Acısız Epilasyon & Emla Krem

biriside nasıl kullanıldıgını yazsa ne güzel olcak yaw.ya şimdi sürdünüz bekletiiniz agda nasıl alıo yapış yapış olmazmı kremden krem durulanıomu anltırmısınız uygulamayı

tatlım bak kremi kalın tabaka halinde sürüp sera bantla kapatıyosun o bölgeyi yada buzdolabı poşetiyle 2 3 çamaşırı üstüste giy hava almasın yaklaşık 1 saat bekle uyuşmaya başlıyo zaten 1 saat sonunda bi tüy çek hissetmiyosan eğer sera bantı çıkar şeffaf bi ıslaklık oluyo bi kağıt peçeteyle sil temizle zaman geçirmeden ağdaya başla kolay gelsin:KK1:

inanmıyorum böyle bişey varmışda benim haberimmi yokmuşşş ayy burdannn paylaşım yapanlardann Allah razı olsunn.yarın ilk işim bunu almak olacak.tam hepsini okuyamadım ama bunun yan etkisi felan varmı acaba?:KK1:

yan etkisi yok sadece üst tabakayı uyuşturuyo hiç bişey hissetmiyosun uyuşukluğun nasıl geçtiğini bile anlamıysun umarım faydası olur:128:

ayyyy çok teşekkür ediyoruz bu paylaşımı yapanlara ya bundan nasıl haberim olmaz benm ya gidip alıcam hemen :KK64:

Bende hiç bir işe yaramadı belkide ben yapamadım bilemiyorum...

anestol pomad aldım bende emla biraz tuzlu geldi sanırım oda işe yarar sonuçta işlevi aynı yarın deniycem bakalımm nasıl olcakkkk:18:

Son düzenleme:
dün akşm bi tüp emla sürdüm streç filmle beklettim bi saat uyuştu ama çok değil üstleri aldım sayılır gerisini bıraktım çok acıdı off bunada olmadı nasıl acısız kurtuluruz bu illetten acep jiletten nefret ede ede yapıyorum ama sevmiyorum hiç.:KK50::KK30:

anestol pomad aldım bende emla biraz tuzlu geldi sanırım oda işe yarar sonuçta işlevi aynı yarın deniycem bakalımm nasıl olcakkkk:18:

gerçekten emla çok pahalı 1 tüpün yarısı hava dolu zaten anestol pomad nasıl acaba aynı etkiyi yapar mı kullandıktan sonra paylaşabilir misin?

bende bugun aldım emla kremi stoklarda kalmadıgını zor bulundugunu soyluorlar ama eczacı sansıma bir tane oldugunu soyledi tam olarak nasıl uygulayacagımı bilmiyorum o yuzden kucuk bir deneme yapıcam bu aksam . tenim cok beyaz ve hassas genellıkle alırken kanıyor ve canım acıyor . eczacıya sordum emlayı onerdi anestol o kadar ii degilmiş sende işe yaramaya bilir dedi birazda bunyeye baglı galiba. :) bu aksam deniycem işe yarar insallah :)

arkadaslar ben emlayı hamileyken doguma gitmeme 2 hafta kala kullandım süper bişidi dogumdan 2 ay sonra tekrar denedim bi umutla ama bu sefer işe yaramadı :KK69: ben mi beceremedim die düşündüm ve bugün tekrar denedim bakalım olcakmı inş olur ya zaten cocuktan işten kendime zaman ayıramıyorum jiletle hemen cıkıo tek umudum bu heycnla bekliyorum...

dün akşm bi tüp emla sürdüm streç filmle beklettim bi saat uyuştu ama çok değil üstleri aldım sayılır gerisini bıraktım çok acıdı off bunada olmadı nasıl acısız kurtuluruz bu illetten acep jiletten nefret ede ede yapıyorum ama sevmiyorum hiç.:KK50::KK30:

aynen bende de senin ki gibi oldu üstler biraz iidi ama altlara dayanamdım hatta 1 diil 4 tüp kullandım uyusmadıkça sürdüm bekledim ama yok elimi yüzümü uyusturuyor o bölgede etki yok

siz bari almışsınız ben yazdırdım tabi doktor devleti ağdanız için kullanmak hoş mu kendi özeleştirinizi yapın acıya katlanın dedi yinede yazdı ama eczaneler devlet karşılamıyor dedi çıktı işin içinden :KK47:

aynen bende de senin ki gibi oldu üstler biraz iidi ama altlara dayanamdım hatta 1 diil 4 tüp kullandım uyusmadıkça sürdüm bekledim ama yok elimi yüzümü uyusturuyor o bölgede etki yok

4 tüp çok fazla canım ben özel bölgöye yarım tüp sıkıyorum yediriyorum sarıyorum üst üste 4-5 kat giyiniyorum hava almaması için 40 dk falan bekliyorum acısız temizlik yapıyorum ve 1 yıldır kullanıyorum gerçekten süper birşey

bende denedim tabiki sıfır acı diye bi şey yok kıllıarın kalınlığına göre acı artıyor ama bacak arası çok zor
nasıl yapıosunuz arkadaşlar ya bi kolayı varmı acaba?

4 tüp çok fazla canım ben özel bölgöye yarım tüp sıkıyorum yediriyorum sarıyorum üst üste 4-5 kat giyiniyorum hava almaması için 40 dk falan bekliyorum acısız temizlik yapıyorum ve 1 yıldır kullanıyorum gerçekten süper birşey

ay canım sorma ya uyusmadıkça sürdüm sürdüm bekledim. streclede sarmıstım. ama yine denicem yılmak yok. bende 4 5 kat üst üste giyerim yeter ki alışsın agdaya biraz acıyada razıyım :18:

kıslar bende emlayı 6 aydır kullananlardanım ve memnunu iyikide o varmış diyorum
yani hava aldırmammak lazım 1 saatten biraz fazla durun derim ben ben 1.5 tüp kullanıyorum gayette iyi alıyorum ama acı yok demekte olmaz az var yani

yaklaşık 2 sene önce burdan duymuştum aldım baya kullandım artık fazla uyuşturmuyor 2 tüp anca uyuşturuyordu şimdi o da yok :KK4:hissiyatsiz mi oldum ne:KK57:neden böyle oldu bilen var mı acaba?

emla çok güzel :) ben bikini bölgemi ilk 3 kez onunla aldım artık gerek duymuyorum ama emla olmasa cesaret edemezdim

bende bir yildir emlayi kullaniyorum ve cok memnunum. bikini bölgeme kullaniyorum sadece ve makine ile aldigim icin tüyleri cok azaldi. uyusmuyorsa hava aliyor demekdir, kremi sürün biraz yedirin sonra ben et torbalari olyuor ya onunla kapatiorum ic camasirimi giyip bekliyorum bir saat. biraz aci hissediliyor ama okadar da olur artik emla olmadan asla alamazdim tüyleri makine ile.
almanyada o kücük tüp 10 euro! o yüzden hep türkiyeden getiriyorum yada giden olursa siparis ediyorum türkiyede daha uygun yani

X