Adetim 3 gün gecikti bel ağrısı kokularda hassasiyet şişkinlik hamilelik belirtisi mi test yapmalı mıyım

tokat97

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Mart 2024
2
0
27
Adetim 3 gün gecikti bel ağrısı kokularda hassasiyet şişkinlik hamilelik belirtisi mi test yapmalı mıyım

Merhaba çoğu insan gecikmeden yapıyor,ne duruyorsunuz,yapın gitsin.3 gün gecikme de var.

Adetim düzenliydi hiç düzensizlik yaşamadım geçen ayda folik asite başlamıştım acaba o mu geciktirdi diye düşündüm tam umutlanmakta istemiyorum aslında 3 gün gecikti diye çevremdeki insanlar 15 gün beklememi söyledi

Adetim düzenliydi hiç düzensizlik yaşamadım geçen ayda folik asite başlamıştım acaba o mu geciktirdi diye düşündüm tam umutlanmakta istemiyorum aslında 3 gün gecikti diye çevremdeki insanlar 15 gün beklememi söyledi
Saydıklarınız hamilelik belirtisi ola bilir de,olmaya bilir de.Adetin düzenliyse,teste şimdi de çıkar bence,hem 15 gün fazla,1 hafta bekleyin.Ben adet gecikmesi yaşadığım için adet günümden 9 gün geçtikten sonra test yapmıştım,anında cift kırmızı çıkmıştı.Geç döllenme olmuştu.Hayırlısı olsun.

Test yaptınızmı
Test yaptınızmı

X