Acısız Epilasyon & Emla Krem

bende doktora yazdırdım
hiç bir ücret ödemeden aldım
birazını yedirerek sürdüm geriye kalanı da üzerine yedirmeden sürdüm
ve streçle kapattım
tabi merak ettiğim için sürekli kontrol ettim iğne bile batırdım :KK70:
acımıyordu
tam alıcakken misafir geldi ve benim emla güme gitti :S
şaka gibi :) ama gerçek

neyse yeniden denicem artık .. umarım acı hissetmem .. kullandıktan sonra yine paylaşırım olanları :)
emlayı bizimle tanıştıranada çok teşekkürler

:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:
valla allahda seni güldürsünnn canımcımmmm koptummmmŞeniz
bende denicem reglim şuan bitsin de bakiim inşallah misafir gelmesssyasakkelime

ben yeni üye olmuş olabilirim ancak ben bu emla hakkında yazılanları uzun süredir takip ediyorum.herkes beğenisi sunmuş ben beğenmeyişimi sundum.ben bir ürünün bu kadar övülecek kadar iyi olmadığını söyledim.bunu söylerken de övenlerin hepsi müsmessildir demedim.dikkatli okuyunuz. neden üzerinize bu kadar alındınız anlamadım.ayrıca msjın sonun da DENEMEK İSTEYENLERE de saygı duydum.
körler sağırlar birbirini ağırlar.....

Son düzenleme:
arkadaşlar bende burdan öğrendim emla kremi söyleyenden allah razı olsun ben yazdıramadım dr arkadaş yazdırdı ben bi tüpü kaç defa kullanıyorum çabuk uyuşuyo streç falan yapmıyorumda sürüp az bekliyorum o kadar kıllarım çok sert ve sık çok iyi geldi bana

benımde kafam karıstı bak sımdıfisfisfisfisfisfis

zararı varmıdır acaba??? benım heryerım cok fena acır yaa alıyım dıyodum su kremı ama bı zararı falan olursa hadı

bıde her tene farklı olur bence kızlar kımısıne etkı etmez.. mesela dıyosunuz ya epılasyon makınesıyle aldım falan dıye ben töbe alamam onla alınmazki:roflol:kiminin tuylerı (kıl demeyı hıc sevmıyorum:kızgın:) daha kalın olur kımınınkı ınce.. o yuzden herkese tesır etmez bence:1no2::1no2:

arada yazıldımı bilmiyorum ama
1 hangi dr yazıyor sağlık ocağında yazdırabiliyormuyuz
2 herhangi bir yan etkisi varmı sonuçta uyuşma oluyor
3sera dennilen streçfilmmi
4 illaki makina olması şartmı ağdadada uygulanıyormuuu

Gözekçim

1-Evet ben sağlık ocağına yazdırmıştım
2-2 sefer kullandım ama bende bir yan etkisi olmadı diğer arkadaşlarda oldu mu bilemem
3-Evet streçfilmden bahsediyo arkadaşlar sera diyerekten
4-Ben makine ile almıştım ama ev arkadaşım ağda ile aldı burada da ağda ile alanlar var oluyo yani Şeniz

kızlar içiniz rahat olsun rahatlıkla kullanbilrisniz bu kremi. kuzenim bi hastanede muhasebeci ve o da sigortdana yazdırıyo hep ve canı çok tatlıdır ağdayı hiç hissetmiyorum diyo.aynı zamanda doktorda hiç bir yan etkisi olmadığını söylüyormuş ve bu krem cerrahi müdahelelerde de kullanılıyomuş. belli bölgeler uyuşturulcaksa bu krem uygulanıyomuş.yani ameliyatlarda bile rahatlıkla kullanılıyo...

