acil yardım lütfen kızlar :(

ikiminikprenses

İki minik prenses ve bir prens 👧🏻👧🏻🧒
Pro Üye
1 Mayıs 2007
6.930
3.263
slm kızlar ben bişey sorcam,bebek bir haftalık felanken ilaç kullanmak zararlımıdr,yani kısaca şöyle sorayım şuan çok agır gribal enfeksiyon ve farenjitim vede ilaç kullanıyorum antibiyotik kullanmıyorum ama diger soguk algınlıgı vs ilaçları kullanıyorum şayet geçtigimiz haftalarda eşimle korunmasız bikaç ilişkimizde hamile kalmışsam bebege bi zararı olurmu acil yardım lüften benneyaptımki(geçen hafta adetimin bittigi ilk günlerde korunmasız ilişimiz oldu)

Canım öncelikle geçmiş olsun,,,,Allah şifa versin,,,şayet hamile kalmış isen ve bu kullandığın ilaçlar bebeğe bir zarar verirse bu kendini düşükle gösterirmiş,,,,benim doktorum öyle söylemişti,,,,,,ben ikinci oğluma hamile kaldığımı bilmeden çok ağır antibiyotik kullanmıştım,,,hamile olduğumu öğrenir öğrenmez bıraktım bebişe bişe olur diye ama çok şükür düşük olmadı ve şimdi 3 yaşında sizde artık ilacı bırakın gebeliğiniz belli olana kadar bence,,,,

geçmiş olsun canım...
dr lar gebelik düşünülmeden en az 6 ay önce ağrı kesici dahi kullanılmasını istemiyorlar...
eğer gebeysen ki hiç bekleme önce bunu öğren sonra kullandığın ilaçları dr a mutlaka belirt...

vallaha canım zannetmiyorum bebeğe zararlı olacağını çünkü o henüz kan pıhtısı bile olmadığı için yanihamiş kaldıysan tabi.ama bilemiyorum yine bende hamiş olduğumu bilmeden apranax içmiştim gerçi bir defa içtim ama oda kuvvetli bi hap yani yada kısaca şunu söliim canım BİRŞEY OLACAKSA OLUR OLMİCAKSADA OLMAZ KAFANA TAKMA BİR HAFTALIK BEBEĞEDE BİŞİ OLMAZ BENCE

kızlar hepinize teşekkür ediyorum ama benimkiside kronik farenjit ilaçsız asla atlatamıyorum :KK43:( napcem ben ya :KK43:( peki kanda gebelik ne zaman belli olur yarın bi baktırsam acaba belli olurmu?bugun adetim biteli 10 gün olcak...

X