Açlık Otu Kullanarak İncecik Olmuş

arkadaslar bursada bircok aktar dolastım bulamadım ben ya almak istiyorum bursa da alıpta kullanan var mı :KK50:

canım sen nasıl kullanıyosun? günde kaç kere ve aç tok karnına ???

mrb angel, gece içiyorum bir tutam atıyorum bardağa üstüne sıcaksu koyuyorum 5-6 dk bekletiyorum koyu bir renk veriyor süzüp içiyorum tadı pek güzel değil ama içilir Bir arkadaş kaynatın demiş o da olabilir bu akşam bende kaynatım bakim nasıl olcak..sabahları sancıyla uyanıyorum ve doğru wc ye:) eşim gülüyor bol bol :))

tamam hadi bakalım giden kiloları yaz sonra:) ben daha tartılmadım yarın tartılırım sabah yazarım size:)

aslında ben 54kiloyum 5 ağustosta sigarayı bıraktım ve 52 kilodan 55 kiloya çıktım ilk defa o yüzden 2 kilo fazlam var umarım hemen veririm..sende tartıl yarın bakalım muhakkak yaz burayada kaç günde kaç kilo gitti en azından herkes fikir sahibi olsun canım:)

mrb, ben de antakyadan bir aktardan aldım açlık otu(aşlık otu diye de bilinirmiş)zayıflamak için kullanılır dedi adam ben de denemedim henüz bu akşam başlıcam içmeye.kilo verirsem sizlere yazarım..ayrıca kiraz sapıda önerdi onu da aldım zaten öyle ucuz ki koca poşet bir lira umarım işe yarar

kayınvalidem yoğurt çorbasına katmıştı. bu ne maydonozmu diye sorduğumda aşlık otu demişti. bu ot , o ot herhalde

benim 20 kilo fazlam var....
attara söyledim getirdiyorum... gelecek dedi ama fiyat hakkında bir şey demedi.. fiyatı hakkında bilgi verir misiniz?
p.tesi alırım artık..... kullandıkça yazacağım...

Son düzenleme:
düzenli hale getirmeyin arkadaşlar böyle şeyleri...yan etkisi yoktur ama sağlığınız açısından düzenli hale getirmek size zarar verir.....
sinamekesiz çıkamazdım afedersiniz...bırakınca neye uğradığımı şaşırdım...birden kesildim..10 günde 1 kere çıkmaya başladım...karın ağrısı...düzenimi böyle bozdum...aylar sürdü düzene girmem...o da 3 günde 1...kilo vermek için laksatif bitkisel çay içmeyin...çok sıkıştığınızda çare o olsun ama düzenli içmeyin lütfen...ay çok ağrılar çektim bari sizler çekmeyin....

sinameki bagırsagı boşalttıgı gibi dışkıyı kayganlaştırıcı maddeyide bagırsaklardan atıyo..uzun süre kllanılırsa bırakıldıgı gibi taş kesiliyo bagırsaklar çünkü dedim gibi kayganlaştırıcı maddeyide atıyo bagırsaklardan.bunun yerine portakal kabugunu kaynatıp suyunu içerseniz daha etkisi olur hem yan etksi falan yok bırakıncada normal bi şekilde çıkılıyo lavaboya..bilginiz olsun..

dün aldım.
akşam yemek sonrası kullandım.
ama bağırsakları çook çalıştırıyor.
bir bardak içtim korkumdan zaten.
sabah işe gideceğim diye içmedim. ne olur ne olmaz diye.
müthiş bir rahatlama var tabikide...

arkadaslar aclık otu deyince aktar veriyor mu ya ben koca bursada bulamadım hala farklı bir ismimi var acaba bana yardımcı olurmusunuz bursada alıp kullanan var mı nerelerden aldınız

arkadaslar aclık otu deyince aktar veriyor mu ya ben koca bursada bulamadım hala farklı bir ismimi var acaba bana yardımcı olurmusunuz bursada alıp kullanan var mı nerelerden aldınız

Ben cumhuriyet cad. de aktarland dan aldım. İnternette sitesi de var oradan bakabilirsin arayıp olup olmadığını sorabilirsin. Ben yazın almıştım ama sanırım vardır. Açlık otu diye satılıyor.

Hayır canım hangi ürün olursa olsun sürekli kullanmak bana yaramıyor. Zaten zayıflama amaçlı değil de yazın sigarayı bıraktığımdan şişkinlik sorunu yaşamıştım. O dönemde iyi geldi.

Peki birakinca bir sorun yasadin mi yoksa eski duzenin devam etti mi?

yarın bir hafta olacak. tartılmadım ama kilolar gitmeye başladı.
kollarımda bile hissetmeye başladım.
ama fazla içmiyorum. karın ağrısı yapıyor yoksa
akşamları bir yada iki bardak içiyorum.
yarın tartılıp kiloma da bakacağım...

ben bunu üniversitede içmiştim ama midem bulanmıştı çok fena bide ishal yapıyor değilmi..
kına gibi rengi sanki ne varsa karıştımışlar içine.acaip baharat kokuyor..doğrumu bahsettiğim açlık otumu oluyor????

günde kaç defa aç tok karnına birde nasıl demledin onuda yazarsan çok iyi olur canım

X