalarını versin!
Ölsün de boşanma ile uğraşma, tez zamanda en temizinden kurtul pislikten!
Öyle koca da lazım değil baba da.
Namuslu karısı dururken, kimin altına yatıp kalktığı belli olmayan sürtüğü tercih eden bir midesiz o!
Hiç ağlama gözyaşına değmez.
Eden bulur. Sen de elbet haberini alırsın.
Allah sana güç versin. Şimdi plan yapma zamanı.
Mahvet onları!

Bir de çok merak ediyorum.
Burda açılan konulara dayanarak soruyorum.
Aramızda da vardır böyle o... biliyorum!
Allah aşkına biriniz çıkıp aydınlatıverin bizi!

Evli adamların şeyi daha mı tatlı oluyor?:KK14:

X