Adet öncesi kahverengi akıntılar!

yok canım korunmadımm inşallah yaşamassın sen böle bişiyi.

Merhaba arkadaŞlar... Bende korunmayı bıraktıktan sonra adetımden bır gÜn Önce koyu kahve rengı lekelenmeler oluyordu bır gÜn sÜrÜyordu ertesı gÜn adet oluyordum hemde ne adet Çok fecı aĞrılı sancılı kıvarnıyordum resmen her ay adetımın ılk gÜnÜ ıŞe gıdemıyodum. Bebekte ıstıyorduk doktora hem bebek tedavısı ıÇın hemde adetlerımın Çok aĞrılı geÇtıĞını sÖylemek ıÇın gıttık. ılk etapta normal falan dedı doktorum ama ben ınternette araŞtırdıĞımda Çıkolata kıstı belırtısı olabılır yazıyordu doktoruma sÖyledıĞımde yok kıstın dedı ama Şımdı bır ay Önce ÖĞrendımkı 3 cm. Çıkolata kıstım varmıŞ. ŞaŞırdım kaldım ÜÇ kere hormon tahlılım yapıldı hıÇ bırınde Çıkmadı jınekolojık muayene oldum defalarca ya bu kıst Çok yenı yada doktorum anlamadı. Şımdı yenı gıttıĞım doktor sÖyledı saĞ yumurtalıĞında kıst var dıye. Doktor seÇımıde Çok Önemlı arkadaŞlar gerÇektende kadın hastalıkları hasas bır konu. Allah Şıfa versın hepımıze bebek ısteyenlerede en kısa zamanda saĞlıklı hayırlı bır evlat nasıp etsın...

Merhaba arkadaŞlar... Bende korunmayı bıraktıktan sonra adetİmden bİr gÜn Önce koyu kahve rengİ lekelenmeler oluyordu bİr gÜn sÜrÜyordu ertesİ gÜn adet oluyordum hemde ne adet Çok fecİ aĞrılı sancılı kıvarnıyordum resmen her ay adetİmİn İlk gÜnÜ İŞe gİdemİyodum. Bebekte İstİyorduk doktora hem bebek tedavİsİ İÇİn hemde adetlerİmİn Çok aĞrılı geÇtİĞİnİ sÖylemek İÇİn gİttİk. İlk etapta normal falan dedİ doktorum ama ben İnternette araŞtırdıĞımda Çİkolata kİstİ belİrtİsİ olabİlİr yazıyordu doktoruma sÖyledİĞİmde yok kİstİn dedİ ama Şİmdİ bİr ay Önce ÖĞrendİmkİ 3 cm. Çİkolata kİstİm varmıŞ. ŞaŞırdım kaldım ÜÇ kere hormon tahlİlİm yapıldı hİÇ bİrİnde Çıkmadı jİnekolojİk muayene oldum defalarca ya bu kİst Çok yenİ yada doktorum anlamadı. Şİmdİ yenİ gİttİĞİm doktor sÖyledİ saĞ yumurtalıĞında kİst var dİye. Doktor seÇİmİde Çok Önemlİ arkadaŞlar gerÇektende kadın hastalıkları hasas bİr konu. Allah Şİfa versİn hepİmİze bebek İsteyenlerede en kısa zamanda saĞlıklı hayırlı bİr evlat nasİp etsİn...

canım benim çok geçmiş olsun bende bu ay çok ağrılı oldu adetim gerçekten dr seçimi önemli benim dr ilgilenmiyor fazla o yüzden gideceğim iyi bir dr ye ilk başlardada sol yumurtalığım ağrıyordu canım hakkımızda hayırlısı olsun dua etmekten başka çaremiz yok rabbim kolaylığını versin isteyen herkeze hayırlı sağlıklı evlatlar versin.

KISIRLIK
Eski Yunan ve Ayurvedikler Balı, yıllardır, erkeklerin spermalarını kuvvetlendirmek için kullanmışlardır.
Eğer kudretsiz bir erkek düzenli olarak uyumadan önce 2 kaşık bal yerse problemleri çözülecektir.
Çin,Japon ve uzakdoğu ülkelerinde ,gebe kalamıyan ve uterusunu kuvvetlendirmek isteyen kadınlar asırlardır toz Tarçın kullanmaktadırlar
Gebe kalamıyan kadınlar bir tutam toz Tarçın ve yarım tatlı kaşığı balı gün boyunca bir sakız üzerine koyup çığnediklerinde tükürükle karışarak yavaş yavaş emilerek etkili olmaktadır.
Amerika Meryland'da evli bir çiftin 14 yıldır çocuğu olmamış ve ümitlerini de kaybetmişlerdir.Bu uygulamalar kendilerine anlatılmış ve yukarıda belirtilen kürün uygulamasına başlandıktan birkaç ay sonra ikiz çocuklarının olacağı tesbit edilmiştir.

