Dudak Makyajı Acilen Dudak Dolgunlaştırıcı Almalıyım Ama Hangi Marka İyi ?

Dudak Bakımı (rujlar, kalemler)
gectgmz cuma sally hanseninkini bi kere sürym dedim arkadasımda vardı kızlar üst dudağım şuan hala dolgun sinirlerimbozuluyooo !!! zaten güzeldi dudaklarım :S bukadar işe yarayacağını bilseydim hic sürmezdim :S inş. böyle kalmaz :S çok istiyosan dene bi canım...

acilen dolgunlaşması için bişi söyleye bılırm diş fırçanızla dudanızı fırçalayın kan dolaşımı hızlandırıyo hem çok guzel bi doğal renk alıyo hemde anında kalınlaşıyo tabe surekli deil hemde çok pürüssüz oluyo dudaklarınız

canım dudak dolgunalştırı max factorun var stick şeklinde dudak kontürünü belirginleştiriyor vede mükemmel bir şey benim dudaklarım çok ince olduğundan devamlı arştırmadayım ordan biliyorum vede ben çok memnunum fiyatıda 30 tl bilgin olsun

bazı ürünleri bir arada kullanmak da işe yarayabilir, hydropeptide lip ve lip seduction 3d gibi

avonun bu ayki kataloğunda bir tane ruj görmüstüm hem dudak dolgunlaştırıyormuş ama biraz karıncalaştırma yapabiliyormuş istersen bi bak :26:

iki senedir lip fusion kullanıyorum dudakta bir karıncalanma yapıyor gözle görülür mucize beklemeyin ama şunu söylemeliyim lip fusion kullandıktan sonra normal rujları kullanamıyorsunuz çünkü hiçbir ruj onun verdiği görüntüyü vermiyor dudakları çok güzel gösteriyor

iki senedir lip fusion kullanıyorum dudakta bir karıncalanma yapıyor gözle görülür mucize beklemeyin ama şunu söylemeliyim lip fusion kullandıktan sonra normal rujları kullanamıyorsunuz çünkü hiçbir ruj onun verdiği görüntüyü vermiyor dudakları çok güzel gösteriyor
evet çok dogru
ben 4-5 yıldır kullanıyorum artık ruj bile süremiyorum hep lipfusion
çok güzel ürün

X