Adet öncesi beraberlik yaşayıp adeti gecikenler

Bıkere daha suphelenmıstım negatıf cıkmıstı kanda ama bu sefer adetım gecıktı valla bılmıyorum cok heveslendım yanı buradakı yorumları okuyunca eve her gıttıgımde goguslerıme falan bakıyorum buyumusler mı falan bıde gobekte cızgı oluyomus dıyolar ona da bakıyorum dün baş ağrım vardı halsızlık yorgunluk oluyor zaten ama adet sendromları gıbı gelıyor bunlar bana inşallah sonucu aldıgımda uzulmem :KK43:
Ya canım benim kıyamam sana üzülme hiç bide çok istersen piskolojikmen olmazmış zaten biraz rahat ol Herşeyi akışına bırak bak nasıl olacak Allah'ın izniyle 🤲

Ya canım benim kıyamam sana üzülme hiç bide çok istersen piskolojikmen olmazmış zaten biraz rahat ol Herşeyi akışına bırak bak nasıl olacak Allah'ın izniyle 🤲
Amin canım hayırlısı olsun şuan hala hasta olmadım bakalım olursam da her sey nasip. Aslında çok şartlanmamıştım daha evlılıgım erken dıye korkum eger hamıleysem rehavete kapılıp dıkkatsiz davranıp sonra kötü durumlarla karsılasmak o yuzden

Amin canım hayırlısı olsun şuan hala hasta olmadım bakalım olursam da her sey nasip. Aslında çok şartlanmamıştım daha evlılıgım erken dıye korkum eger hamıleysem rehavete kapılıp dıkkatsiz davranıp sonra kötü durumlarla karsılasmak o yuzden
Tabi canım sen Her ihtimale karşı dikkatli ol hep Rabbim.hayirlisini nasip eylesin inşallah 🤲

Hayırlı haberler varmı canım adet oldun mu?

Hamilelik varmı bende regl olmadan önceki gün ve regl olcagim gün ilişki yaşadım regl olmadım korunmadik zaten çocuk istiyoruz şuanda adetim 2 gün gecikti sürekli dua ediyorum inşallah hamileyimdir diye ama bende işin garip tarafı regl ve hamilelik belirtisi hiç yok ne göğüs acıması var ne bişey normalde hep ağrı olurdu ara ara hafiften sadece kasıklarımda agri oluyor geçiyor hemen dün sadece çok çok hafif midem bulandı bende test yapmaya korkuyorum artık o kadar çok negatif gördüm ki 1 senelik evliyim 4-5 aydır deniyoruz.

Arkadaşlar adet öncesi 2-3 gün adet olma ihtimali düşük diye yazılıyor ama adeti düzensiz olanlarda durum nasıldır? hiçbir yerde doğru düzgün bir bilgi yok hep normal yumurtlama donemı ve normal adet gecıkmesınden sonra test yapın dıyor. Bu durumlar dışında anormal durum yaşayan var mı ? Benim beraberliğim adetime yakın oldu 3 4 gün varken bu yüzden olmaz diye umursamadık eşimle. Şuan reglim gecıkelı 5 gün oluyor gögüslerimde aşırı ağrı var normalde de ağrırdı ama bu ay öyle böyle değil ateş basması oluyor çok fazla vücudum aşırı ödem topladı ayak bıleklerıme kadar indi ara ara kasıkta batma oluyor akıntı beyaz seffaf bazen yoğun oluyor. bel ağrısı var yani adet belirtileri var. hamılelık belırtılerıne de forumdakıler oyle yazmıslar acaba benım gıbı olupta test yapan oldu mu ne zaman yaptınız?
Sonucu neymiş diye yazarken okudum cevabını.

Sonucu neymiş diye yazarken okudum cevabını.
bugun 26 gün geçti hala regli olamadım. Daha önce idrar testi yaptım negatifti bidaha yapmak ıstemedım kadın doğuma gittiğimde de sıkıntım oldugunu soylemedı sadece gynositol diye bir vitamın takvıyesı vermıstı sadece gebelık ıstıyorsan kullan dedı valla doktorları da anlamıyorum pcos varsa var dıyın ya da sıkıntın var de sımdı her gecıkmede heveslenıyorum yanı ama kesın olurum diye ne kan testı yaptırıp hevesımı kaybetmek ıstıyorum ne idrar.

Ya
bugun 26 gün geçti hala regli olamadım. Daha önce idrar testi yaptım negatifti bidaha yapmak ıstemedım kadın doğuma gittiğimde de sıkıntım oldugunu soylemedı sadece gynositol diye bir vitamın takvıyesı vermıstı sadece gebelık ıstıyorsan kullan dedı valla doktorları da anlamıyorum pcos varsa var dıyın ya da sıkıntın var de sımdı her gecıkmede heveslenıyorum yanı ama kesın olurum diye ne kan testı yaptırıp hevesımı kaybetmek ıstıyorum ne idrar.
Sorma, benimde 12 gün geçti, test negatif, şimdi adet olmuyoruz ya, bu süreçte hamile kalmayın di mi yumurtlama olmayınca?

