ADEM METE yavrumuz için dualarınıza talibiz @KurkmantoluS arkadaşımızın oğlu

Daha dün gece her gün düzenli eeg çekileceğini okumuştum, bu gece bu haberi almak:KK43:
Her ölüm acıdır hepsi yüreği yakar geçer ama evladını kaybetmiş bir anneyi teselli etmek mümkün müdür?

Rabbim sabır versin KurkmantoluS KurkmantoluS 🙏
Adem Mete zaten bir melekti, Allah ait olduğu cennete çabuk aldı.

Diyecek söz bulamıyorum, Rabbim yüreğinizdeki ateşin sabrını versin inşallah😔

KurkmantoluS KurkmantoluS Bazen bütun dualar acaba Mete nin annesi için mi Mete cennete giderken annesinin sabri artsın diyemi Allah okunmasinı nasip ediyor diyordum çok sabirli metanetli bir anne vardi karsimizda mertebeniz yükseldi Rabbim sabrinizı daimi etsin varsa öbur evladiniza esinize sizlere bereketli ömür versin ve birgun Mete sizleri cennette karsilasin ins

Sen gözümüzün önünde cenneti kazandın sero Allah gönlüne ferahlık versin başınız sağolsun 🤲🏻

Burdan benim canım bu kadar yandıysa daha ne yazabilirim..
İnşallah kazananlardan olmuşuzdur bonus. Nedense kendimi yetersiz anne olarak görüyorum hala. Bişeyler eksikti sanki de ondan gitti gibi yavrum. İnşallah benden razıydı giderken bunu bilmeye çok ihtiyacım var çok
KurkmantoluS KurkmantoluS Bazen bütun dualar acaba Mete nin annesi için mi Mete cennete giderken annesinin sabri artsın diyemi Allah okunmasinı nasip ediyor diyordum çok sabirli metanetli bir anne vardi karsimizda mertebeniz yükseldi Rabbim sabrinizı daimi etsin varsa öbur evladiniza esinize sizlere bereketli ömür versin ve birgun Mete sizleri cennette karsilasin ins
Bugün burada da aynı şeyi düşündük. Allahım her şeyi çok güzel ayarlıyor bize sadece tevekkül düştü..

Aklıma geldikçe dualarımdaydı yavru. Bakmaya girmiştim. İçim yandı.
Evlat ne ağır imtihan, her haliyle....
Allahım sabırlar versin.
Sabırların en güzelini en çoğunu...
Söylenecek çok da birşey yok. Sizi de cennete aldıracak küçük şefaatçiniz, böyle iman ediyoruz.
Allah sizlere ömürler versin, cennetinde kavuştursun, tüm ailenize sabırlar dilerim, kalbinize ferahlıklar versin inşallah 🤲🏼

İnna Lillâhi ve İnnâ İleyhi Raciûn
Rabbim size de eşinize de metanet versin biz bildik ki siz hep ümitvar oldunuz,isyan etmediniz.O'ndan istediniz yine emanetini O'na elinizden geldiğince en güzel şekilde teslim ettiniz.Çok iyi ve güzel bir annesiniz, elinizden geleni yaptınız.Allah sizden 2 cihanda da razı olsun.İki cihanda da Rabbim merhamet ve rahmetiyle muamele eylesin;ferahlıklar versin .İmtihanınızı kolaylaştırsın zorlaştırmasın hayırla tamamlasın. Rabbim cennet bahçelerinde ailecek sizi kavuştursun

Ahh çok üzüldüm 😔 rabbim bilir herşeyin en iyisini hakkımızda her zaman en hayırlısını verir. Sen elinden geleni yaptın canım Allahım böyle uygun görmüş vardır bi hayır. Rabbim sabır versin 🤲🏻 hepimiz bi gün gideceğiz ama erken ama geç. Ama seni cennette bekleyen bi yavrun var hep böyle düşün. Başınız sağolsun 😔

X