Açılmayı düşünüyorum, hata mı yaparım?

anlattığın gibiyse sana karşı boş değil, açılma direkt ama açılmasına yardımcı ol. senin ağzını arayan arkadaşından bahsedebilirsin, böyle böyle dedi ne diyeceğimi bilemedim falan de. öyle olunca ne demen gerektiğini sana söyleyecektir gerçekten sana karşı boş değilse.

bence sakın sakın bekleyın tesvık edılmesı bence cok itici bana birsey soylemek ıstıyor musun dese biri daha uzaklasırım ondan zorlama gibi bısey şahsi fikrim.

Duygularını daha başlangıçta ifade edemeyen biri sonra da edemez, hep sizin iteklemenizle olmaz ki bu, yorulursunuz. Siz de artık dışarda görüşmek istemiyorum deyin. Belki anlar. Koca adam şu zamana kadar hiç mi teklif etmemiş kimseye?

Aynı düşüncedeyim.

Başıma geldi, benden etkilendi gibi geliyordu ama adım atmıyordu. İlişkiye başlamak 1 seneyi buldu. Ama nasıl bir ilişki? İte kaka. Bitirelim deyince olmaz. E o zaman dolu dolu yaşayalım. Ona da olmaz. Yoruldum.

Heryerden engelledim bitti gitti.

Böyle adamlar insanı kanser eder.
Ne istediğinden emin olmalı bir adam. Sağlam adımlar atmalı.

Reddedilmekten korkup risk almaktan kaçınmamalı. Böyle adamla bir hayat zevkli de olmaz zaten.

Hele evlendikten sonrası... düşünmek istemem.

Uzun uzun yazmama gerek yok

Ben açıldım

Yaklaşık iki yıldır evliyiz toplamda sekiz yıldır beraberiz bir kızımız var diğer çocuğumuz da yolda Allah bağışlarsa:KK36:

Normalde ben de böyle düşünürüm ama esas çocuk çok çekingen gibi, o yüzden esas kız açılmalı diyorum. Hani hevesli gibi değil de nükteli bi şekilde hislerini ifade edebilir, artık buna rağmen adım atamıyorsa oeh derim çocuğa

Anladım :) O zaman benim dedigimi bir de yarın bakalım. Sonra o dedigi buluşmaya git. Bir gece düşünsün az toparlar kendini belki. Erkekler çabuk gaza gelir. Yine açilmiyorsa gerisi sende

anlattığın gibiyse sana karşı boş değil, açılma direkt ama açılmasına yardımcı ol. senin ağzını arayan arkadaşından bahsedebilirsin, böyle böyle dedi ne diyeceğimi bilemedim falan de. öyle olunca ne demen gerektiğini sana söyleyecektir gerçekten sana karşı boş değilse.

Can alıcı soruyu sor. `biz neyiz` :)))

Bugün kız arkadaş konusunu açtım bir şekilde. Kız arkadaşım yok biliyorsun, yeni bir durum değil çok uzun zamandır yok dedi. Ben de Allah söyletti demek ki, yakın zamanda olur dedim :) Önce beklediği ve hep söylediği bir şey var, o olsun o dedi. Ben de sen bilirsin tabii geç olmayacağına inanıyorsan dedim. Hemen geri adım attı ama bana bağlı bir şey değil sonuçta dedi. Ben de erkek olmak bu konularda daha iyi, en azından gidip konuşma görevi erkeklerde dedim. Bence kadın olmak daha iyi, bir şey yapmaya gerek yok erkek gelip konuşuyor dedi. Buna ek olarak, kadın olarak sen yine konuşabilirsin, engel yok konuşmanda dedi. Ben de kadın-erkek ilişkilerinde kalıplaşmış düşüncelere sahip bir Ortadoğulu erkeğin ileriki zamanlarda kavga anında zaten sen benim peşimde koştun, ilk adımı sen attın diye yüze vurma olasılığının yüksek olduğunu düşünüyorum dedim. Bence öyle düşünmemek lazım, insanların toplumsal kültürü olmakla birlikte bireysel kültürleri de var dedi. Ben de keşke insanların düşüncelerini okuyabilsek, kime denk geleceğimizi bilmiyoruz dedim. Sonra araya bir şey girdi, bir süre sonra senin canın mı sıkılıyor, gel yanıma istersen bana yardım et dedi. Yardım diye gittim, sohbet etmeye başladı. Vize konusu açıldı, senin vizeyi dert etmene gerek yok bence dedi (kendisi çifte vatandaş). Öyle işte şimdi de çıkacak, bugün yarım gün ve haftasonu izinli. Bakalım dönünce neler olacak.

Duygularını daha başlangıçta ifade edemeyen biri sonra da edemez, hep sizin iteklemenizle olmaz ki bu, yorulursunuz. Siz de artık dışarda görüşmek istemiyorum deyin. Belki anlar. Koca adam şu zamana kadar hiç mi teklif etmemiş kimseye?

bence sakın sakın bekleyın tesvık edılmesı bence cok itici bana birsey soylemek ıstıyor musun dese biri daha uzaklasırım ondan zorlama gibi bısey şahsi fikrim.

Aynı düşüncedeyim.

