ADEM METE yavrumuz için dualarınıza talibiz @KurkmantoluS arkadaşımızın oğlu

İnşallah kazananlardan olmuşuzdur bonus. Nedense kendimi yetersiz anne olarak görüyorum hala. Bişeyler eksikti sanki de ondan gitti gibi yavrum. İnşallah benden razıydı giderken bunu bilmeye çok ihtiyacım var çok

Bugün burada da aynı şeyi düşündük. Allahım her şeyi çok güzel ayarlıyor bize sadece tevekkül düştü..
kendinizde annelik konusunda eksiklik, yetersizlik bulmayın lütfen. Allahın takdiri bu, o yavrucağın kaderinde yazılıymış. ömrü bu kadarmış. Rabbim bir sebep verdi aldı yanına. sizin yetersizliğinizle ilgili değil bu. Cennet kuşu oldu o zaten

Keşke demicem. Çok inşallah dedim nasip olmadı. Benden iyi biliyor rabbim iyiyi kötüyü. 😥
Ahh bakim diye ugramistim🥺 içim acıdı resmen 😰 Rabbim ikinizi cennetinde kavuştursun benimde bı oğlum var cennette melektiler melek olarak gittiler Rabbim sabrını versin sizlere kalbinize ferahlık versin inşallah

Keşke demicem. Çok inşallah dedim nasip olmadı. Benden iyi biliyor rabbim iyiyi kötüyü. 😥
Çok üzgünüm şimdi gördüm 😭Rabbim yavrunuzu cennet kuşları arasına katmış, yavrunuz sizi cıvıl cıvıl bekleyecek, ona kavusuncaya kadar Rabbim sizlere kalp serinliği versin, sabrınız bol olsun ınsallah🤲🤲😔

X