Adet sökülecekmiş gibi kasık ağrısı hamilelik belirtisi olamaz değil mi ?

Amin inşaallah bence tekrar bir doktora görünmesin de fayda var belki yeni bir tedavi yöntemi gelişmiştir ya da şu an ki durumu ile alakalı net bir bilgi alır. Bu arada daha 6 aydır evlisiniz çok normal olmaması hiç bir sağlık sorunu olmayan bireyler de bile bazen bir yılı aşkın olmuyor sıkmayın canınızı ovulasyon dönemlerinizi takip edin ilişkiye girin
Evet haklısın beraber gitmeyi düşünüyoruz inşallah bir sıkıntı yoktur.

Elimde test yok konu açtım daha önce gecikmenin 4.günü yapmıştım negatif çıkmıştı şimdi 6 gün oldu kasıklarım feci ağrıyor adet sökülür gibi hemen koşup bakıyorum oldum diye yok yok. Bir damla kan görsem hemen ağrı kesici alıcam özellikle hamile arkadaşlara sorum kasık ağrısı ama adet sökülür gibi kasık ağrısı yaşadınız mı, sarı akıntınız var mıydı, kasıklarınızdan sesler geliyor muydu, meme ucu hassasiyeti bel ağrısı bacak ağrısı hepsi hepsi var ama zaten regl öncesi belirtiler ile aynı farklı olan bir şey var mı diye düşünüyorum ama yok ne bu ağrıyı geçirmenin doğal bir yolu yok mu acaba
Ben pcos olduğu için sürekli gidip gelen bir adet sancısı benzeri ağrılarım olurdu adete yakın biraz daha artardı gebeliğimi öğrenene kadar da aynı durum devam etti. Ama daha çok uyku hali ilk belirtilerim arasındaydı ve muhteşem bir göğüs ağrısı vardı. Adet öncesi göğüs ağrısının 2-3 katı gibi bir şey. Ve ben adet öncesi test yaptım ve pozitifi ilk saniyelerde gördüm. Şuan 10+5 haftalık hamileyim.

Ben pcos olduğu için sürekli gidip gelen bir adet sancısı benzeri ağrılarım olurdu adete yakın biraz daha artardı gebeliğimi öğrenene kadar da aynı durum devam etti. Ama daha çok uyku hali ilk belirtilerim arasındaydı ve muhteşem bir göğüs ağrısı vardı. Adet öncesi göğüs ağrısının 2-3 katı gibi bir şey. Ve ben adet öncesi test yaptım ve pozitifi ilk saniyelerde gördüm. Şuan 10+5 haftalık hamileyim.
Bizde 1,5 yıllık evliyiz ve yaklaşık 5-6 ay sürekli olmayan ama son 4 ay sürekli bir şekilde bebek denemelerimiz oluyordu en sonunda oldu çok şükür

Merhaba lucky göğüs ağrınız böyle bıçak batması iğne batması gibi ağrılar mıydı

Merhaba ne kadar sürede hamile kaldınız çok üzülüyorum ben artık bir yıldır bebek istiyorum ekimde kimyasal gebeliğim oldu adetlerim düzenli ama gecen ay doktora gittim yumurta tembelliği var dedi ve picassos diye bir takviye edici verdi bu hafta adet haftam kasık agrım batmalarım var adet olucakmısım gibi hissediyorum ilacsa fayda etmedi sanki:KK43:

X