Açlık Otu Kullanarak İncecik Olmuş

ben yeni başladım kullanan varsa bilgi versin lütfen....ii seyler duydum hakkın da ama birebir kullananı görmedim ....

Arkadaslar ben 10 gundur kullaniyorum gunde iki kez demleme yontemiyle koyulasinca yapraklari cikartip ilik iciyorum 86,6 dan 84,5 e dustum üstelik reglim suan bence ise yariyo emziriyorum bir yan etkisi olmadi bana ve bebisime yediklerimden de hic kisitlama yapmadim sutumde azalmadi

Son düzenleme:
yaklaşık 20 gündür düzenli kullanıyorum hafta 5 gün sabah 9 ve öğleden sonra 3 gibi içiyorum... öncelerde karın ağrım çok fazla oluyor mide bulantısı yapıyordu ama şimdi şimdi daha iyi hissediyorum kendimi gitti mi derseniz. yediklerime dikkat edemiyorum. ama karnımda inanılmaz bir yumuşaklık hissediyorum. daha önce hiç bir şey yaşamadım bu duyguyu. özellikle tartılmıyorum haftaya hafta başı tartılacağım bakalım sonuçları nasıl olacak.

Oncelikle aclik otunu kullanan bi yakinim var. Bayagi kilo verdi. Boyle 3-5 degil cok kilosu oldugundan 10 ile 25 kilo arasinda kilo verdi. Tabi biz onceleri anlamiyoduk iste ay sonunda baya zayifliyo rahatlatiyor. Kabiz sorunu yok. Tabi zaman gecti sonra sorduk bu otu onerdiler. Ona yan etki yapmamisti zaten bir tek geceleri icilirse daha iyi olur. Yetiskin obez bi cocugu vardi onada icirmisti baya kilo verdi. Yan etkisi ilk gunler biraz fazla tuvalete cikabilirsiniz. Sonra duzeliyor.
bilgilendirdiysem ne mutlu

Arkadaslar ben 10 gundur kullaniyorum gunde iki kez demleme yontemiyle koyulasinca yapraklari cikartip ilik iciyorum 86,6 dan 84,5 e dustum üstelik reglim suan bence ise yariyo emziriyorum bir yan etkisi olmadi bana ve bebisime yediklerimden de hic kisitlama yapmadim sutumde azalmadi
Bu otu kullanıyor musun hala canım?faydasını gördün mü?

Arkadaşlar aclik otu bir çeşit doğal müshil. Gerçek anlamda kilo verdirmiyor tipki müshil kullandiginizda olduğu gibi diskilamanin yanisira vücuttan bolca sivi atilmasini sagliyor. Bu geçici ve yaniltici bir kilo kaybi.

kabızlık problemi için iyi ama kilo vermedim. arkadaşım 17 kilo verdi sporda yaparak ama bende tık yok:KK43: sadece kabız olunca içiyorum 2-3 etkisini gösteriyor.
Kokusu tadıda kına gibi.

Diyete başladığımdan beri her gece bir küçük fincan içiyorum kızlar yan etki yok diyetle yaparsanız kilo kaybı geçici değil. Rahat olun bir hafta sonra dokuz ay olacak diyetimde ve ben 40 kilo verdim. 41 olur inşallah cumaya..
Neyse korkmayn yani sinameki gibi bırakınca kabız falan olmuyorsunuz. Tatilde içmedim eksikliğini hissetmedim..

mrb muska seni hangi topikten tnıyorum bilmiyorum ama tanıdık geldi nikin
bende bir haftadır kullanıyorum kilo anlamında henüz bişiy farketmeidm ama wc olayı iyi

Diyete başladığımdan beri her gece bir küçük fincan içiyorum kızlar yan etki yok diyetle yaparsanız kilo kaybı geçici değil. Rahat olun bir hafta sonra dokuz ay olacak diyetimde ve ben 40 kilo verdim. 41 olur inşallah cumaya..
Neyse korkmayn yani sinameki gibi bırakınca kabız falan olmuyorsunuz. Tatilde içmedim eksikliğini hissetmedim..
Kac kilodan verdin 40 kiloyu

Masallah sana gercekten :KK9:kendimden utandim suan :oops:her seferinde boyle gaza geliyorum yaparim diyorum. Ilk gun idare ediyorum ikinci gun pes ediyorum :KK43:
Teşekkür ederim arkadaşım.
Yemeği yerken önce şunları düşün.
ben bu yemeği daha önce yedimmi? Evet..
Tadını biliyormuyum? Evet.
Bi lokmada alsam bi tabakta yesem alacağım tat değişecekmi? Hayır....

X