Adet öncesi beraberlik yaşayıp adeti gecikenler

Valla hiçbir şey demedi inanır mısın ama daha önceki doktor yıllar önce bıraz genetık senın bu duzensızlıgın stres mevsım degısıklıgı etken dedı annemde de oyleymıs benım gıbı hatta 6 ay olmadıgımı bılıyorum dedı annem o yuzden evlendıkten sonra senın nasıl oldugunu anlayamadım bıle dedı :) yanı evlendıgımde gayet normale bınmıstı ama genel olarak duzensızlık var bır arada 15 gun arayla olmustum bir ay ıcerısınde ama bunlar ıste cocuk sahibi olmayı zorlastırıyor uygulamadan bıle takıp edemıyorum ne zaman uygun ne zaman degıl dıye hep sarktıgı ıcın en son gıttıgımde degerlerım asagıdakı gıbı cıktı sonra prolaktın ıcın troid bolumune gıttım 17 cıktı o da normal dedı sonra ıste kadın doğum hamılelık ıstıyorsan vıtamın takvıyesı olan bır ılac verdi bende artık kullanayım dedım esımde varıkosel amelıyatı oldu bıde o surecte onun doktoru da sperm kalıtesını arttıracak bıseyler verdı vıtamın takvıyesı bugun ıkımızde takvıye kullanıyoruz
"Kalmamayı", "olmamayı" olacaktı, klavyem sağ olsun.

Uygulamalar klasik veriler veriyor, herkes de yumurtlama tarihi değişiyor, bana Dr um ovulasyonla gerek yok iki günde bir ilişki olsun dedi.

Lh , prolaktin değerlerini Dr yorumladı mı nasılmış?
Fsh iyi onu biliyorum.

Kaç senedr deniyordun canım?

"Kalmamayı", "olmamayı" olacaktı, klavyem sağ olsun.

Uygulamalar klasik veriler veriyor, herkes de yumurtlama tarihi değişiyor, bana Dr um ovulasyonla gerek yok iki günde bir ilişki olsun dedi.

Lh , prolaktin değerlerini Dr yorumladı mı nasılmış?
Fsh iyi onu biliyorum.

Kaç senedr deniyordun canım
daha yenı evlıyım nolur nolmaz dıye kontrole gıttım sımdıden tedbır alalım ılerde ugrasmayalım dıye. Prolaktıktın yuksek demstı bende o yuzden troid endokronojıye gıttım ama dusmus 17 olmustu yanı normal dedı ara ara yukselıp dusebılır dedı LH hakkında kadın doğum uzmanı bısey demedı sadece prolaktın yuksek dedı. LH değeri hakkında bısey bılmıyorum da arastırdıklarımdan da pek bısey anlayamadım dusuk mu yuksek mı bısey demedı doktor

daha yenı evlıyım nolur nolmaz dıye kontrole gıttım sımdıden tedbır alalım ılerde ugrasmayalım dıye. Prolaktıktın yuksek demstı bende o yuzden troid endokronojıye gıttım ama dusmus 17 olmustu yanı normal dedı ara ara yukselıp dusebılır dedı LH hakkında kadın doğum uzmanı bısey demedı sadece prolaktın yuksek dedı. LH değeri hakkında bısey bılmıyorum da arastırdıklarımdan da pek bısey anlayamadım dusuk mu yuksek mı bısey demedı doktor
Daha yeniysen inş olacaktır🤲

sizce gebelik var mı

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    100,2 KB · Görüntüleme: 30
X