Lekeler, Çiller Acnelyse krem kullananlara sorum var

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları

Hapiness

Her nasib vaktine esir..
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
30 Ocak 2021
397
871
Öncelikle herkese merhaba. Bir kaç gündür acnelyse krem kullanıyorum yüzümdeki bir kaç küçük sivilceden kalma leke icin. Aslında derin ya da çok rahatsız edici degil. Sadece hiç leke kalmasın istediğim için denemek istedim kremi. Bu arada yüzümde kahverengi benler var. Rengi çok açık kahverengi. Makyajla belli olmuyor. Demin bahsettiğim sivilce lekeleri de o benlere çok yakın mesafede. Sanki onlar da ben gibi duruyordu artık. Acnelyse kremi lekelere kulladikca ister istemez benler ile de temas etti. Sivilce lekelerinde açılma var ama benlerin ise rengi koyulaştı. Artık koyu kahverengi. Acaba daha önce acnelyse krem kullanıp da bene denk gelen var mı? Ben şimdi o bölgeye kullanmaya devam edip etmeme konusunda kararsızım. Daha mı koyulaşır o benler yoksa krem sürdükçe soyulma ile birlikte rengi açılır mı onu bilemiyorum. Bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim. Sağlıkla kalın 🤗

Merhabalar üzerinden bayağı geçmiş ama size fayda sağladı mı. Yüzde daha kötü leke bırakabiliyormuş sanırım. Acaba acnelyse krem reçetesiz alınır mı. Bazen sorun yapıyorlar diye duydum.

X