Actibreast Göğüs Büyütücü Krem Kullananlarin Paylaşım Alanı

kızlar nasıl gidiyo umarım hepiniz güzel sonuçlar alırsınız ben hala 84 de sayıklıyorum ilk zamanlar dolgunluğum oldu ve 4cm farketti emzirmeden dolayı defarmasyon olmuştu şuanda o dolgunluk duruyo fakat sanırım büyüme yavaşladı regli döneminde olduğum için bir kaç gündür öçlmüyordum fakat akşam tekrar ölçecem umarım fark vardır ama nedense içimden sanki yokmuş gibi geliyo ve hiç heyecan yok yani ilk günlerdeki gibi değilim bakalım ne çıkacak akşam hadi hayırlısı

tuanacım senide bayağı bi özlemiştim tekrar hoşgeldin aramıza umarım bu yazdıklarım sana da cevap olmuştur tatlım kendine dikkat et

Yapma ebru bize umut aşılayan sendin, sende de gelişmeler durursa ya da gerilerse cidden hayal kırıklığı olur hepimiz için :çok üzgünüm:

kızlar nasıl gidiyo umarım hepiniz güzel sonuçlar alırsınız ben hala 84 de sayıklıyorum ilk zamanlar dolgunluğum oldu ve 4cm farketti emzirmeden dolayı defarmasyon olmuştu şuanda o dolgunluk duruyo fakat sanırım büyüme yavaşladı regli döneminde olduğum için bir kaç gündür öçlmüyordum fakat akşam tekrar ölçecem umarım fark vardır ama nedense içimden sanki yokmuş gibi geliyo ve hiç heyecan yok yani ilk günlerdeki gibi değilim bakalım ne çıkacak akşam hadi hayırlısı

tuanacım senide bayağı bi özlemiştim tekrar hoşgeldin aramıza umarım bu yazdıklarım sana da cevap olmuştur tatlım kendine dikkat et

hosbulduk canim. canim senin 4.5 cm buyumeni duyunca o kadar cok sevinmistim ki sanki benimkiler buyumus gibi :) simdi uzuldum. keske buyuselerde istedigimiz gibi olsa hepimizkiler. seninkinin buyumesi beni cok umutlandirmisti. kilo verdin mi bu aralar canim? acaba ondan mi sana buyume yokmus gibi geliyor? acaba sutun mu azaldi? kremi mi azalttin yoksa? kafayi yiycem ebrucum bisey soyle nooolur kafamçokkarıştı

yaaa kıslar sunu farkettim sabahları kalktığımda daha dolgun oluyo
akşam eve gelince bakıyorum daha sönük
uyandığımda şiş, akşam sönük CADIARZU

sizdede varmı böle bişi?

hosbulduk canim. canim senin 4.5 cm buyumeni duyunca o kadar cok sevinmistim ki sanki benimkiler buyumus gibi :) simdi uzuldum. keske buyuselerde istedigimiz gibi olsa hepimizkiler. seninkinin buyumesi beni cok umutlandirmisti. kilo verdin mi bu aralar canim? acaba ondan mi sana buyume yokmus gibi geliyor? acaba sutun mu azaldi? kremi mi azalttin yoksa? kafayi yiycem ebrucum bisey soyle nooolur kafamçokkarıştı

tatlım dur kafayı yeme kıyamam ben sana:1hug: akşam ölçtüm hala 84 değişiklik yok kilo vermedim sütse hiç yok zaten emzirme olayı çoktan bitti kremi ise herzamanki gibi sürüyorum hadda bu ara buna sinirlenip biraz daha fazla sürüyorum ama ne oldu anlamadım ilk hevesim kalmadı açıkcası e tabi bu durum moralimi de bozuyo:çok üzgünüm:

yaaa kıslar sunu farkettim sabahları kalktığımda daha dolgun oluyo
akşam eve gelince bakıyorum daha sönük
uyandığımda şiş, akşam sönük CADIARZU

sizdede varmı böle bişi?