ayrıca bende iğneli epilasyon yaptırıyorum bir güzellik merkezinde.ordaki arkadaş da aynı şeyi söyledi.canı tatlı olan müşterilerine öneriyormuş gelmeden 1.5 saat kadar önce uygulayınca ağda yaparken çıtları çıkmıyo diyo :)

evet ya evet işte kadınlar kulubünün müthiş kızları :teytey:
bu konuyu açan arkadaş Allah senden razı olsun,konuyu burda okudum ve emla kremi aldım biraz öncede ağdamı acısız biçimde bitirdim süper ya bikini bölgesi 15 dakikada bitti :dance:
bazı yorumlara bakınca acaba bendede uyuşma olmaz mı diye tereddüt ediyordum ama süpermiş bitti kurtuldum acıdaaaaaaannnnnnnn :teytey::teytey:

ya arkadaşlar ben de ağda yapmak istiyorum ama ben ağdayı hazırlayamıyorum bile..bir de hazırlayabilsem bile yapıştırına çekemiorm sonra her yanıma bulaşıo :KK43: tamam bu emla denilen kremi alıcam ama yine ağda yapamam muhtemelen psikolojik olarak.ben makine ile almayı düşünüorm ama siz nası alıorsunuz makineyle bikini bölgenizi..yani makinenin cımbızlı kısmıyla mı alıosnz?etlerinizi kopartmıomu yaa..makine ile alan arkadaşlar görüş bildirirse sevinirim..

Arkadaşlr Kremin Ismini Yeni Duydum. Detayli Bir şekilde Nasil Kullandiğinizi Ve Bekleme Süresini Ve Hangi Tür Ağdayla Aldiğinizi Yazarmisiniz??

Arkadaşlr Kremin Ismini Yeni Duydum. Detayli Bir şekilde Nasil Kullandiğinizi Ve Bekleme Süresini Ve Hangi Tür Ağdayla Aldiğinizi Yazarmisiniz??
canım ben bikini bölgesine 1,5 tüp sürdüm (zaten 5 gr.lık 5 tane tüp ver kutuda ) sürüdkten sonra sera streç film geçirdim ve sıcaklık olsun diye 2 tane çamaşır giydim üstüne sonra 1,5 saat bekledim ve sonuç mükemmel ağrı yok eskiden ağda için uğraşırken dün gece 15 dakikada bitirdim büyük kolaylık canım şimdi bende bütün tanıdıklara söylüyorum kullansın rahat etsinler diye :dance:
ben normal ağda yerine sir ağda ile aldım normal ağda şekerli olduğu için besliyor o yüzden sir ağda en iyisi hem tüyleri ağdaya göre seyrekleştiriyor bide üstüne karınca yumurtası yağını sürersen bu iş 6 seansta bitmiştir :teytey::teytey:
hadi kolay gelsin a.s.

kıslar valla ben krem kullanmadan yapıyorum pekte bişey olmuyor:) 5 senedir agda yaptırıyorum hemde genetale:) ben doguştan emlalıyım laelaelaelaelae ama yinede denemekte fayda var bakalım

bende bu kremi ilk kez duydum ve denemeyi düşünüyorum. makineyle yavas yavas yanlardan gırmeye baslamıstım ama canım cok yanıyodu.

eczaneden elma kremi deyiptemi alıyosunuz?

bende emla kremi aldim fakat tam uygulamaya dogru yapamadigim için olmadi bana nasil kullanmam gerektigini açik bir sekilde yazarsaniz sevinirim. bu arada kremi saglik karnesine yazdirdim teshis istiyorlar yanik yazdirin arkadaslar böylece karsilamis oluyor. 4 ytl bi ücret karsisinda kreme sahip oluyorsunuz.... sizden kullanim hakkinda acil cevap bekliyorum

Eşim eczacı ve bu kremi eşime sordum SSK karşılıyormuş ama cildiyede yada plastik cerrahide yazdırılabilir tabi doktorun tanıdık olmasıda gerekmiş. Teşhise yanık yada iğneile tedavi uygulanıcak bir hastalık yazılması gerek. 4 ytl oluyor ssk karşıladığında. Haftaya tanıdık cildiye doktoruna gidicek eşim ilacı yazdırıp alıcam. Size sonuçlarını yazarım kızlar.

aranızda bu kremi sigortasız direkt olarak eczaneye gidip alan var mı? o şekilde 25 ytl imiş sanırım. hemen veriyorlar mı yoksa illa reçete mi istiyolar?

kıslar valla ben krem kullanmadan yapıyorum pekte bişey olmuyor:) 5 senedir agda yaptırıyorum hemde genetale:) ben doguştan emlalıyım laelaelaelaelae ama yinede denemekte fayda var bakalım

maşallah :nazar: ne güzel...
bizler (şahsen be) kıvranıyoruz :1shok:

maşallah :nazar: ne güzel...
bizler (şahsen ben) kıvranıyoruz :1shok:

X