Adet gecikmesi çörek otu bal tarcın

Benimhuzurkaynagim

Üye
Kayıtlı Üye
6 Ekim 2023
429
136
Arkadaşlar deneyen varmı gectiğimz ay çörek otu bal tarcın kurunu sabahları bir tatlı kaşığı aldım toplasam 10 gün içmişimdir bu ay adet gecikemmim 5. Günü hala afet olmadım test dün yptım negatif erkwn gebelik ondan önceki günlerde negatifti bu kür mü acaba geciktirdi bilemedim

Arkadaşlar deneyen varmı gectiğimz ay çörek otu bal tarcın kurunu sabahları bir tatlı kaşığı aldım toplasam 10 gün içmişimdir bu ay adet gecikemmim 5. Günü hala afet olmadım test dün yptım negatif erkwn gebelik ondan önceki günlerde negatifti bu kür mü acaba geciktirdi bilemedim
Bu kür kist yapabiliyor 2 sene önce falan denemiştim kistim oldu hemen ardından isterseniz bir muayne olun

Ben bu kurle hamile kaldim

Yarın muayene olucam randevu aldıö kist oldugunu nasıl anladın nasıl geçti peki bende herhangi agrı falan yok
Muaynede gördüm bende doğum kontrol hapı veriyolar eritmek için ama istememiştim sonra maydanoz suyu mu soğan suyumu hatırlamıyorum o dönem içtim küçüldü sonra adetle atıldı

X