Acısız Epilasyon & Emla Krem

evet bende kullandım ama banada etki etmedi sürdüm kuaföre gittim herşeyi hissediyorum acı var acı bunun püf noktasımı var ne yardım edin kızlar siz nasıl yapıyorsunuz.

ya bişeyi merak ettim...ben çok sinirli biri olduğum için ilaçlar ve özellikle böle uyuşturucu etkisi olan ilaçlar bana kesinlikle etki etmez.emla'nın etki etmediğini söliyen arkadaşlarda benim gibiler mi acaba???... fisfisfis

ya bir emla kremi kaç kullanımlık bilen warmı ben eczanelerde bulamıyorm büyüklüğü ne kadar ?

ya bu emla kremin ne kadar kullanımlık yani büyüklüğü ne kadar ayrıca hiçbir eczanede bulamadım bulursam hiç düşünmeden alacam inş sorumu cevaplarsanız çok sevinirim :-)

arkadaşım bir kutunun içinde 5 ayrı tüp halinde satılıyor ben sağlık ocağında rica ettim hiç zorluk çıkarmadılar sağolsunlar hemen yazdılar hatta bayan doktor çok sevindi bu işe kendiside kullanacağını söyledi oda benden duymuş oldu emlanın marifetini...

benim anlamadığım bişey var.şimdi bu kremi aldık varsayalım.
1)nasıl kullanacam?
2)her bölgeye kullanabilirmiyim?
3)sağlık ocağına gitsek bu kremi yazarlar mı?gerçekten anlattığınız gibiyse almak istiyorum

ben de sağlık ocağında yazdırdım az önce. bikini bölgesine sürdüm ve şuan beklemedeyim :1closedeyes:

saat 7'de 2 saat dolmuş oluyor bakalım umarım etki eder :bbo:

ya bişeyi merak ettim...ben çok sinirli biri olduğum için ilaçlar ve özellikle böle uyuşturucu etkisi olan ilaçlar bana kesinlikle etki etmez.emla'nın etki etmediğini söliyen arkadaşlarda benim gibiler mi acaba???... fisfisfis

yaw kimse cvp vermicek mi???... :sm_confused:

aldım denedim biraz becerikli olsam çok güzel alabilecektim ama kendi beceriksizliğimden yapamadım elim ağdaya alışkında değil birdahaki sefere sürüp streç filmle kaplayıp1.30
saat bekleyip kuaföre gitcem bu iş için ilk gidişim olacak çok utanıyorum ama napiim bari acıyı az duyarım çok utanırsamda kafama poşet geçiririm

ay bende bugün duydum buradan bi araştırıyım dedim çıktı valla sigorta karşılıyor 2.70 ytl ye aldım tüyler çıkınca deneyeceğim valla iyi ki duydum

ya kızlar kuaförlerden o kadar utanmayın onun gibi kaç tane görüyor onlar elemanı dağişmeyen bir yer bulun kendinize hep oraya gidin alışıyorsunuz emin olun

ya hanımlar, baştan sona okudum yazılanları ve ne yazık ki çok tembeller var aramızda. aynı sorular milyon kez sorulmuş. bi okuyım demek yok. boşa yer işgal ediyorsunuz. tonlarca sayfa okumak zorumda kalıyoruz yok yere. ne olur bi önce yazılanları okumayı deneyin. ya 20 küsur bi sayfada biri yazmış "emla diye bi krem var haber vereyim" diye. inanılmaz yani. tembelliği bırakalım lütfen!

Arkadaşlar bu kremi ayda sadece 1 kez kullanınjeyyar Çünkü ayda 1 kereden fazla kuallnırsanız karaciğeriniz de yağlanma yapar:çok üzgünüm:

bende pazartesi gidip yazdıracam bu ne güsel bişeymiş bolee:)

selam kızlar ben birşey sorcam

ben geçen ay denedim bu emlayı..bikini bölgeme 2 tüp sürdüm tabaka halinde yedirmeden ve 1 saat beklettim sonra makine ile aldım ve acımadı gayet rahat ettim

ama okuduğum sayfalarda 1 tüp kullanmışsınız 2 saat falan bekletmişsiniz sonra bazılarınız yedirmişsiniz acaba benim yöntemim yanlış mı? acaba 2 tüp fazla mı zarar veriri mi hassas bölge sonuçta korktum birazcık

bi de ben streçle falan sarmadan 1 saat öylece açık bekliyom odam :roflol: streç etkisini azaltmaz mı sizce

ya ben 5 tüpü birden harcıyorum üst taraflar uyuşuyor ama alt kısımlar hiçbirşekilde uyuşmuyor bende mi tuhaflık var acaba

ben geçen ay emla kullanıp makine ile almıştım bikini bölgemi

bu ay da gayet kendimden emin aynı işlemi yapmaya koyuldum..ama bu sefer tam anlamıyla acıdan ölüyodum..uyuşmadı ya bu sefer sinir oldum nedenini de çözemedim zaten tahriş oldu makine ile aldığım için kanadı falan geçen ay ne kadar da rahat almıştım hiç böyle şeyler yaşamamıştım..regl den hemen sonra yaptım diye mi uyuşmadı dicem ama geçen ay da adet nitimi yapmıştım anlamadım gitti senağlama paşa paşa ağda yapmaya dönsem iyi olur sevinmiştim ne güzel iki dakkada makine ile alabiliyorum diye senağlama

nasıl yani...emlayı ilk kullandığında uyuşturdu ikinci kullandığında işe yaramadı mı.... :1shok: böyle bi ihtimalde mi var yani... :çok üzgünüm:

Son düzenleme:
X