Başıma geldi, benden etkilendi gibi geliyordu ama adım atmıyordu. İlişkiye başlamak 1 seneyi buldu. Ama nasıl bir ilişki? İte kaka. Bitirelim deyince olmaz. E o zaman dolu dolu yaşayalım. Ona da olmaz. Yoruldum.

Heryerden engelledim bitti gitti.

Böyle adamlar insanı kanser eder.
Ne istediğinden emin olmalı bir adam. Sağlam adımlar atmalı.

Reddedilmekten korkup risk almaktan kaçınmamalı. Böyle adamla bir hayat zevkli de olmaz zaten.

Hele evlendikten sonrası... düşünmek istemem.

Terazi veya ikizler mi bu kisi.Biri benden hoslaniyormus cok kafaya takmis surekli kuzenlerine anlatyrmus artik kuzeni dayanamamis beni buldu anlatti.Bence erkek dedigin miy miy olmayacak hoslaniyorsa sen yok diyecegini bilse de soylemeli

Açıkçası korkularımı yazmışsınız. 25 yaşında, şu zamana kadar bir kız arkadaşı olmuş. Pek tecrübesi yok sanırım. Benim de çok erken yaşta başlayıp biteli daha 1 sene bile olmayan uzun süreli bir ilişkim oldu. Çok şey yaşadım, çok yıprandım. O yüzden ite kaka bir ilişki yürütmek istemiyorum kesinlikle. Gerçekten enerjim yok çünkü. Böyle düşününce soğuyorum, soğuk davranıyorum. Sonra dayanamıyorum yine ilgili davranıyorum. O yüzden bu belirsizlik beni çok yoruyor.

Özguvensızmiş ama ilişkisi de olmamış, ben olsam çoktan açılmıştım buraya sormadan, ama ınsan yapısı farklı, madem hoşlanıyorsun sen de , o zaman uygun ortam yarat, ılk yorumu yapan arkadas gıbı kışkırt sözler soyle de ki özguvensız adam sevmem erkek dedıgın açık açık sevgısını soylemelı falan de bakalım ne yapıyor. ama işyerı bu bence sen açılma

Özguvensızmiş ama ilişkisi de olmamış, ben olsam çoktan açılmıştım buraya sormadan, ama ınsan yapısı farklı, madem hoşlanıyorsun sen de , o zaman uygun ortam yarat, ılk yorumu yapan arkadas gıbı kışkırt sözler soyle de ki özguvensız adam sevmem erkek dedıgın açık açık sevgısını soylemelı falan de bakalım ne yapıyor. ama işyerı bu bence sen açılma

Bir önceki sayfada bugünkü yaşananları yazdım, biraz dediğiniz gibi konuşmaya çalıştım :) İş yeri olmasa ben de çoktan açılmıştım

burcu teraziye yükseleni boğamı aynı benim eşim deli etmiştii beniiii açılma haricinde herşekilde belli ediyor takip ediyor konuşuyor itlifat herşey vardıı ben ona artık yeter sen diyemiyon ben di,yim bari diyerek hoşlanıyorum dediğimi bilirimki hiç o tarz rahat bi kzı değildimm ama artık dile getirdi beni yoksa delirecektim bu belirsizlikten şimdi konuştuğumuzda 3 aydı o süre sen demesen daha 6 ay vardıı sölememe diyoo :) bence hoşlanıyorum demede al karşına bana karşı hislerin varsa söyle desende olmaz cesaret edemez yine bu iş sana kaldı arkadaşım :) onun yapamdığını sen yapp

burcu teraziye yükseleni boğamı aynı benim eşim deli etmiştii beniiii açılma haricinde herşekilde belli ediyor takip ediyor konuşuyor itlifat herşey vardıı ben ona artık yeter sen diyemiyon ben di,yim bari diyerek hoşlanıyorum dediğimi bilirimki hiç o tarz rahat bi kzı değildimm ama artık dile getirdi beni yoksa delirecektim bu belirsizlikten şimdi konuştuğumuzda 3 aydı o süre sen demesen daha 6 ay vardıı sölememe diyoo :) bence hoşlanıyorum demede al karşına bana karşı hislerin varsa söyle desende olmaz cesaret edemez yine bu iş sana kaldı arkadaşım :) onun yapamdığını sen yapp

Evet aynen öyle oluyor insan bir de hırs yapıyor değil mi illa söyleteyim diye :) Ben de artık sınırı geçme aşamasındayım, en son güncellemeyi okudunuz mu acaba, sanırım benim söylememi bekliyor bana öyle gibi geldi ama?

son sohbetiniz şimdi okudumda gayet akıllı zeki bi adam var karşında ama yine fazla ilşki tecrübesi olmaması eşim gibi bu kadar cesretsiz olmalarını ve reddedilme ihtimalini önemsedikleri için var sen biraz daha sabrettt ama zorla onu aklınla

Bence buna rağmen birşey söylemediyse. Siz birşey söylemeyin artık. Ben üzgünüm ama size birşey hissetmediğini düşünüyorum.

Bence buna rağmen birşey söylemediyse. Siz birşey söylemeyin artık. Ben üzgünüm ama size birşey hissetmediğini düşünüyorum.

X