Peki daha önce kendiliğinden mi adet olmuştıun gecikmede?
Niye gecikiyormuş yorum yapmadı mı?

Ya

Sorma, benimde 12 gün geçti, test negatif, şimdi adet olmuyoruz ya, bu süreçte hamile kalmayın di mi yumurtlama olmayınca?

Peki daha önce kendiliğinden mi adet olmuştıun gecikmede?
Niye gecikiyormuş yorum yapmadı mı?
sonunda dün adet olabıldım. doktorun verdiği gynositol diye bir vitamin takvıyesı vardı sadece bende onu kullanmaya baslıcam bugun. adetım kendılıgınden geldı sokturucu vs kullanmadım hıc ama doktorda büyük bir sıkıntı yok dedı bakalım en azından gecıkmelerım duzelır belkı gynositolu kullanınca cunku bıktım artık hamıle mıyım reglı mıyım celıskısı yasamaktan

sonunda dün adet olabıldım. doktorun verdiği gynositol diye bir vitamin takvıyesı vardı sadece bende onu kullanmaya baslıcam bugun. adetım kendılıgınden geldı sokturucu vs kullanmadım hıc ama doktorda büyük bir sıkıntı yok dedı bakalım en azından gecıkmelerım duzelır belkı gynositolu kullanınca cunku bıktım artık hamıle mıyım reglı mıyım celıskısı yasamaktan
Ya gözün aydın. Insan böyle bi belirsizlik yaşayınca adet olmayı bile dört gözle istiyor, belirsizlik olmasa kalmamayı aynı şekilde.

Gecikmeyi strese mi bağladı Dr? Kistten dolayı değilmiş di mi?

Arkadaşlar adet öncesi 2-3 gün adet olma ihtimali düşük diye yazılıyor ama adeti düzensiz olanlarda durum nasıldır? hiçbir yerde doğru düzgün bir bilgi yok hep normal yumurtlama donemı ve normal adet gecıkmesınden sonra test yapın dıyor. Bu durumlar dışında anormal durum yaşayan var mı ? Benim beraberliğim adetime yakın oldu 3 4 gün varken bu yüzden olmaz diye umursamadık eşimle. Şuan reglim gecıkelı 5 gün oluyor gögüslerimde aşırı ağrı var normalde de ağrırdı ama bu ay öyle böyle değil ateş basması oluyor çok fazla vücudum aşırı ödem topladı ayak bıleklerıme kadar indi ara ara kasıkta batma oluyor akıntı beyaz seffaf bazen yoğun oluyor. bel ağrısı var yani adet belirtileri var. hamılelık belırtılerıne de forumdakıler oyle yazmıslar acaba benım gıbı olupta test yapan oldu mu ne zaman yaptınız?
Merhaba benim adetim 2 gün gecikti kahverebgi bir leke gördüm kopkıyu adet olucam dedim fakat o keke gelmedi yarını tekrar aöık kahve şeklinde iki 3 damla şeklinde peçeteyr geliyor göğüs uçlarım hassas bel boşluğum ağrıyor ayaklarım aprıyır hiç adet sancısı yok hafif ara ara kasıklarıma sanci anlık giriyor çıkıyor gebelik belirtisimi acaba hiç kanamq diye bili yok ortada sadece kahverengi bi akıntı oda damla damla ilk rengi koyuydu sonrs açıldı rengi 3 gündür böyle ve azaldı biken varsa yorum yapabilirmi

Ya gözün aydın. Insan böyle bi belirsizlik yaşayınca adet olmayı bile dört gözle istiyor, belirsizlik olmasa kalmamayı aynı şekilde.

Gecikmeyi strese mi bağladı Dr? Kistten dolayı değilmiş di mi?
Valla hiçbir şey demedi inanır mısın ama daha önceki doktor yıllar önce bıraz genetık senın bu duzensızlıgın stres mevsım degısıklıgı etken dedı annemde de oyleymıs benım gıbı hatta 6 ay olmadıgımı bılıyorum dedı annem o yuzden evlendıkten sonra senın nasıl oldugunu anlayamadım bıle dedı :) yanı evlendıgımde gayet normale bınmıstı ama genel olarak duzensızlık var bır arada 15 gun arayla olmustum bir ay ıcerısınde ama bunlar ıste cocuk sahibi olmayı zorlastırıyor uygulamadan bıle takıp edemıyorum ne zaman uygun ne zaman degıl dıye hep sarktıgı ıcın en son gıttıgımde degerlerım asagıdakı gıbı cıktı sonra prolaktın ıcın troid bolumune gıttım 17 cıktı o da normal dedı sonra ıste kadın doğum hamılelık ıstıyorsan vıtamın takvıyesı olan bır ılac verdi bende artık kullanayım dedım esımde varıkosel amelıyatı oldu bıde o surecte onun doktoru da sperm kalıtesını arttıracak bıseyler verdı vıtamın takvıyesı bugun ıkımızde takvıye kullanıyoruz

Eklentiler

• 872714F4-E85A-4669-9C7C-0B23AFECCCB2.jpeg
    872714F4-E85A-4669-9C7C-0B23AFECCCB2.jpeg
    22,4 KB · Görüntüleme: 67
X