Adet bitiminden hemen sonra hamile kalanlar. Gebeliğinizi ne zaman öğrendiniz?

Ay valla peş pese yap kardeş cok güzel birşey, en yakin arkadaş, ikiz gbi büyürler canları sıkılmaz birbirlerine ileride çok arka çıkarlar
Şimdi olmadıysa seneye kadar düşünmem gibi şuan hangi cesaretle yaptın diyorum 🙈 maddi neyse diyorsun da manevî anlamda tek kalmak tek bakmak çok zor. İlk hamileliğim zorluydu doğurana kadar istifrayla geçti. Lohusayken 1.ay da yalnız kaldım bebekle filan. Bunlar korkutuyor sadece yoksa ben de çok istiyorum kardeş sevgisiyle büyüsünler 🌸 Kısmet bakalım öğrenicez.

Merhaba bende adetten hemen sonra hamile kalmışım 1 aralıkta adet gördüm 28 günde bir oluyorum bu ay adetim geçti doktora gittim şu an 5 haftalık hamileyim
Bu adetten hemen sonraki ilişkide hamile kaldınız demek olmuyor. Şu an bu sayfadaki yorumlara çok şaşırdım. Yumurtlama döneminde hamile kalınır o da bir sonraki adete 14 gün kala gerçekleşir ortalama. Yani 28 günde bir adet olan birisi adetinin 14.günü 30 günde bir adet gören birisi adetinin 16.günü (bir aşağı bir yukarı) hamile kalır. Ancak gebelik hesaplanırken son adet tarihinin ilk günü baz alınır. Bu sebeple bir sonraki adet geçtiğinde ortalama 4-4,5 hafta geçtiği için bu kadar haftalık hamilesiniz derler.

İstisnalar vardır tabi ki adeti düzensiz olan insanların yumurtlama günleri de düzensiz olur ya da çok nadir de olsa iki adet arasında birden fazla yumurtlama gerçekleştiren insanlar da vardır.

Merhaba bende adetten hemen sonra hamile kalmışım 1 aralıkta adet gördüm 28 günde bir oluyorum bu ay adetim geçti doktora gittim şu an 5 haftalık hamileyim
Merhaba gunlerdir forumu okuyorum. Her kadın gibi merak icinde kayboldum. Adetim 6-7 gun normal kanama 3 gun de kahverengi akinti olmak uzere toplam 10 gun kadar suruyor. 11.gun korunmasiz iliski yasadik. Adet dongum de genelde duzenlidir 26-29 gun kadar surer. Korunmasiz iliskiden sonra 2 gun adet olacakmisim gibi kasık agrilarim oldu. Takvime gore yumurtlama gunume daha 5 gun vardi ama yine de gebe kalmis olabilir miyim acaba ya 🫣 hem istiyorum hem korkuyorum garip duygular icindeyim yasim da 34

Merhaba arkadaşlar. adet bittiği gün ilişki olup gebe kalanlar varmı ? varsa en erken ne zaman öğrendiniz ?ilişkiden kaç gün sonra belirti ya da baska bisey hissettiniz ?
Kizlar yardımm.
Merhaba gunlerdir forumu okuyorum. Her kadın gibi merak icinde kayboldum. Adetim 6-7 gun normal kanama 3 gun de kahverengi akinti olmak uzere toplam 10 gun kadar suruyor. 11.gun korunmasiz iliski yasadik. Adet dongum de genelde duzenlidir 26-29 gun kadar surer. Korunmasiz iliskiden sonra 2 gun adet olacakmisim gibi kasık agrilarim oldu. Takvime gore yumurtlama gunume daha 5 gun vardi ama yine de gebe kalmis olabilir miyim acaba ya 🫣 hem istiyorum hem korkuyorum garip duygular icindeyim yasim da 34

Kizlar yardımm.
Merhabaa merak ettim var mı bebis?

X