Adete 6 gün kala hamilelik

Nursendogn

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Mart 2024
60
28
26
Arkadaşlar merhaba çok sabırsız olduğum için size sormak istedim. Adetime 6 gün var. 11 gün kala göğüslerim ağrımaya başladı ve regl sancısı gibi karnımda sancılar oldu ve akıntılarım vardı ara ara belime ağrılar girdi. Bu yaşıma kadar ilk defa bunlar oldu normalde 2 gün kala reglime bunlar olurdu. Bu sabah normal idrar testi yaptım negatif çıktı. Çok istiyorum o yüzden sürekli burada ki mesajları okuyorum. Sizce olur mu hamilelik ? Deneyimlerinizi yazar mısınız

Bu belirtiler ilk kez oluyorsa gebelik olabilir, benim ilk gebeliğimde de belirtiler daha önce hiç yaşamadıklarımdı. Ama test için çok erken ya bat günü ya da birkaç gün gecikince yapın derim. Rabbim gönlünüze göre versin.

Evet var çıktı hamileyim
benimde reglime 10 gün kala göğüslerim şişti ve yanlarda ağrı var çok hassas, normalde 3-4 gün öncesinden ağrı başlardı.

şuan reglime 8 gün var ve göğüslerim daha da şişti ağrı arttı, halsizlik var acaba kan mı vermeliyim? siz kaset test mi yaptınız?

benimde reglime 10 gün kala göğüslerim şişti ve yanlarda ağrı var çok hassas, normalde 3-4 gün öncesinden ağrı başlardı.

şuan reglime 8 gün var ve göğüslerim daha da şişti ağrı arttı, halsizlik var acaba kan mı vermeliyim? siz kaset test mi yaptınız?
Aynı durumdayız benim göğüslerim yumurtlamamdan hemen sonra ağrımaya başladı iki haftadır ağrıyor şişkinlik var hâlâ ağrıyo normalde reglime beş gün kala felan ağrr dolgunlasir siserdi

Merhaba kızlar benimde reglime 6 gün var test yaptım fotosunu koysam üst üste yaptım emin olmak için 2 dk içinde çıktı bunlar sizce gebemiyim

Eklentiler

• 20240314_131854.jpg
    20240314_131854.jpg
    91,4 KB · Görüntüleme: 235
Kızlar Adet tarihime 4 _5 gün var dün kahverengi bir lekelenme gördüm bu sabah çok özür dileyerek söylüyorum peçete ile sildigimde pembe hafif kırmızı kan geldi ped taktım öğleden sonra baktığımda akan bisiy yok siyahlasmis tekrar sildigimde yine pembe hafif kan geldi ama pedde bisiy yok sizce nedir bu durum adet mi yerlesmemi
Yerleşme kanaması nasıl oluyor yaşayan var mı
Adet olduğu halde hamile kalan var mı
Lütfen yazar mısınız

Adet üç gün geciyo 27.4 sonucum sizce nasıl kızlar belirtilerim var göğüs büyümesi sızısı gaz ateş basması

Adet üç gün geciyo 27.4 sonucum sizce nasıl kızlar belirtilerim var göğüs büyümesi sızısı gaz ateş
Adet üç gün geciyo 27.4 sonucum sizce nasıl kızlar belirtilerim var göğüs büyümesi sızısı gaz ateş basması
Çok yeni olabilir mi sonuca göre

Merhaba benimde öyle ağrılarım vardı sizde son durum nedir ? İnşallah hamilesinizdir

X