Açlık Otu Kullanarak İncecik Olmuş

bende zayıflamaya çalışanlardanım :bbo:

bağırsak sıkıntım benimde var yeşil çay falan banamısın demiyor bu yüzden kaplumbağa gibi kilo veriyorumsempatiksalakcinni
yarın aktarıma gitmeyi düşünüyorum bi aksilik olmazsa boshayallersmile
güvendiğim bir yer en azından yoksa bile danışıp sizleride bilgilendirebilirim belkiCADIARZU

Bazı aktarlarda bulunabiliyor, ama bana antakyadan arkadaşım gönderiyor. Deneyin bana çok yarıyor, ama sıcak suyun içine atarak değil, iyice kaynatarak yap ozaman etki gösteriyor.

izmirde karşıyakada bir aktarda buldum adresini verebilirim...

saol canım haftasonu kemeraltından aldım karşıyakadn bakındım ama bulamadım :)
ben suyu kaynatıp içine attım 6-10 adet arası sadece akşamları bir bardak içiyorum
sen nasıl içiosun günde kaç bardak ne zamandır içiosun ve faydası nasıl kilo verebildinmi çok soru sordum ama kullananlar ne zamandır kullandığını nasıl kullandığını yazabilirlermi acabaaaaboshayallersmile

kızlaar aktardan bilgi bulabilirsem paylaşırım demiştim bilmiyorumkismile
malesef :1no2:
benim aktarda duymamış ama bu bağırsak sorunum beni çok sinir ederse belkide araştırtabilirim :a015:

kızlaar aktardan bilgi bulabilirsem paylaşırım demiştim bilmiyorumkismile
malesef :1no2:
benim aktarda duymamış ama bu bağırsak sorunum beni çok sinir ederse belkide araştırtabilirim :a015:

izmire yolun düşerse bende kemeraltından buldum bir bak derim

cumartesiden beri içiorum her akşam yatmadan bir bardak kaynamış suyun içine 6-10 adet arası atıp ılınınca içiom bakalım sonuçları burdan paylaşıcam bu arad ben 100 gr 3 tl ye aldım internette pahalı

arkdaşlar sayfanın başlarına doğru bı arkş sınamekıyle aynı oldugunu yazmış sadece ısım faklı sınamekıymışş yanı ama sınamekı cok alışkanlık yapıyoo ben denedım bırakıncada tuvaletın gelmıyoo bu en buyuk dert yanı egr bu o otsa kötü alışkanlık yapar ... deneyenınız varmı sınamekımı bu yoksa gercekten farklı bı ot mu?*kullananlar ne kadr kılo vermışş ayrıca yağ yakıyomu:uhm:

izmire yolun düşerse bende kemeraltından buldum bir bak derim

cumartesiden beri içiorum her akşam yatmadan bir bardak kaynamış suyun içine 6-10 adet arası atıp ılınınca içiom bakalım sonuçları burdan paylaşıcam bu arad ben 100 gr 3 tl ye aldım internette pahalı
yorumlarını beklerim canımboshayallersmile aktarın adı aklındamı acaba??
çok soruyorum ama yaprakmı odunsu bir yapısımı varCADIARZU
şimdiden teşekkürlervereliniortak

arkdaşlar sayfanın başlarına doğru bı arkş sınamekıyle aynı oldugunu yazmış sadece ısım faklı sınamekıymışş yanı ama sınamekı cok alışkanlık yapıyoo ben denedım bırakıncada tuvaletın gelmıyoo bu en buyuk dert yanı egr bu o otsa kötü alışkanlık yapar ... deneyenınız varmı sınamekımı bu yoksa gercekten farklı bı ot mu?*kullananlar ne kadr kılo vermışş ayrıca yağ yakıyomu:uhm:
:uhm: garib bişey :bbo: izmirede gidememki bu ara offffffakannehir

hayır arkadaşım sinameki değil bu ot bezelyenin kurutulmuşunu düşünün öyle bişey yassı serçe parmak kalınlığında içinde bezelye gibi minik tohumları var ben kullanıyorum ama birkaç bitki bir arada olduğu için farkını anlayamayacağım herhalde hiç tek denemedim etkiside sinamekiden farklı yani karın ağrısıyla tuvalete götürmüyo beni başka kullananları bilemiycem yorumları bekleriz kızlar başka kullanan varsa