ben evli deilim ama başlığı görünce bir yazim dedim umarım faydasını görürsünüz bir siteden alıntıladım

arkadaşlar bende de aynı sorun var, bir türlü çözüm bulamadım. Her adet öncesi aynı şey. Benim yaram vardı onu yaktırdım. Ondan sonra bu akıntı başladı. Doktora giden sonuç alan varsa lütfen burdan paylaşın.

ben size birşey anlatayım biraz rahatlarsınız benim büyük teyzem 8 gün adet görür ve kızıda şimdi öyle dedim fazla değilmi yok dedi teyzem ana kız 3 gün kahverengi leke 5 günde kırmızı görüyoruz dedi.ve benim teyzem aşırı sağlıklı bu bebek konusunda eniştem üstüne ceketi atsa hamile kalır.kaydirigubbakcemile3

ben size birşey anlatayım biraz rahatlarsınız benim büyük teyzem 8 gün adet görür ve kızıda şimdi öyle dedim fazla değilmi yok dedi teyzem ana kız 3 gün kahverengi leke 5 günde kırmızı görüyoruz dedi.ve benim teyzem aşırı sağlıklı bu bebek konusunda eniştem üstüne ceketi atsa hamile kalır.kaydirigubbakcemile3

hadi yaa çok kaydirigubbakcemile3ama herkez tabiki bir değil bendepazartesinden beri adet sancısı çekiyorum 2-3 gün kahverengi akıntım oldu bugün adet oldum ama rengi çikolata gibi sanki değişiklikler var ama hayırlısı dr ye daha gidemedimmm çok kafama takıyorum çoookboshayallersmile

bi bakın canlarım ya.
bende dün adet olduğumu sandım.yani iççamaşırımda bişe yoktu
ama sildiğim zaman peçete lekelendi.
ama okadar başka bişe yok .
bide bugün bir sancı.tüm kasığımı sardı.
ne adet sancısına benziyo nede daha önce yaşadım bu ağrıyı.
çok kötüydü doğum sancıcı gibi.
neden acaba kızlar

bende de adetten sonra 3 4 gün kahverengi kötü kokulu akıntı oluyor...acaba normal mi yaa..çok kötü günler geçiriyorum onnun yüzünden...

yok tatlım kötü birşey çıkmaz inşaallah ama kistden şüphelenmiştim ben ama kist yok dedi doktorum bende idrar yolu iltihabı ve enfeksiyon çıktı ayrıca hormon bozukluğu guatr hastasıyım ben 1,5 yıldan beride bebiş istiyoruz ama yok işte sen hiç ihmal etme hemen çık doktora ilerlemeden belkide sende yoktur çünkü bende adet dönemlerinde gelmiyordu normal günlerde geliyordu başka sorun varsa bitanem açıklayabilirim çocukmu istiyorsunuz sizde?

slm önceliklee bende de adet günlerinden ayrı olarak ara günlerde gelen kahverengi akıntı var tıpkı sisinzde söylediğiniz gibi.doktora gittim ama bu sepepten değil muayene olmak için vajinal ultrasonda bişi çıkmadı hormon tahlillerimde normal ama progestoron tahlili yapılmadı.acaba bende de iltihap mı var her ay hemen hemen yaşıyorum aynı dıurumu korkoyorum bebeğim olmaz sa die ama Rabbim isteyen herkese nasip eylesin inş.

aaaa sasırdım simdi...ben düzenli adet görüyorum..eşimde de prolem olmadıgı halde 1 senedir hamile kalamıyorum..doktorda temiz hiç birseyin yok dedi..bizde zaman bıraktık..ama bende adet olacagım gün önce kahverengi akıntı oluyor...aradan 3 veya 4 saaat geçtikten sonra normal adetim oluyor.. şimdi içeme bir süphe düştü..hamile kalamamamın altında bu yatıyor olabilir mi?

arkadaşlarrr içiniz rahatlatırmı bilmiyorum ama dr ye gittim adetten 2 yada 3 gün önce gelen lekeler normalmış fakat diğer günlerde ve adete 1 hafta kala geliyorsa progestoron düşüklüğü varmış bunun içinde hormon ilaçları veriliyomuş şimdi ben klomen kullanmaya başladım pazartesi tekrar gideceğim Rabbim hepimizin yardımcısı olsun .

