Açlık Otu Kullanarak İncecik Olmuş

canm yakının kullanmış zayıflamışmı kendısı ne kadr bı sürede etkısını gösterıyoo yazarmısın :1hug:
canım yakjınım dediğin alt komşumun kız kardeşiydi sadece bunu biliom bide çok zayıfladığını başka bir bilgim yok birde günde 3 kere içiomuş ben öle yapmıyorum neme lazım korkuom çok ağrı yapıo çünkü :)

canım yakjınım dediğin alt komşumun kız kardeşiydi sadece bunu biliom bide çok zayıfladığını başka bir bilgim yok birde günde 3 kere içiomuş ben öle yapmıyorum neme lazım korkuom çok ağrı yapıo çünkü :)

pekı canm a.sbirde sen 3 defa ıçmıyorum demışsın gunde kaç 1 defamı içiyorsun ve ne zamndan berı kılo verdınmı opuyorumnanaktan

ben bursada oturuyorum carsıdaki aktarlara sordum fakat bulamadım böyle bi ot yok dediler bi aktar kisnisi gösterdi ögütülmemis halini degil dedim tarif ettim sonra bana maranki bilmem ne ortaya bi ot ismi atıyo yok öyle bisey kac senedir ben bu isi yapıyorum dedi alanlar var dedim adam ısrarla yok diyo bende bayagı bi aktar dolastım ama yok bursada bulan varsa yerini tarif ederse cok sevinirim

pekı canm a.sbirde sen 3 defa ıçmıyorum demışsın gunde kaç 1 defamı içiyorsun ve ne zamndan berı kılo verdınmı opuyorumnanaktan
ben pazardan beri günde bir bardak akşamları içiyorum henüz kilo değişimi yok bu şekilde bi süre denicem kilo veremezsem 2 bardağa çoğaltmayı düşünüyorum :)
ben bursada oturuyorum carsıdaki aktarlara sordum fakat bulamadım böyle bi ot yok dediler bi aktar kisnisi gösterdi ögütülmemis halini degil dedim tarif ettim sonra bana maranki bilmem ne ortaya bi ot ismi atıyo yok öyle bisey kac senedir ben bu isi yapıyorum dedi alanlar var dedim adam ısrarla yok diyo bende bayagı bi aktar dolastım ama yok bursada bulan varsa yerini tarif ederse cok sevinirim

bende çok aradım çoğu kişi bilmiodu aramaya devam et aktarların olduğu bi yer yokmu topluca öle bi yerde baksan daha kolay olur bu arada aktarland die bi sitede var ama pahalı

pazar gününden beri günde bir bardak içiyordum bugün 0,5 - 1 kg vermiş bulunmaktayım sanırım bu ottan çünkü çok yiyorum :))) birazda yememe dikkat etsem daha çok veirim sanırım :)

pazar gününden beri günde bir bardak içiyordum bugün 0,5 - 1 kg vermiş bulunmaktayım sanırım bu ottan çünkü çok yiyorum :))) birazda yememe dikkat etsem daha çok veirim sanırım :)

arkadaşım çok güzel valla hemde diyet yapmadan bende kullanıyorum ama hiç veremedim ben başka otlarla karıştırıyorm belki ondan sen nasıl demledin biraz kaynattınmı ve ne zamanları içiyosun? bende öyle devam ediyim bari 15 günde 3 kilo vermem lazım çünki

arkadşlar açlık otunu kullananlarınız vardı ne oldu kaç kılo verdınız ne kadr zamnda yazın kızlarrrrdelikafadulden

Ben de bugün başladım içmeye ama iştahımı kapatması amacıyla devam etmek istiyorum.
Sindirim sisteminin çalışmasında yardımcı olabilir ama ben yağ yakıcı özelliği olduğunu sanmıyorum.

bence karin agrisi yapiyorsa bagirsaklari calistiriyordur form caylarida öyle yapiyor ama bence sürekli kullanmak zararlidir

arkadaşlar bunun aktarlardaki adı devegözü otu.bende bugün başlayacağım bakalım.

Son düzenleme:
İzmirde hangi aktardan aldın canım?
valla canım kemeraltında kestaneciler çarşısımı pazarımı ne diolar ordan sora sora birinde buldum adınıda hatırlamıom malesef :)
arkadaşım çok güzel valla hemde diyet yapmadan bende kullanıyorum ama hiç veremedim ben başka otlarla karıştırıyorm belki ondan sen nasıl demledin biraz kaynattınmı ve ne zamanları içiyosun? bende öyle devam ediyim bari 15 günde 3 kilo vermem lazım çünki
ben suyu kaynatıyorum akşamları yatmadan 1 bardağa 5-10 tane arası atıom ılınınca içiom bazen ara veriom 1 gün :)
Ben de bugün başladım içmeye ama iştahımı kapatması amacıyla devam etmek istiyorum.
Sindirim sisteminin çalışmasında yardımcı olabilir ama ben yağ yakıcı özelliği olduğunu sanmıyorum.
ben bunun bizi ishal yaparak yediklerimizi kullanamadan atmamızı sağladığı için kilo verdiğimizi sanıyorum ne yersem wc çıkıom ardından yediklerim pek işe yarayamıo depodan kullanıom die düşündüm :)
aaa öylemii??
açlık otu deyince :1shok: bole bakıyolardı devegözü otu deyince nasıl bakarlar kimbilir:roflol: bide böyle arıyım bakalım saol

hehehe ben tahmin edemiyorum nasıl bakarlar yaaa

bu arada ben sadece bişi yiyip içerek kilo verilceğine inanmıyorum bunu sadece biber hapı ve lahana çorbası ile başardım sporda yapmak gerek die slim in 6 die bişeye başlıcam haftaya 6 haftada süper sonuçlar elde etmişler biraz araştırın derim :)

kızlar gelişme yok mu hiççç???? ben günde bir bardakla başladım 2 bardağa çıkarmayı düşünüyorum :)

X