Adet günü yaklaşanlar acaba hamile miyim diyenler burayaa...

baharcıgım benimde öyleydi demişsin. nasıl bir süreç yaşadın polistik overle ilgili merak ettim. :18:

bende hala polikistik over var hamile olmama rağmen o geçmiyormuş malesef demirbaş gibi bişeymiş artık vücutta adetim 2-3 ay normalse sonraki ay sapıtıyordu ben 20 gün adetimin geçtiğini bilirim bu tarz belirtileri var bazılarında tüylenme yapıyormuş saç dökülmesi yapıyormş zaten ultrasonda gözüküyor canım pkolu olup olmadığın

eğer kendiliğinden adet olmassan sakın doktorun verdiği adet söktürücü ilaçları kullanma bekle..bir arkadaşıma da aynısını yaptı.arkadaşım ilacı kullanmadı...bir kaç gün sonra hamile olduğunu öğrenmiş.....hayırlısı olsun...

Zaten o tür ilaçlara cok karsıyım , hormonal dengeyi bozuyormus ne olursa olsun normal bi sekilde adet görmeyi beklememi söylemıstı doktorum Adet düzensizliği yaşadıgım zamanlarda... Cunkü bundan 4 ay öncesı 45 gün adet gecıkmesı yaşadıgım zaman olmustu ve adet söktürücü vermemişti bekledik adetim normal sekilde geldı sonrasında hormon testlerim yapıldı ona göre adet düzenleyici ilaçla herşey normale döndü 28 günde bir adet görmeye baslamıstım ama ilk defa bu ay yıne gecktı Beklemeyı önerdı doktorum, bugün hala Adetle ilgili hıcbır belirti yok tskler iyi dileklerin icin İnşallah hayırlısıyla hamıleyımdır :106:

sana öyle geliyordur bana göre karisik degilde

canim burasi baska topik

Gebelik bölümünde Aralik ayi kankalarindayiz biz oraya gel istersen :KK60::KK60:

Selam arkadaşlar adeti yaklaşanlar hamilelik şüphesi olanlar şüphelerimiz paylaşalım buyrum beraberce bekleyelim bol sohbetli günler diliyorum ve bol hamiş haberli günler ...:KK49::KK49::KK49::KK49:

Selam arkadasim Ben 10 gün önce adet belirtileri yasadim kasiklarim agirdi sonra cok akintim oldu bigün akintimda pembe renk sivi gördüm heralde adetlencem dedim gün gectikce bütün adet belirtilerim kayboldu normalde hep gögüslerim agrir bu ay tik yok, sadece cok fazla uyuyorum ve zor uyaniyorum birden karnim acikiyor yemezsem bayilcak gibi karnim gurulduyor, hala adetlenmedim 2 gün önce test yaptim 2 tane ikiside negatif. Dedim yine bisey yok ama hala adetlenmedim sadece suan cok bas agrim var sizce hamilemiyim??? sevgiyle kalin :KK66:

kızlar bende ayın 11inde adet olacağım yine şiştim karnım davul gibi umutlu değilim ama çaresizlik böyle birşey işte acaba hamilemiyim dedirttiriyor.
belirtiler ne derseniz bildiğiniz adet belirtileri işte.

canım adetin ne zaman ki
geçtiyse eğer kan testi yaptır mutlaka çıkar ama geçmediyse bekle fakat tüm bu yaşadıkların psikolojikte olabilir.
kendini bunada hazırla yani:KK71:

bu ay malesef gün tutamadim ama hesaplarima göre ilk adetimden 5 hafta gecti biraz daha bekliyip kan tahlili yaptircam 1 hafta daha gelmezse mutlaka doktora gidicem cevabin icin tesekkürler :)

Kizlar bi kahve ictim suan acayip midem bulaniyor ve sanki rahmimde biseyle cekiliyor hala adetlenmedim delircem :KK43:

merhaba arkadaşlar ben en son 4 şubatta adet oldum.bakalım bende bekliyorum.göğüslerim şişti bide benim uçları normalde çıkık değil.bir göğsümün ucuçıktı hafiften.kendimi hamiş olarak hayal ediyorum sürekli.:KK49:cumartesi akşamı bi test alıp yaptım ama negatif çıktı.yinede ümitliyim yaaa:emir_bebek:işallh bende hamileyimdir.

merhaba arkadaşlar ben en son 4 şubatta adet oldum.bakalım bende bekliyorum.göğüslerim şişti bide benim uçları normalde çıkık değil.bir göğsümün ucuçıktı hafiften.kendimi hamiş olarak hayal ediyorum sürekli.:KK49:cumartesi akşamı bi test alıp yaptım ama negatif çıktı.yinede ümitliyim yaaa:emir_bebek:işallh bende hamileyimdir.
Selam arkadasim umarim hamilesindir bende bugün test yaptim negatif benim 1 hafta olucak nerdeyse geceli hayirli :KK66:

Merhaba bayanlarrr. Benim de adetim 1 gün gecikti. 1 gün ne ki diyeceksiniz haklısınız bence de öyle ama işte merak ediyorum yine de. Son birkaç aydır normal gününden 1-2 gün önce gelirdi bu sefer işte 1 gün gecikti. Antibiyotik kullanıyorum dişim için onun etkileme ihtimali var mı adet düzenimi? Hamilelik için henüz çok erken 4 aylık evliyim daha inş. ileride olsun istiyorum

Selam arkadasim umarim hamilesindir bende bugün test yaptim negatif benim 1 hafta olucak nerdeyse geceli hayirli :KK66:

yaa hiç sorma her geçen gün stresim çoğaldı.stres yapma diyorum kendime başaramıyorum.ama ısrarlada bidaha test yapmıycam diyorum.artık haftaya adet olmassam eğer kan tahliline gideceğim.belirtilere kafa yormaktan gına geldi.bi umut işte.negatif görünce testi umut kalmamıştı ama doktor yumurtlamışsın çatlamışta belkide hamilesindir sözü kulaklarımda çınlıyor.belirtilerimde var ama yer yer umutsuzluğa kapılıyorum.off vallahi biz kadınların işi çok zor.işallh sende hamilesindir.bende kendimi belki geç döllenmedir diye avutuyorum.

Merhaba bayanlarrr. Benim de adetim 1 gün gecikti. 1 gün ne ki diyeceksiniz haklısınız bence de öyle ama işte merak ediyorum yine de. Son birkaç aydır normal gününden 1-2 gün önce gelirdi bu sefer işte 1 gün gecikti. Antibiyotik kullanıyorum dişim için onun etkileme ihtimali var mı adet düzenimi? Hamilelik için henüz çok erken 4 aylık evliyim daha inş. ileride olsun istiyorum

bebek için daha erken dediğine göre korunuyorsunuzdur.antibiyotik etkilermi bilmiyorum ama bir kaç gün daha geçerse test yapabilirsin.ne bileyim korunan çiflerde hamilemiyim acaba dediklerinde ben ihtimal vermiyorum.pisikolojik olarak bizim korunmadığımız halde kalamadığımızdandır heralde.işllh allah gönlüne göre versin istediğin zaman canım.

selam herkese:KK71:
benim de dün adet olmam gerekiyodu daha olmadım ve hiç bi belirti de yok... ama son 1 haftadır acayip uykum var gözümü açamıyorum uykudan..
geçen ay da adetim gecikti umutlanmıştım ama negatif çıktı :KK59:
bakalım bu ay ne olacak hakkımızdan hayırlısı:emir_bebek:

X