hayır arkadaşım sinameki değil bu ot bezelyenin kurutulmuşunu düşünün öyle bişey yassı serçe parmak kalınlığında içinde bezelye gibi minik tohumları var ben kullanıyorum ama birkaç bitki bir arada olduğu için farkını anlayamayacağım herhalde hiç tek denemedim etkiside sinamekiden farklı yani karın ağrısıyla tuvalete götürmüyo beni başka kullananları bilemiycem yorumları bekleriz kızlar başka kullanan varsa

sınemakı degıl demek oza mn bende burdakı aktarlara bı sorım karın agrısı felaket yanı sınemakı kullanıldıgında boshayallersmile..bu farklıysa ozamn denemek gerek belkıde yağ yakıcı özellıgı vardır kımbılır:uhm:kullanan arkdaşlar yorumlarınızı beklıyoruz yazın lütfena.s

nette arattım yağ yakıcı ve yağ oluşumuna engel yazıyo ha bu arada görmek isteyen açlık otu yazıp görsellerden resmine bakabilir

nette araştırıp görebilirsiniz aktarland die bi sitede resimleri var :)
ben 3-4 gün kullanıp bıraktım hasta olduğum için ama ben yalnızca akşamları bir bardak içiodum
kullanan bir yakınım 3 defa içiomuş uzun süre içmiş bi zararı olmamış amcası aktar o vermiş bende ona güvenerek başlıcam tekrar

nette araştırıp görebilirsiniz aktarland die bi sitede resimleri var :)
ben 3-4 gün kullanıp bıraktım hasta olduğum için ama ben yalnızca akşamları bir bardak içiodum
kullanan bir yakınım 3 defa içiomuş uzun süre içmiş bi zararı olmamış amcası aktar o vermiş bende ona güvenerek başlıcam tekrar

canm yakının kullanmış zayıflamışmı kendısı ne kadr bı sürede etkısını gösterıyoo yazarmısın :1hug:

saol canım haftasonu kemeraltından aldım karşıyakadn bakındım ama bulamadım :)
ben suyu kaynatıp içine attım 6-10 adet arası sadece akşamları bir bardak içiyorum
sen nasıl içiosun günde kaç bardak ne zamandır içiosun ve faydası nasıl kilo verebildinmi çok soru sordum ama kullananlar ne zamandır kullandığını nasıl kullandığını yazabilirlermi acabaaaaboshayallersmile
ben soğuk suyun içine atarak uzun süre kaynatıyorum demleme olduğunda pek etkisi olmuyor,
Kızlar uzun süre kullandığınızda metabolizmanızın hızlandığını farkedeceksiniz ve rahatlayacaksınız fakat daha önce de söylediğim gibi günde 1 bardaktan fazla içemeyin gün boyu tuvalet ararsınız. Biz annemle haftada 1 kere içiyoruz ve bağırsaklarımız düzene giriyor. Önce karnınıza kramp giriyor ama hemen tuvalete giriyorsunuz, içmeyi bıraktığınızda uzun süre kabızlık çekmiyorsunuz, sinameki gibi bişey değil yani...

ben soğuk suyun içine atarak uzun süre kaynatıyorum demleme olduğunda pek etkisi olmuyor,
Kızlar uzun süre kullandığınızda metabolizmanızın hızlandığını farkedeceksiniz ve rahatlayacaksınız fakat daha önce de söylediğim gibi günde 1 bardaktan fazla içemeyin gün boyu tuvalet ararsınız. Biz annemle haftada 1 kere içiyoruz ve bağırsaklarımız düzene giriyor. Önce karnınıza kramp giriyor ama hemen tuvalete giriyorsunuz, içmeyi bıraktığınızda uzun süre kabızlık çekmiyorsunuz, sinameki gibi bişey değil yani...

