Acısız Epilasyon & Emla Krem

ben sımdı ılk defa kullanıcam nasıl uygulıcamm blgı verebılırmısnız. genıtal bölgeme fakat nasıl yapıcagmı blmıyorum bana yardımcı olurmusunuz :KK43:
şimdiden tesekkur ederim

canım kremi kalın tabaka helinde sür malum bölgeye parmağınla masaj yap yedir ama dudakların iç kısmina kaçırmamaya dikkat et ve vajinaya bulaşmasın.kremi sürdükten sonra streç filmle bir güzel kapla açıklık kalmayacak şekilde kapladıktan sonra üstüste 2 çamaşır giy hiç hava almayacak bu konuda boxer rahat oluyo.çamaşırı giyip yaklaşık 1 saat bekle daha sonra uyuşup uyşmadığına bak onu sen bilirsin artık nasıl anlayacağını:KK1: uyuştuğunu anladığında zaman kaybetmeden streçi aç şeffaf bi kalıntı olacak kağıt havluyla sil işleme başlaaa hadi kolay gelsin:KK9:

ben nette araştırırken gördüm bu krem bir süre sonra hissizlik yapıyormuş o bölgede..
ben beceremedim ilk kez kullandım, hava aldırmış olabilirim, oturup kalkınca o stres filmler sağa sola kaymıştır sanırım sizde olmuyor mu ya :KK43: nasıl yapıyorsunuz ki ?

streç film üstüne çamaşır giymediysen eğer kayma ihtimali çok yüksek

emla krem etki etmiyorsa beklemek zor oluyor diyorsanız,soğutucu sprey kullanın derim,ayni işi görüyor.

türkiyede bulmak mümkün değil mi acaba ya bi bilginiz var mı yada eczaneden alabileceğimiz başka sprey adı?yaza düğünüm var bilgi verirseniz çoook sevinirim
Türkiye'de malesefki yok bu ürün
bizdede var bikaç bişey ama kullanıpta yorum bildiren olmadığından etkisi nasıldır bilemiyorum
sporcuların ezilme burkulma durumlarında kullandığı bi sprey var ama burdan isim yazmak doğru olmayabilir .
ama bu gigihone epilasyona özel üretilmiş.

Türkiye'de malesefki yok bu ürün
bizdede var bikaç bişey ama kullanıpta yorum bildiren olmadığından etkisi nasıldır bilemiyorum
sporcuların ezilme burkulma durumlarında kullandığı bi sprey var ama burdan isim yazmak doğru olmayabilir .
ama bu gigihone epilasyona özel üretilmiş.

öyle de bunu türkiyede bulamayınca boş araştırma içindeyim bişeyler bulmam şart:KK34:

şimdi intten baktımda soğutucu spreylerin 10 tl 21 tl arası değişiyo fiyatları ve eczanelerde de bulunabiliyomuş ama kullanan var mı acaba aranızda emla ile aynı görevi görüyo mu bilgisi olan var mı?

Az once Emlayi kucuk bir alanda denedim ve husranlardayim :KK43:((((. Offff bende neden etki etmiyor bu meret? Haftada 1 fincana dusurdum halbuki kahveyi :KK43:

valla acı çekerim daha iyi..
zaten benim acıya karşı çok dayanıklı bir bünyem var..makine ya da ağda farketmiyor..çok rahat yapabiliyorum..
ama olmasa da bu kreme bu kadar para veremezdim :KK50::KK50::KK50::KK50:

haklısın canım
içinden 5 tüp çıkıyor bir tanesini kullandım ben
sadece en çok acıyan bölgeye sürdüm. diğer 4 tanede 3 4 ay yeter
bitince birazda alışırım kremsiz yaparım artık almam birdaha

Az once Emlayi kucuk bir alanda denedim ve husranlardayim :KK43:((((. Offff bende neden etki etmiyor bu meret? Haftada 1 fincana dusurdum halbuki kahveyi :KK43:

acaba nasıl uyguladın canım üstünü sardınmı
kaç saat bekledin.
mesela ben sürdüm 1 saat bekledim ondan sonra vakit geçirmeden 30 dk da
temizliğimi yaptım ve etkisi geçti.
hani 2 saat filan beklediysen belki uyuşukluğun geçtiğinde kontrol etmişsindir.
birde krem derinin üstünde beyaz tabaka halinde sürülecek

