Bal tarçın çörek otu= ilk deneme ve belirtiler

umayela

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
3 Haziran 2019
322
85
Merhabalaar ilk bebeğime klomen tedavisi ile hamile kalmıştım. Şimdi ikinci bebeği istiyoruz yaklaşık 4 aydır deniyoruz henüz bı sonuca ulaşamadık. Bu ay adetimin 3. günü bal tarçın çörek otu karışımı yaptım ve 10 gün yedim (normalde 2.gün başlanıyormus ama ben 3.gün başladım bı şey olmaz diye )
Normalde adetim 45 günde bir olur polikistik over sendromundan dolayı. Ama bu bal tarçın çörek otu karışımını yediğim için midir nedir şuan adetin 25.günü ve bende 3 gündür falan adet belirtileri var. Göğüs hassasiyeti, hafif bel ağrısı, sivilce. Bunlar her adet olmamdan 7 gün önce başlar belirti olarak. Ama bu ay hem erken başladı hemde bal tarçın çörek otu karışımını yediğim için acabalar kafamda dönüp duruyor. Siz bu kürü uyguladınız mi başınıza neler geldi 🥲🥰

Merhabalaar ilk bebeğime klomen tedavisi ile hamile kalmıştım. Şimdi ikinci bebeği istiyoruz yaklaşık 4 aydır deniyoruz henüz bı sonuca ulaşamadık. Bu ay adetimin 3. günü bal tarçın çörek otu karışımı yaptım ve 10 gün yedim (normalde 2.gün başlanıyormus ama ben 3.gün başladım bı şey olmaz diye )
Normalde adetim 45 günde bir olur polikistik over sendromundan dolayı. Ama bu bal tarçın çörek otu karışımını yediğim için midir nedir şuan adetin 25.günü ve bende 3 gündür falan adet belirtileri var. Göğüs hassasiyeti, hafif bel ağrısı, sivilce. Bunlar her adet olmamdan 7 gün önce başlar belirti olarak. Ama bu ay hem erken başladı hemde bal tarçın çörek otu karışımını yediğim için acabalar kafamda dönüp duruyor. Siz bu kürü uyguladınız mi başınıza neler geldi 🥲🥰
merhaba karışımı nasıl hazırladınız ölçüleri nasıl

merhaba karışımı nasıl hazırladınız ölçüleri nasıl
Tam hatırlamıyorum ama burda görmüştüm bende 10 yemek kaşığı bal 10 tatlı kaşığı çörek otu ve 10 tatlı kaşığı tarçın gibi bı tarifi vardı ama bal kaşıktan tamamen akmıyordu 10 kaşık civarı olmuştur yani

Tam hatırlamıyorum ama burda görmüştüm bende 10 yemek kaşığı bal 10 tatlı kaşığı çörek otu ve 10 tatlı kaşığı tarçın gibi bı tarifi vardı ama bal kaşıktan tamamen akmıyordu 10 kaşık civarı olmuştur yani
Merhaba gebelik oluştu mu acaba?

Bende bu ay bu tarifi uyguluyorum 2.gün akşam başladım bugün 12gün sadece sabah yedim yemesi çok zor geçen ah kimyasal gebelik geçirdim ancak kanamam çok sürmedi normal adet kanaması gibiydi yediğim günden bu yana kasıklarımda ağrı var ovülasyon testiylede takip ediyorum bu akşam yumurtlama akıntısı gibi bir şeyler oldu yarın test yapıcam bakıcam yumurtlama olucakmı bu ay pcos var bende çocuk tedavisi görüyorum ancak doktorum izinde ve verdiği ilaçlarlada hiç tam net yumurtlama görmedim teste 2.kez kimyasal geçirdim birde doğal şeyler deniyim dedim bu ay yumurtlama olursa ya da gebelik oluşursa sağlıklı yazarım inşallah olur denemekte fayda var sonuçta ne zararı olabilirki ☺️bu arada inşallah hamilesinizdir 🤲🏻

Mrb kürle gebe kaldınız mı acaba

Eklentiler

• Screenshot_2023-08-24-20-26-35-37_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg
    Screenshot_2023-08-24-20-26-35-37_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg
    99,5 KB · Görüntüleme: 235
Merhaba çörek otu bal karşısından ziyade ben direk çörek otu yenmesini yara yağını tüketmeyi öneririm öyle daha doğal ve saf oluyor. Polikistik over hastalarında kilo ve insülin direnci oluyor nerdeyse yüzde 50-60 çoğu hastalarda var. Kilolu olan polikistik overlere bal karışımı önermem bu yüzden direk çörek otu yağı veya direk çörek otunu çiğneyerek tüketmek daha iyi oluyor

Merhaba çörek otu bal karşısından ziyade ben direk çörek otu yenmesini yara yağını tüketmeyi öneririm öyle daha doğal ve saf oluyor. Polikistik over hastalarında kilo ve insülin direnci oluyor nerdeyse yüzde 50-60 çoğu hastalarda var. Kilolu olan polikistik overlere bal karışımı önermem bu yüzden direk çörek otu yağı veya direk çörek otunu çiğneyerek tüketmek daha iyi oluyor
Kızlar tövbeler olsun otomatik klavye saçmalamış 🤦🏻‍♀️ çörek otu bal karışımından ziyade , direk çörek otu yenmesini yada yağını tüketmeyi öneririm demiştim. Düzelteyim 🤣

Merhaba çörek otu bal karşısından ziyade ben direk çörek otu yenmesini yara yağını tüketmeyi öneririm öyle daha doğal ve saf oluyor. Polikistik over hastalarında kilo ve insülin direnci oluyor nerdeyse yüzde 50-60 çoğu hastalarda var. Kilolu olan polikistik overlere bal karışımı önermem bu yüzden direk çörek otu yağı veya direk çörek otunu çiğneyerek tüketmek daha iyi oluyob

X