arkadaşlar adet öncesi kahverenkli akıntılarım geliyor ve az önce dr ile konuştum progestoron hormonunun az olmasından kaynaklandığını söledi ve gebeliği engeller dedi :gitme::gitme:çok kötüyüm bunun tedavisi varmı ve gebe kalmayı düşünğyordum 8 ay önce boş gebelik geçirdim korunmayı bırakmıştım benim gibi böle adet öncesi akıntı yaşayan varmı varsa nasıl bir tedavi gördü bilgilendirirseniz beni sevinirim arkadaşlarr çok kötüyüm şuannn:gitme::gitme:

Hormon testi yaptırman lazım vakit kaybetme test sonuçlarına göre ancak gebeliğe etkisi olup olmadığı anlaşılabilir.

arkadaşlar bişi sorucam adetimyaklaştığında vajinamın girişinde bi şişlik gibi yada değişik yani kısacası elime bişi geliyo..ama adetim geçince gidiyo bu daha önce böylemiydi bilmiyorum ama ben bunu korunmadığımdan itibaren farkettim ya gebeliği beklediğim istediğim için bilmiyorum ama soramıyorum da kimseye böyle bişi yaşaynalar varmı..bazılarıda rahim duvar örüyo adet olunca geçiyo birdahaki adet döneminde tekrar aynı şey oluyo diyorlar ama anlamadım

arkadaşlar bişi sorucam adetimyaklaştığında vajinamın girişinde bi şişlik gibi yada değişik yani kısacası elime bişi geliyo..ama adetim geçince gidiyo bu daha önce böylemiydi bilmiyorum ama ben bunu korunmadığımdan itibaren farkettim ya gebeliği beklediğim istediğim için bilmiyorum ama soramıyorum da kimseye böyle bişi yaşaynalar varmı..bazılarıda rahim duvar örüyo adet olunca geçiyo birdahaki adet döneminde tekrar aynı şey oluyo diyorlar ama anlamadım

canım fazla elleme bence o rahim girişi rahim ağzı adet dönemlerinde aşağa inerler sonra tekrar yukarı çıkarlar bende senin gibi dr iltapdan dolayı fitil vermiştim şaşırmıştım kistmi diye sonra baya tahriş etmişim enfeksiyon kapmıştım araştrdım ve dr söledi parmağına yuvarlak gelir rahim ağzı korkma ama fazlada benim gibi kurcala derim öptüm

kıslar bende 6 yıldan sonra geçen sene hayatımda bikere boş gebelik geçirdim umut olmuştu hamile kalırım diye ama hala bişi yok yada öle biliyorduk yıllardr tabi ben çokkk gittim dr eşimdede bişi yoktu öncesinde eee bi seneyi geçti dr gittim hani bişi yok diye dr eşin bi görünsün dedi eşim benim zorumla göründü adamda son zamnlarda tık yoktu meğer varikosel olmuş yani boşuna beklemişim ha 20 gün önce çift taraflı oldu çok sükür teklemeye başladı ama sağlıklı olması için 3 ay beklicekmişiz bana gelince bişi yok sadece çok strestten kasık ağrısı yaşıyorum çok sık enfeksiyon kapıyorum strest bağışıklık sistemini çökeltiyo biliyosunuz rahim zayıf düşüyo bozuluyo nebilim işte bende çok yaşıyorum hııı daha önce sık sık kahve rengim oluyo reglim inanılmaz acılı geçiyordu geçtiğimiz ay resmen çamur gibiydi bi hafta soğan suyu içtiöm bugün regli oldum kıpkırmızı regliöm ablam demişti o iltiap için içmiştim soğn suyunu bebişim oldu yine içersem yine olur reglim kırmızı olursa kolay hamiş oluyorum diye yani 2 gündr içmeye başladım bu ay pek bişi olmadı o yüzden rahat içtim ( hani regli öncesi düşük vss olur diye dedim)adamada her akşam keçi boynuzu yediriyorum sancım var ama çokk şüküür şimdilik çok kırmızı inşah öle olur haa ben kabğuyla birlikte kaynatıyorum herkesin şansı bol olsun bebek yolunda

honey çok teşekkür ederim çok makbule geçti içimi rahatlattın valla...zaten onu farkedince diyorum yine hastalanıcam yine bebek yok...:KK43:( çok sağol birkaç aydır farkettim bende bunu korkmuştum..

honey çok teşekkür ederim çok makbule geçti içimi rahatlattın valla...zaten onu farkedince diyorum yine hastalanıcam yine bebek yok...:KK43:( çok sağol birkaç aydır farkettim bende bunu korkmuştum..

bişi dell canımm bol şanslar bebek yolunda?

X