evet canım akşam ölçüyorum 84 sabah ölçüyorum 85 bende ne olduğunu anlamadım acaba gündüzdemi sütyensiz gezsek:uhm:

evet canım akşam ölçüyorum 84 sabah ölçüyorum 85 bende ne olduğunu anlamadım acaba gündüzdemi sütyensiz gezsek:uhm:

vallayaa,calışmıyo olsam bütün günümü sütyensiz gecircemm naniknanik

Allahım yaa yardım et bize,cok bişi istemiyoruz,kocaman olsun istemiyoruz,sadece birazcık büyüsünler istiyoruzzz,şöle kadın olduğumuz belli olucak kadar...

vallayaa,calışmıyo olsam bütün günümü sütyensiz gecircemm naniknanik

Allahım yaa yardım et bize,cok bişi istemiyoruz,kocaman olsun istemiyoruz,sadece birazcık büyüsünler istiyoruzzz,şöle kadın olduğumuz belli olucak kadar...

amiiiiiiinnnnn
yani öyle bomba gibi olsun demiyoruz ki nede olsa göğüs dişiliğin simgesi dimi ama

2 gündür sabah aksam küç, keten tohumu yiyorum öglenleride 1 tane saw palmento hapı içiyorum. ve kremide kullanıyorum. artık buda ise yaramazsa pes edecem :KK43: kendime 2 ay süre verdim.

kızlar aklıma birşey geldi arkadaşım zamanında doktora gitmişti hormonlarında sorun vardı doktor hormon tedavisi için ilaç verdi size yemin ederim kızın 75 ken 85 oldular kendi gözlerimle gördüm şok oldum ama yaklaşık 6 yıl önceydi ve kız şuanda evli göremiyorum şehirdışında telide yok ama bulucam doktorada sormak lazım

kızlar aklıma birşey geldi arkadaşım zamanında doktora gitmişti hormonlarında sorun vardı doktor hormon tedavisi için ilaç verdi size yemin ederim kızın 75 ken 85 oldular kendi gözlerimle gördüm şok oldum ama yaklaşık 6 yıl önceydi ve kız şuanda evli göremiyorum şehirdışında telide yok ama bulucam doktorada sormak lazım

Ama canım ona verilen ilacı doktor tavsiyesi olmadan kullanmamız doğru olmayabilir. Neticede hormonal bir rahatsızlık nedeni ile verilmiş bir ilaç ve hormon dengesini değiştirebilir. Ama test yaptırdıktan sonra doktor izniyle kullanılabilir.
Neticede göğüslerin az gelişmesi de hormonal dengemizle alakalı. Ben küçükken doktora gitmiştim benimkiler büyümüyor diye, doktor test falan yapmıştı, ama ilaç falan vermedi, daha küçük olduğumu büyüdükçe büyüyeceğini söyledi. Ama büyümedi malesef :çok üzgünüm:

Arkadaşlar,

Yaklaşık 20 gündür kullanıyorum ve 2cm büyüme var. Ben daha önce bütün hapları denedim başka bir krem daha almıştım onu da denedim hiçbirinin faydasını görmemiştim ama actibreastin işe yaradığını hissediyorum.

kizlar benim de 1 ay olmadi daha 1 cm buyume var :) cok az bisey ama en azindan buyume ihtimali oldugu icin mutluyum :)

canım bencede bu tür ilaçların doktor kontrolü olmadan kulanılması cok sakıncalı,cünkü hormonlarınızla oynuyosunuz.arkadasının rahatsızlığı olduğu için kullanmış.doktora gitmeden sakın böle bişi yapmayın bence,Allah korusun sonuçları cok kötü olabilir...

bende zaten kullanın demiyorum sadece söylüyorum yazdığım önceki yazımdada doktora sormak lazım demiştim.düşündümde sanırım tüyleri için kullanıyordu ama bomba gibi olmuşlardı:)

X