Acil yardım ltf:(

Siemens kullanıcısı olarak tavsiye ederim öyle anlattığın gibi kırıştırmıyor.
Yalnız konu başlığın olmamış bence. Su başlığı kocasından dayak yiyenler bile açmıyor. Neden öyle bi başlık açtığını sorabilir miyim?

Garantisi yoksa hiç uğraşmayın.Biz geçen gün servis çağırdık.800 tl istedi o parayı vereceğimize gideriz yenisini alırız demi.Birde eve servis çağırırsanız birşey yapmasa bile 50 tl alıyorlar yazık günah
Evet yok canım zaten daha evvel iki kere servis geldi
İşte yıkama suyunu actılar :))

Yalnız konu başlığın olmamış bence. Su başlığı kocasından dayak yiyenler bile açmıyor. Neden öyle bi başlık açtığını sorabilir miyim?
Şuanda hayatımda en yuksek önem derecesi olan konu bu çnk
Yeterli
Oldu mu ?

Kurutmalıları pek tavsıye etmyrlar cunku aynı motor ıkı ısı bırden yaptgı ıcın cabuk bzuluyrmus ama cok camasır attysan burusuk burusuk cıkar bı ara benm camasrlarda deterjan ızı cıkyrdu fazla attgımı fakednce bu problemı czmustum
Yok canım ya çokta da azda da denedim
Aynı sorun devam
Bana da kurutma olayı cok mantıklı gelmıyor
Sanki kuruturken de camasırlar yıpranacak gbi
Hissediyorum

Ayyyyy bakış açısına bak hele çok yaşa emi gece gece güldürdün:KK70:

Konumu ltf tasımayın
Diğer forumlarda bir çözüm bulamadım

Kızlar merhaba,
bosch marka çamaşır makinamdan hiç memnun değilim.

Çamaşırları inanılmaz az su ile yıkıyordu, servis çağırarak su girişini biraz daha açtırdık.
İlk zamanlarda çamaşırlarımın arasında top top deterjan kalıntıları oluyordu. su girişini açtırınca bu durum düzeldi.

Çamaşırlarım o kadar burusuk cıkıyor ki, sanki butun camasırları elımızle alıp sıkmısız ve o sekılde kurumaya bırakmısız gibi çıkıyor makınadan, sanki hiç silkeleyip asmamısım sepette oldugu gbi kurumaya brakmısım gbi:KK43:

inanın bir atleti dahi ütülemem 5 dakıkamı falan alıyor
nevresımlerımin üzerinde yuzlerce kırısıklık oluyor ütü ile acmak ıcın resmen savasıyorum

temız yıkamasında bır problem yok ancak bukırısıklıktan nefret edıyorum
inanın kazaklarımı bıle utuluyorum hırkalarımı da
Çorapları bile ütülüyorum yani düşünün halimi:KK43:
annemın camasır makınası arçelik ama eski model aynısını bulamıyorum
Bir arkadasım samsung eco bubble 8 kg önerdi
Nette yorumları okudum hoşuma gitti ama bir de size danısmak istedim.
Bir de kurutmali mi kurutmasız mi alsam karar veremedim
Yine cok pahalıya alıp memnun kalmamaktan korkuyorum
Siz neler önerirsiniz?
Kurutmalıyı önermem. Eğer kurutmak soğanın için sıkıntı olmuyorsa boşa giden bir özellik. 40 derecede yıkıyorsun buharla kurutuuyor tüm çamaşırlar mahvoluyor.

bende de bosch var

burada da yazarım oğlum yakında 6 yaşına girecek daha ütülediğim giysisi iki elin parmağını geçmez

ne tişört ütülerim ne eşofman

kendi tişörtlerim vs de ütülenmiyor

hatta gömlekler bile düzgün asarsan giyilebilir çıkıyor

kolay ütüleme modu var benim makinanın o müthiş çıkarıyor ama onu kullanmazsan da bu kadar beter olmuyor

tabii sizin bu konudaki tavrınız da önemli zira atlet içe giyilecek kırışık olsa ne olur ki neden ütüleyeyim derim ben mesela

bende de bosch var

burada da yazarım oğlum yakında 6 yaşına girecek daha ütülediğim giysisi iki elin parmağını geçmez

kolay ütüleme modu var benim makinanın o müthiş çıkarıyor ama onu kullanmazsan da bu kadar beter olmuyor

tabii sizin bu konudaki tavrınız da önemli zira atlet içe giyilecek kırışık olsa ne olur ki neden ütüleyeyim derim ben mesela
Kırısıklıktan kastım çöp gbi cıkıyor berbat yani
Benim makinamın da kolay ütüleme modu var ama bir işe yaramıyor:))))

Atleti falan gectim ben artık kazakları hırkaları ütülüyorum resmen derin izlerle cıkıyor makinadan

bende de bosch var

Modeli ne peki hangi sene aldınız

Yok canım ya çokta da azda da denedim
Aynı sorun devam
Bana da kurutma olayı cok mantıklı gelmıyor
Sanki kuruturken de camasırlar yıpranacak gbi
Hissediyorum

makinam kurutmalı değil ayrı kurutma makinam var

onun da yaraları var

ondan da hiç kırışıksız çıkıyor

kışın çok işe yarıyor

tişört ve havlu için ayrı gömlek pantolun vs ayarı ayrı zaten

yıpranmıyor

hatta üzerinde kurutma yapma denilen marka gömleklerini bile atıyorum eşimin

bir kaç düğme kırıldı arada o kadar o da belki kendileri eskimiştir makine ile ilgili değildir zira hepsinde olmuyor