Adet günü yaklaşanlar acaba hamile miyim diyenler burayaa...

o cok önemli ebrucum bende 8 ay korundum eşim korundu korunmayı bıraktık 11. ayda hamile kaldım ve bebek düşünmediğim tek ayda hamıle kaldım kaybettim minik kuşumu minik kalbi durdu :KK5:

üzülme canım demek ki hamile kalabiliyorsun en azından bunu düşün

selam kızlar hepiniz hoşgeldiniz...
baharcım karbonatlı test hakkında şunu söyliyim,idrar zaten asidik olduğu için kabarması çok normal cnm hamilelikle ilgisi yok malesef,çok üzgünüm ama bu böyle malesef umarım seni üzmemişimdir:KK43:

Merhaba arkadaşlar,
Benimde tarihim 13-15 Kasım arası.
Geçen adet günümden itibaren başlayan göğüs şişliği ve ağrısı var.
Özellikle Sabahları çok sancı yapıyor.

karbonati ablamda uygulamisti hic köpürmedi hatta direk dibe cöktü ama o ay hamile kaldi pek inanmiyorum dogru olduguna

Valla kadınlar kulubünde okudum.idrarı plastik kaba alıp içine bir çay kaşığı kadar karbonat atıyorsun ve kabarıp köpürürse hamiş oluyormuşun.dibe çökerse yokmuş bişi.bilmiyorum inanmam ben ama meraktan yaptım :KK25:

bende karbonat testi yapmıştım bir kaç ay önce köpürmedi ve hamile değildim bilmiyorum valla ne derece doğrudur ki

Merhaba arkadaşlar,
Benimde tarihim 13-15 Kasım arası.
Geçen adet günümden itibaren başlayan göğüs şişliği ve ağrısı var.
Özellikle Sabahları çok sancı yapıyor.

hoşgeldin ekincim hadi bakalım inş. melegin senınledir canım adetinde yaklaşmış
gecen adet günümden itibaren başlayan demişsin üstüne adet olmuş olmayasın:44:

selam kızlar hepiniz hoşgeldiniz...
baharcım karbonatlı test hakkında şunu söyliyim,idrar zaten asidik olduğu için kabarması çok normal cnm hamilelikle ilgisi yok malesef,çok üzgünüm ama bu böyle malesef umarım seni üzmemişimdir:KK43:
vallahi turkuazcım ilk kez duydum bende

karbonati ablamda uygulamisti hic köpürmedi hatta direk dibe cöktü ama o ay hamile kaldi pek inanmiyorum dogru olduguna

banada mantıksız geldi

Valla kadınlar kulubünde okudum.idrarı plastik kaba alıp içine bir çay kaşığı kadar karbonat atıyorsun ve kabarıp köpürürse hamiş oluyormuşun.dibe çökerse yokmuş bişi.bilmiyorum inanmam ben ama meraktan yaptım :KK25:

hadi bakalım ya tutarsa:KK1:

bende karbonat testi yapmıştım bir kaç ay önce köpürmedi ve hamile değildim bilmiyorum valla ne derece doğrudur ki

vallahi ne bilim bana mantıklı geldi çiş :KK1: asitli oldugu için köpürmesi normal

Teşekkür ederim tosticim.vallahi 5 senelik evliyim.yaklaşık bir yıldır istiyoruz fakat doktora gitmedim.tam olarak 8 aydır flan korunmuyoruz.

Teşekkür ederim tosticim.vallahi 5 senelik evliyim.yaklaşık bir yıldır istiyoruz fakat doktora gitmedim.tam olarak 8 aydır flan korunmuyoruz.

canım dr git muayne ol tahlillerini yaptır eşinde sperm tahlili versin içiniz rahat olduktan sonra bekleyın bakalım derim ben

benimde 8 ay oldu korunmayı bırakalı ama gelecek zamanını bilir herhalde meleklerimiz

ebru32 15 kasım
bahark 15 kasım
tosti 16 kasım
ekin_05 13-15 kasım

X