ya ne kadar güzel bişey metobolizmanın hızlanması
tam benlik bişey bu ot ama malesef istanbulda bulamıyorum
daha yeni yeni duyulcak heralde

tuvalete çok çıkmak demek metebolizmanın hızlı olduğu anlamına gelmez
ben günde 4 kez düzenli olarak çıkarım tuvalete kendimi bildim bileli çocukluğumdan beri
düzenlidir
ame gel gör ki 80 kiloyum her zaman da kiloluydum
metebolizmanın hızının tuvalette nasıl bi alakası var hangi bilimsel veriye dayanıyo çok merak ettim
bu tarz bitkiler bağırsaklara zarar verir.
bağırsak mukozasındaki yaralı bakterileri öldürür
iyi araştırmakta fayda var

Her şeyin fazlası zarar yahu. Forumda zayıflamak için ne öneri getirildiyse bi zararı da mutlaka var. Eğer kaybetmeniz gereken kilo miktarı çok fazla değilse yemeklerden önce bir su bardağı suya 2 tatlı kaşığı elma sirkesi ve 1 tatlı kaşığı bal koyup için, o da tok tutar.

tuvalete çok çıkmak demek metebolizmanın hızlı olduğu anlamına gelmez
ben günde 4 kez düzenli olarak çıkarım tuvalete kendimi bildim bileli çocukluğumdan beri
düzenlidir
ame gel gör ki 80 kiloyum her zaman da kiloluydum
metebolizmanın hızının tuvalette nasıl bi alakası var hangi bilimsel veriye dayanıyo çok merak ettim
bu tarz bitkiler bağırsaklara zarar verir.
bağırsak mukozasındaki yaralı bakterileri öldürür
iyi araştırmakta fayda var

ben metobolizmanın tuvalete çıkmayla hızlandığını anlamadım arkadaşın yazdığında sadece belki kilo vermesine yardımcı olmuştur ondan da metobolizmam hızlandı demiştir diye anladım çünkü ben pkos hastasıyım ve kilo veremiyorum insilün direncim var o yüzden böyle bitkisel şeylerlede destek vermek istiyorum yoksa metobolizma hızının tuvalette alakası olmadığını bilimsel veriyede dayanmadığını biliyorum.bitkilerinde metobolizma hızlandırdığı zayıflamaya yardımcı olduğuda bi gerçek.

ben metobolizmanın tuvalete çıkmayla hızlandığını anlamadım arkadaşın yazdığında sadece belki kilo vermesine yardımcı olmuştur ondan da metobolizmam hızlandı demiştir diye anladım çünkü ben pkos hastasıyım ve kilo veremiyorum insilün direncim var o yüzden böyle bitkisel şeylerlede destek vermek istiyorum yoksa metobolizma hızının tuvalette alakası olmadığını bilimsel veriyede dayanmadığını biliyorum.bitkilerinde metobolizma hızlandırdığı zayıflamaya yardımcı olduğuda bi gerçek.

bahsettiğin rahatsızlıkların aynısı bende de var
artı bonus bi de bende troid var
metobolizmamızı yavaşlatan şeyler bunlar
bi sürü bitki denedim doktoruma da söylediğimde gülerdi bana
sadece yürüyüş yapmamı söylemişti
bana bu kadar otu sapı içeçeğine hergün 1 saat yürüsen metobolizman
fazlasıyla hızlanır demişti
vakitsizlikten yapamıyorum
ama doktor tavsiyesi
sarımsak acayip iyi geliyo hızlandırma anlamında
yutabileceksen yutmanı tavsiye ederim

açlık otunu ilk defa duydum ama sinameki gibi galiba bide karın ağrısı yapıyomus.kaş yapalım derken göz çıkarmıyalım.bağırsakları iflas ettirmesin sonunda

bahsettiğin rahatsızlıkların aynısı bende de var
artı bonus bi de bende troid var
metobolizmamızı yavaşlatan şeyler bunlar
bi sürü bitki denedim doktoruma da söylediğimde gülerdi bana
sadece yürüyüş yapmamı söylemişti
bana bu kadar otu sapı içeçeğine hergün 1 saat yürüsen metobolizman
fazlasıyla hızlanır demişti
vakitsizlikten yapamıyorum
ama doktor tavsiyesi
sarımsak acayip iyi geliyo hızlandırma anlamında
yutabileceksen yutmanı tavsiye ederim

bak bunu bilmiyodum mesela sarımsağı saç dökülmesi için