haklısın canım
içinden 5 tüp çıkıyor bir tanesini kullandım ben
sadece en çok acıyan bölgeye sürdüm. diğer 4 tanede 3 4 ay yeter
bitince birazda alışırım kremsiz yaparım artık almam birdaha

evet ya tatlım..
soygucu bunlar valla...satış iyi olunca ver zammı :KK20::KK20::KK20::KK20:

kızlaaarrr bendee aldım emla yı ınsallah faydalı olur henüz uygulamadım.
yazarımm uyguladıktan sonraa

acaba nasıl uyguladın canım üstünü sardınmı
kaç saat bekledin.
mesela ben sürdüm 1 saat bekledim ondan sonra vakit geçirmeden 30 dk da
temizliğimi yaptım ve etkisi geçti.
hani 2 saat filan beklediysen belki uyuşukluğun geçtiğinde kontrol etmişsindir.
birde krem derinin üstünde beyaz tabaka halinde sürülecek

el ayasi kadar buyuklukteki bir alana bir tupun yarisini boca ettim, bembeyaz cildim gorunmeyecek sekilde yayildi ve akabinde vakit gecirmeden sera film ile sardim. kronomotreyi de 90dkya ayarladim. sure bitiminde bolgedeki tuylerden birkacini cimbizla denedim. en ufak bir anestezik etki yoktu :KK59: Hatta bu gece emin olmak icin ayni sekilde islemi tekrarladim. Ne yazikki bende ise yaramiyor:KK14: . Aciyi gecirmeyi birakin hafifletmiyor bile:KK50:
offf bir care bulmak lazim, yoksa nasil dayanicam saatlerce epilasyona?

KIZLAR BENDE SPREY KULLANIORUM DAHA ONCE BIYERE DAHA YAZDIM AMA NEREYE BILMIORUM XYLOCAİNE DIE SPREY ANESTEZIDE KULLANILIORMUS ECZANEYE SORDUM SIPARIS VERDIM GUZLEDE UYUSTURUYOR:d

kızlar ben diş hekimiyim.evet xylocain spreyi kullanıyoruz biz ama o mukoza anestezisinde kullanılır.yani deride etkili olacağını sanmıyorum ben.bende emla kullandım genital bölgede ama sıfır acı olmadı.hele alt taraflara hiç etki etmedi.ama umarım ben yanılıyorumdur.eğer sprey etki edecekse bende deneyim genital bölge konusunda dertliyim ama deriden emilimi olmaz bence

Bende geçtiğimiz gün 54 tl'ye aldım.bugün uyguladım ve hala beklemedeyim.1 saat kadar oldu.2 tüp kullandım.az önce 1 tüy çekmek suretiyle uyuşmayı kontrol ettim,tık yok.umarım işe yarar...

Merhaba Kızlar,

Kremi denedim ve...

Sonuç mükemmel !!!

Öncelikle ilk kez yaptığım için işi garantiye aldım ve 2 tüp kullandım.
Kullanım sonrasında üstünü kapattım.(Streç film,içinden çıkan filmler ya da ameliyat eldiveni olabilir.ben eldivenin parmak kısımlarını keserek kapattım.)
Yaklaşık 2 saat kadar beklettim.
Tuvalet kağıdıyla güzelce sildikten sonra işleme başladım.
Hassas olan kısımları parmaklarınızla koparmak suretiyle alırsanız derinizi tahriş etmemiş olursunuz.
Benim resmen derim kalkardı,o şekilde bu problemi de ortadan kaldırdım.
Şu bir gerçek ki insanın genital bölgesine kendisinin ağda yapması çok zor.Evde sürüp kuaförde aldırmak en akıllıcası.önümüzdeki ay öyle yapacağım.

Sorularınız olursa yanıtlayabilirim.

Herkese sevgiler...

Son düzenleme:
yani tam ağdaya başlamaya cesaret geldi ilaç olmuş 54 liraa öff bir de bazılarında uyuşturuyo bazılarında bir şey olmuyo yok mu bunun başka bi çaresi

kızlar acaba bu krem bacağa da uygulanabiliyor mu...hep genital bölgeden bahsedilmiş ama ben gelecek hafta bacağıma lazere başlicam ve arkadaşlarım hep çok acıdığını söylüyor onun için bu kremi bacağımda kullanmak istiyorum acaba bacakta işe yarıyor mu ? Bu bölgede kullanan var mı bu kremi acaba ??

X