sürtünmeyle zevk suyu olan ilişkiden 3 gün sonra adet oldum

user060722

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
9 Nisan 2024
4
-1
21
merhaba ablalarım. 21 yaşındayım nişanlımla adet günümden 3 gün önce sürtünme yoluyla boşalma olmadan yakınlaşmamız oldu.adetim normal gününde geldi. sonrasında içim rahat etmediği için yaşanan olaydan 18 gün sonra idrar test yaptım negatif çıktı. şuan 24 gün geçti toplamda ve sol kasığımda adet olacakmışım gibi bir ağrı var. adet döngüm 35 gün sürer genellikle. 21. günümdeyim yumurtlama dönemim olduğu söyleniyor takip uygulamasında. başka bir belirtim yok sadece sol kasığımda ağrı var. testimde negatif ama hamile olabilir miyim?

yumurtlama ağrısıdır. gebelik zevk suyuyla hem zordur hem de reglden 3 gün önce gebe kalmanız imkansız.

Yani kızınca kızdı oluyor ama, dünyadan bir haber çocuksunuz. Linç yememek için sevgilinize flörtünüze nişanlım diye hitap ediyorsunuz. Seksten bir habersiniz, çocuk nasıl olurdan daha bi habersiniz. Biraz araştırma yapın, vücudunuzu tanıyın, nasıl hamile kalınıyor bir öğrenin. Kendinizi de bu konuma düşürmeyin. Cidden hamile kalsanız ne olacak mesela ?

merhaba ablalarım. 21 yaşındayım nişanlımla adet günümden 3 gün önce sürtünme yoluyla boşalma olmadan yakınlaşmamız oldu.adetim normal gününde geldi. sonrasında içim rahat etmediği için yaşanan olaydan 18 gün sonra idrar test yaptım negatif çıktı. şuan 24 gün geçti toplamda ve sol kasığımda adet olacakmışım gibi bir ağrı var. adet döngüm 35 gün sürer genellikle. 21. günümdeyim yumurtlama dönemim olduğu söyleniyor takip uygulamasında. başka bir belirtim yok sadece sol kasığımda ağrı var. testimde negatif ama hamile olabilir miyim?
Ben de diyorum bu ara işler kesat, haydi bakalım hayırlı olsun 😁

Regl olmuşsun test yapmışsın işte daha ne olsun istiyorsun inanmak için

Eklentiler

• IMG_1346.jpeg
    IMG_1346.jpeg
    14,9 KB · Görüntüleme: 27
X