Saç Rengi ve Saç Boyama adana da tavsiye edebileceğiniz kuaför?

size tavsiye edecegim tek kuaför adanada mado sk isimleri biraz uzun ama kesinlikle memnun kalacagınız bir yer mükemmel bi salon kuaför salonuna girdiginizi hissediyorsunuz saygın mete ve ertan diye bir salon tek sorun inanılmaz pahalı paranız çok ise gidilecek tek yer ama sonuç gerçekten mükemmel

ben de hüseyin kuaföre gittim çok uzun bi süre 3 yıl kadar,tren gar'ın karşısındaki pttnin arkasında,cidden güzel yapıyorlar,ne istiyorsan onu yapıorlar ne açık ne koyu tavsiye ederim fiyatlar normal , kesimleri de güzel ,sohbetleri de güzel ...
bi de yeni makas die bi yer açıldı hemen o yolun başında, bi kaç arkadaşım oraya yaptırdı ve çok güzel olmuştu heleki kesimleri , bi orayı denemek istiyorum kesim de , fiyatları başta çok fazlaydı indirmişler ama ...

adananın en ii kuaförü bence saygın şimdi mete ve ertan ortak oldu adana 4 tane salonları var işlerinde 1 numaralar harikalar yaratan tek yer

eğer bulabilirseniz özen dolmuşlarının hastaneye doğru dönen yolunda bi kuaför var merdivenle falan çıkıyosun orası süperdi ama tam adres bilmiyorum

ben seyit e gidiyorum ev yakın diye orasıda çok güzel bence
abdullah yağmur tabikide bide sempatiksalakcinni

mrb pınar baraj yolunda saç tasarım var kesinlikle tavsiye ederim özellikle boya konusunda çok başarılı

Ben de oraya boyattım son olarak; saçım kızıl kahve idi; çukulata kahve tonlarında boyayıp altlara balyaj, üstlere gölge attı; çok güzel oldu... Annemin saçlarını da orada boyattık... Hakan Bey ve eşi Gökben Hanım hem güleryüzleriyle hem de mesleki yetenekleri ile tavsiye edilir bir kuaför salonu işletiyorlar...

şimdi paranıza kıyıp gidecekseniz
gazipaşa da şenol var
adana da 2 yerde de şubesi var biri özal da biri de baraj kapısın da reel kuaför die
ama yok çok veremem dersen
t.özalda ceylan sürücü kursunn yanında kuaför fahri var o da kalite
orda bi bey istanbulda boya işinn eğitimini almış
ismini hatlıyamıyorum
ama o çocuk süper yapar emin ol
tavsiyem bu
kadar

Orhan mağazasının üzerinde Şenol Kuaför var, sizin bahsettiğiniz farklı bir Şenol'mu?

arkadaşlar g.paşa da modainin üzerinde kuaför kenan var.. bi arkadaşımın düğünü var inci otelinde.. otelin anlaşması bu kuaförleymiş.. hiç gideniniz var mı.. kaliteli bir yer mi.. ekipleri nasıl makyaj nasıl? bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim

bnm saçlarım aynı bu renk. g.paşadaki abdullah yağmura gittim. krepe balyaj yaptılar.. çok memnunum

ACİL DURUM kızlar kaydirigubbakcemile3
hamileyim..2 haftaya yakın doğumum var..tabi benim yaramaz daha fazla kalmayı düşünmüyo...acelesi var..çabuk karar vermem şart...en geç haftaya kadar boyatmalıyım....drdan izin aldım dün

3aylıkken bi kuaförde kestane üzeri bal köpüğü beğendim..resmi bulamadım tekrar..dipler tek renk olsun..uçlar gölge olsun diyorum..bebişten devamlı kuaföre gidemem çünkü

şimdi şunu buldum netten

burdaki arkadaşlar zaten esas ten rengimi biliyolar...azra_sıla...poison (önerilere açığım tabi )

bu rengi tutturacak bi babayiğit varmı ADANAda..fiyatta uygun olsun tabi...:KK1:

bnm saçlarım aynı bu renk. g.paşadaki abdullah yağmura gittim. krepe balyaj yaptılar.. çok memnunum

öyle ünlü bilindik bi yerde değil bi mahallede bi kuaför var yeni acıldı sayılır arkadasm cok memnun gerek kesm gerek boya cok iyi ddi. yüreğir ptt evleri mahallesnde pazar yolu die bilinen bi yerde değişim kuaför var gercekten cok iyiler

arkadaşlar g.paşa da modainin üzerinde kuaför kenan var.. bi arkadaşımın düğünü var inci otelinde.. otelin anlaşması bu kuaförleymiş.. hiç gideniniz var mı.. kaliteli bir yer mi.. ekipleri nasıl makyaj nasıl? bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim

güncel....................

kesinlikle katılıyorum , yıllarca Saygın Kuaföre gittim platin sarısı röfle ve balyaj yaptırmama rağmen hatasız sonuçlar aldım insanlar yolda bile sorarlardı istediğiniz kaliteyi yakaladığınız için fiyat olarak yüksek olması çok göze batmıyor.Sıcacık samimi bir salondur

kesinlikle tavsiye etmem berbatttt bizde gelinimizn nişanında oraya gitmiştik anlaşmalı diye ama hem üstüne para aldılar hemde berbat yaptı..

sana katılıyorum can benim yıllardır kuaförüm bütün özel günlerimde hemen hemen ona gittim ve hiç pişman olmadım boyamı kesimimi o yapar çokta memnun kalırım ayrıca o aptal,ukala,kendini beğenmiş kuaförlerden değil çok hoşsohbettir eli de hızlıdır..evet fön hakikaten pahalı...

kesinlikle tavsiye etmem berbatttt bizde gelinimizn nişanında oraya gitmiştik anlaşmalı diye ama hem üstüne para aldılar hemde berbat yaptı..

sana katılıyorum can benim yıllardır kuaförüm bütün özel günlerimde hemen hemen ona gittim ve hiç pişman olmadım boyamı kesimimi o yapar çokta memnun kalırım ayrıca o aptal,ukala,kendini beğenmiş kuaförlerden değil çok hoşsohbettir eli de hızlıdır..evet fön hakikaten pahalı...

ardila kime cvp vermişsin..hangi kuaförden bahsetmişsin?
alıntı yapmadığından anlayamadım
kuaför arıyorum o yüzden dikkatle okuyorum yorumlarınızı

kesinlikle katılıyorum , yıllarca Saygın Kuaföre gittim platin sarısı röfle ve balyaj yaptırmama rağmen hatasız sonuçlar aldım insanlar yolda bile sorarlardı istediğiniz kaliteyi yakaladığınız için fiyat olarak yüksek olması çok göze batmıyor.Sıcacık samimi bir salondur
gelin başımı Z.Paşa da Saygın bey yaptı..
çok beğenildi..içime de sindi..makyajı..saçı
özel günüm olduğundan verilen paraya acımadım
kızkardeşimde platinini orda yaptırmıştı

Ben de oraya boyattım son olarak; saçım kızıl kahve idi; çukulata kahve tonlarında boyayıp altlara balyaj, üstlere gölge attı; çok güzel oldu... Annemin saçlarını da orada boyattık... Hakan Bey ve eşi Gökben Hanım hem güleryüzleriyle hem de mesleki yetenekleri ile tavsiye edilir bir kuaför salonu işletiyorlar...

resim yükleyebilir misin canım merak ettim

benim sacımda kestane.kendi rengim bana yakıyor ama röfle yada gölge de modern bir görüntü veriyor.dedim bir röfle yaptırdım bin pişman oldum.sacım yandı sarı rengi yakıştıramadım kendime.kendimi çok yaşlı hissettim.dipler tek renk uçlarda ışıltı dipte şöyle 2 _3 paket atılsa nasıl olur.of ben ne istediğimi biliyormuyum?konu sahibi arkadaşım yaptırırsan resim yüklermisin.sanırım aynı şeyi stiyoruz.tabi cesaret edebilirsem.saçlarım kısacık. yandı.depresyondayım.

tavsiye edebileceğim bir kaç kuaför var ama kesinle tavsiye etmeyeceğim bir kuaför var, sizinde bilginiz olsun bayanlar. İlhan Kul. madonun arkasında. hayatımın en kötü topuzuna 90 lira para ödedim, içime oturdu. en yakın arkadaşım gelin başı için oraya gidiyodu, bende mecburen nedimelik ettim, bin pişman oldum. ilhan denen beyin topuzdan anladığı filan yok. ama hakkını yememem gereken bi konu var ki o da makyaj.makyajdaki bayan kesinlikle çok iyidi. ama topuz için kesinlikle söleyebilirimki oraya git-me-yin...

tavsiye edeceğim yer, çok memnunun, gazipaşanın girişine yakın, penguen diye bi restoran var, onun üzerindeki nirvana kuaför...

kızlar yaa. bende saçlarımı boyatmayı düşünüyorum. ama bu konularda hiç bi fikrim yok. bu güne kadar hiç boyatmadım zaten. koyu sarı tonları istiyorum kendi sacım koyu karamel tavsiyeniz var mı

Son düzenleme:
X